Общи > Честито и добре дошли!

Бъдещето на форума - можем всички да сме част от промяна на имотния пазар!

<< < (6/8) > >>

dodo2:
Има селективно - примерно в момента графиките с цените са в тема, която се вижда само от модератори.

Може да се направи раздел само за приятели, където да се пише по-открито или каквото си искате. :)

 *drink8*

Jim:

--- Цитат на: dodo2 в 21 Октомври, 2010, 19:53:26 ---Ами дай го. Ама ми трябва някой който знае какво е интернет и може да тълкува там един текст за "база от данни" и "данни", че за едното има авторски права, а за другото - не, точно за това искам да се консултирам.

--- Край на цитат ---
Додо, я си напиши въпросите (тук или в нова тема) за да ги дам на познати адвокати, а и други съфорумци да поразпитат. Не мога да ти ги докарам до София.
Скитъре, тези бири не ти действат добре, я мини на вино *drink1*. Аз самия съм започнал по-рядко да пиша, но единствената причина е, че не искам да сложа очила преди 50г. Не помня, ама май те бях питал с какво ще се отопляваш в новия апартамент?

koganev:
Аз и сега си пиша каквото си искам бре, Додо...  :) По-открито от това - трябва да направиш изповедалня...

nearvana, сеч в промишлени размери е едно, а дърва за огрев е друго. В Б-я ВИНАГИ се е секло за огрев и гори е имало хем не е имало нито парно, нито нищо, но когато промишлеността започне да сече, тогава горите започнаха да изчезват. Помниш ли летните пожари преди 10 години? Ей за това ти говоря - така се унищожава!!! Цели масиви с една клечка кибрит... и после се изнася като бракувано. Пък и се заличават следите от предварителната безжалостна сеч. Това вече го няма.

Българското село е мъртво, а ти на него разчиташ да изхрани хората... Ти май живееш в странство от доста време. Това, че все още има розови домати и прясно агнешко по някое време от годината не означава, че около 17% от населението на страната не живее под прага на унизителната мизерия. Или и ти не броиш някои хора за хора?

Единични случаи не правят тенденция, а по-скоро доказват липсата на такава.

А за щастието, като показател...Наистина е важно човек да е щастлив - това май беше неотменимо човешко право. Ами всеки може да е щастлив ... като глупак. Българските правителства от доста десетилетия провеждат политика на тотално оглупяване на нацията, за да повдигнат показателя "щастие" по формулата "щастлив като глупак"... Очаквам в най-скоро време да сме най-щастливата нация по горната формула. Но все пак хората по света имат и други формули за щастие - трябва да се съобразяваме и с техните стремежи и да проявяваме разбиране, когато все още не са ги достигнали. Ние си искаме йебанйе и плюсканйе, а онези може да искат нещо по-възвишено... Абе не е лесно да угодиш на всички.
Те затва гърците са хепи, а разни сведи са смарангясани. В стемежите е разликата.

Собственик 31:
Форума няма бъдеще. Нека го прочетат това повече хора преди да са ми изтрили отново мнението и да ме баннат за десетина дни. Последният път банването ми беше без никакво предупреждение. Получих предупреждение на 15.10, а банването ми беше едва след като излязоха данните на НСИ. Понеже комплексираните многобройни читатели-влогари са мнозинство, модераторите /цензури/ побързаха да ми запушат отново устата, за да не им напиша някои истини и да смутя кротките и сънища  в които сънуват имот без пари.
Няма как с хора които интересите им не са в имотите, а в това те да спаднат ценово почти до безкрайност и да си купят някакво копторче и да се кротнат, да бъдат участници в реални дискусии по теми свързани  с имотите. Именно поради тази причина вече се избистря едно мнение в мен че този форум е абсолютен фарс. Извода ми се налага от това, че атакувани от капацитети в имотите като имотко, сахиб31, оунър бг, стопанин, мераклия за ефтиния, пруфесур тъпарон, пунди и перловеца в форума имоти. нет, всички сривльовци и влогари си основаха нов форум, като даже като Брут се отметнаха оунъра да им бъде админ. С какво го е заслужил оунъра? С нищо - просто не е сривльо. Когато избраха Скитър всички обявиха форума за демократичен. Само че той е псевдодемократичен, защото един от участниците които най-много им бъркаше в джигера се появи и имаше наглостта да се регистрира! Това някои до ден днешен не могат да му простят. Други измисляха всяка седмица нови правила, за да го възпрат и неутрализират. В резултат какво се получи? Имаме си един-единствен БАНВАН непрекъснато участник. В повечето пъти без никаква причина /АКО НЯКОЙ ОСПОРИ ТОВА, СЛЕДВАЩОТО МИ ВКЮЧВАНЕ ЩЕ БЪДЕ ДА СЕЛЕКТИРАМ ВСИЧКИ БИСЕРИ- МНОГО ПО-ОБИДНИ, МНОГО ПО НЕЦЕНЗУРНИ И МНОГО ПО-ПРОСТАШКИ ОТ МОИТЕ МНЕНИЯ/. Следващия резултат беше, че дори да влезе читав човек във форума подмамен от името му, разбира че този форум не е за имоти, а за лекуване на рани и успокояване на неудачници-комплексари. На финала се получава, че всяка вечер когато наблюдавам участието се получава най-много за днес 25; по-късно най-много за днес 22; по-насетне- най-много за днес 18, още по-насетне най-много за днес 16 и така клонящо до НУЛА[/u . В резултат всички разбраха, че форума не е демократичен , не е за имоти и не е за позитивни личности. Тогава какво се очаква от него. Пълен крах.
Да не си помисли някой че злорадствам! Напротив тъжно ми е че хора с потенциал го използват по най-глупавия начин и се стига до там след кулминацията на 13.05 в момента пак да се обсъжда тема за бъдещето на форума. :'(

gogolcho:
Напротив, форумът има добро бъдеще (и постовете тук не са по-малко от имоти.нет), просто движението около имотите е замряло за момента... ситуацията е такава една несигурна... не е като преди па-па-па, агенция ЕЖК (една жена каза) те облъчва: купувай сега, че от утре е двойно...

Някъде споменах, че бях решил да ходя на експото за НИ, но експото просто го бяха отменили така някакси тихомълком... Само си задай въпроса защо 2008 г. имаше по 2 експота на година, а сега са 0?

Впрочем някъде изчезнаха и личности като пунди (пРуфесор Тъпарон) - наистина оригинален, и Камито... Само Собственик31 остана и досега успешно се забавлява де... докато има кой да му се връзва...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия