Общи > Честито и добре дошли!

Бъдещето на форума - можем всички да сме част от промяна на имотния пазар!

<< < (3/8) > >>

satori:

--- Цитат на: dodo2 в 16 Май, 2010, 22:37:47 ---Аз гледам че има опит за нов сайт и концепция (?) :

http://homes.bg/

да видим там какво ще постигнат и какви цели имат.

--- Край на цитат ---


Тези homes.bg нямаха ли яка масирана офлайн реклама из София?
Явно старта се бави вече доста, или въобще няма да се състой.

zliqhui:

--- Цитат на: satori в 21 Октомври, 2010, 10:22:58 ---
--- Цитат на: dodo2 в 16 Май, 2010, 22:37:47 ---Аз гледам че има опит за нов сайт и концепция (?) :

http://homes.bg/

да видим там какво ще постигнат и какви цели имат.

--- Край на цитат ---


Тези homes.bg нямаха ли яка масирана офлайн реклама из София?
Явно старта се бави вече доста, или въобще няма да се състой.

--- Край на цитат ---

Над година се бави, явно са замразили проекта. Поне тогава съм гледал някакви хартиени реклами.
Ха дори гледам регистратора са някаква софт-фирма, и са го регистрирали през 2002, според мен са искали да го продадат.

Апропо http://www.bezposrednik.net/ е сайт за частни обяви, не лош, но не и идеален.

satori:
Интересното, е че homes.bg все още яко се рекламира в jobs.bg - Явно, е че са от една медийна група.
Другото интересно е , че явно в jobs-a нямат какво друго да рекламират повече, от което да изкарат пари.

"Безпосредник.нет" е супер, само дето последната обява в един от кварталите за които потърсих, е от преди 30 дни.
Проблемът с такива сайтове, е че нямат общност, която да ги поддържа.

Muza:

--- Цитат на: satori в 21 Октомври, 2010, 10:15:41 ---
--- Цитат на: regata в 20 Октомври, 2010, 23:43:05 --- +1 - koganev  :)

 jores,отново се пробваш а......,но не разбирам какво целиш.
....
Лекинко не разбирам какво целиш,че чак и много работа и средства,добре вложи ги  ;) / в собствен сайт /


--- Край на цитат ---

Малко остро реагираш. Мнението на Жорес е от 16 май, което е от преди 5 месеца. Обърнете внимание на датите към постовете.

--- Край на цитат ---

Обърква се човек. Човещинка... :)

Понякога, е по-добре да се реагира остро в началото, а не по-късно. Нищо, че е със сгрешен адресант.
А, и има симпатия към Скитър на колегиална основа (физици ).  :)
 *drink11*


koganev:
ако пуснете напълно безплатни обяви, за два часа ще се качат две хиляди голи снимки и покани за секс... и тогава кой ще ги чисти безплатно? А фалшивите обяви кой ще ги разглежда? А всички провокации от "другите" форуми как ще ги махате?
На додо ще му се цепне задника от бачкане  :) и ще си плаща... ама не е редно.

толкоз за обявите. и изобщо за безплатните работи.

графиките - не са трудни за намиране, пък и не са за всяка уста лъжица. Скитъре, ти сигурно си мислиш, че хората няма начин да не разбират графиките, ама само така си мислиш... Графиките няма да вдигнат кликовете. Сложи едни мацки с големи силикони и кликовете ще ти фръкнат до небето. Стига да искаш...

Имам адвокат, който взима не повече от полвин милион... ако махнем моите 350 000 ще остане прилична цифра.
Навит ли си  :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия