Автор Тема: Редакция  (Прочетена 19141 пъти)

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Редакция
« -: 30 Май, 2011, 20:59:19 »
0
И плюс това може да има опция за промяна и редакция: например в предния пост имам грешка: "зветовете" -вместо "цветовете" и няма как да я поправя.
Приятна вечер!

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: Редакция
« Отговор #1 -: 30 Май, 2011, 21:46:10 »
0
  Има възможност за редакция - ето например Scyther си е редактирал отговора в една от другите открити от Вас теми :)
  А и аз сега ще си редактирам написаното, за да добавя нещо за "Добре дошъл!" - чаша винце естествено.

  Хоп, готово!  *drink1*

  П.С. Най-отгоре на собствения пост има бутон "промени".
« Последна редакция: 30 Май, 2011, 21:48:10 от чи-чов-ци »

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Редакция
« Отговор #2 -: 31 Май, 2011, 12:23:18 »
0
О, мерси! не бях забелязала,че има  бутон "Промени!".  Аз Ви казах  - нещата трябва да са по-ярки и в по-голям мащаб.

Благодаря за виното - наздраве! за ДОБРЕ ЗАВАРИЛИ!  /ударението в последната дума е върху втората сричка, да не се разбира -върху третата/

Приятен ден!!! Тук във Варна грее слънце, акациите цъфтят, отвреме-навреме превалява - наистина е приятен ден. Желая и на Вас!

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Редакция
« Отговор #3 -: 03 Юни, 2011, 21:49:23 »
0
Една мъъъничка- мъничка забележка /редакционна/: Когато отворим темата "Честито и добре дошли!" / ако се приеме като антрето на форума - може да се каже,че  аз засега съм все още само тук -разглеждам антрето ,почти не съм влязла по-навътре/, виждаме брой на отговорите и брой на прегледите.

Съгласно правилата на българския език, след число неодушевените съществителни от мъжки род имат окончание -а,-я

/два чая, 100 лева/ .  Думите "отговор" и "преглед" са също неодушевени от мъжки род. Следователно, след число и двете думи имат форма:"отговора", "прегледа" .  Така ,че в тази начална страница на темата правилно е написано "отговора"  - след числа, но  ,кой знае защо - "прегледи", което е неправилно - "10,15,20 и т.н. прегледа".

А най-отгоре, където думите са без числа и обозначават колонката, трябва да бъде "отговори", "прегледи".

Приятна форумна вечер /нощ!
« Последна редакция: 03 Юни, 2011, 21:51:25 от rozablue »