Автор Тема: Бъдещето на форума - можем всички да сме част от промяна на имотния пазар!  (Прочетена 69678 пъти)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Адаш, недей се нерви за глупости.
Форума е просто софтуер.
Който знае какво търси, си го намира.
Наистина е лошо че замря спора, но си е съвсем нормално когато се гледа от различно местенце.
Едно е статистики и диаграми, а друго е да висиш на опашка в Агенцията по вписване.
Няма как да виждаш ясно.
Даже и да ти се иска да поназнайваш.
Ама не става.
Че ти е остър езика, спор няма.
И софтуер за теб няма открит.
Освен да ти дръпнат жицата.
Форуми ще има достатъчно за всички, лошото е че похабихме енергията която имахме, типично по български.
Благодарен съм че и в стария и в сегашния форум открих хора които нямаше да срещна в ежедневието.
Благодарен съм за шамарите които получих навреме, в самото начало.
Благодарен съм на Dodo2 за търпението да приеме позицията ми без да я разбира.И за умението събира водата и огъня на едно място без колизии.
Та така адаш.
А иначе списанието което трябваше да тръгне май попотръгва.
http://www.sobstvenik.com/
Дали и докога.
Времето ще покаже.
И Барбаааа.
Няма реклама.
Предай на Барбаронката.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Не се нервя, въпреки че все едно съм стъпил на Титаник и се опитвам да убедя капитана да промени курса /визирам форума/ :D Аз съм си много добре при 2,2 ръс на Софето. Между другото много ти е интересно списанието. Поздравления *drink5*
..............
ДНЕС:
Резултат от Вашето търсене на:
Вид имот: КЪЩА,
Местоположение: град София
Под райони: РЕДУТА,
Средна цена на имотите в извадката: 516739 euro
Средна цена на кв.м: 2482 euro.

Страница на резултата от търсене:
« Последна редакция: 31 Октомври, 2010, 22:53:59 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

nearvana

  • Гост
nearvana, сеч в промишлени размери е едно, а дърва за огрев е друго. В Б-я ВИНАГИ се е секло за огрев и гори е имало хем не е имало нито парно, нито нищо, но когато промишлеността започне да сече, тогава горите започнаха да изчезват. Помниш ли летните пожари преди 10 години? Ей за това ти говоря - така се унищожава!!! Цели масиви с една клечка кибрит... и после се изнася като бракувано. Пък и се заличават следите от предварителната безжалостна сеч. Това вече го няма.

Сигурно си прав за голямата картина, Koganev. Явно много бързо направих общи заключения от личния ми опит в един конкретен район на предбалкана  - за последните 2г сечта в едни гори дето се разхождам през лятото когато съм в БГ сечта се е увеличила драстично. Явно преди това този район не е бил обект на организирана сеч, а в момента е полазен като от скакалци. Наистина не е организирано бастисване,  но не е и такова което гората може да възстанови.

Българското село е мъртво, а ти на него разчиташ да изхрани хората... Ти май живееш в странство от доста време. Това, че все още има розови домати и прясно агнешко по някое време от годината не означава, че около 17% от населението на страната не живее под прага на унизителната мизерия. Или и ти не броиш някои хора за хора?

Единични случаи не правят тенденция, а по-скоро доказват липсата на такава.

Не, естествено броя всички. Просто имах предвид че по селата има къщи с дворове за буквално без пари, а живота там е безумно евтин ако човек си помага с работа в градината. Затова едва ли ще има масов глад в БГ. А за селото - все още има (пак мои много ограничени наблюдения) хора, предимно възрастни които изхранват поне още едно семейство (децата) в градовете и дори имат излишъци.  Прав си че това няма да ни изхрани, но ако се използва ефективно е все пак нещо.


А за щастието, като показател...Наистина е важно човек да е щастлив - това май беше неотменимо човешко право. Ами всеки може да е щастлив ... като глупак. Българските правителства от доста десетилетия провеждат политика на тотално оглупяване на нацията, за да повдигнат показателя "щастие" по формулата "щастлив като глупак"... Очаквам в най-скоро време да сме най-щастливата нация по горната формула. Но все пак хората по света имат и други формули за щастие - трябва да се съобразяваме и с техните стремежи и да проявяваме разбиране, когато все още не са ги достигнали. Ние си искаме йебанйе и плюсканйе, а онези може да искат нещо по-възвишено... Абе не е лесно да угодиш на всички.
Те затва гърците са хепи, а разни сведи са смарангясани. В стемежите е разликата.
най-обичам топъл ляб, боб и да ибъ  :D

поне на мене не ми е направило впечетление скандинавците да са кой знае колко одухотворени и да имат много по-възвишени цели. в края на краищата си е едно драпане за повече блага. Доста по-напред са от гърците или нас в това отношение, но пак си е някаква перефраза на горната поговорка
най-обичам триетажна къща, с хубава кола и жена и от време на време екскурзия в тайланд ...

поздрави,
г

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Скитъре,

Ще пишем!  Нема лабаво!
ААаа, да си ги нямаме такива !!

Подозрението за изчерпване на интересните за споделяне неща е нещо напълно естествено и човешко състояние.
Длъжен съм да отбележа при това, че то по правило спохожда по-стойностните индивиди.

Имам предложение. Ние останалите ще се стараем тук да подържаме парата в котела, а тебе ще те водим за известно време в творческа командировка.
Още повече сега са ти се отворили и допълнителни ремонтни задачи.

Искам да споделя, че това може да има доста зареждаща роля.
На мене ми се е случвало да си взимам неплатен за повече от 6 месеца от форум и после все пак се връщам.

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Язе съм на ниво сладко разорение и финансова лекота...

Това си има своите предимства -- може да не четеш теми от рода на "Злато, сребро - откъде, как и струва ли си", "Късно ли е да се купуват долари?", "Войната на валутите - кой и кога ще победи и какви ще са последствията?".  :)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Наближава 13 май 2011 г.
Форумът ще стане на една година, което е чудесно, но идва време да се плаща хостинг, такса за домейна и вероятно нещо друго. dodo2 няма да повдигне този въпрос, но ще го помоля да сподели какви са годишните разходи и който желание и възможности да се включи.



dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
   Expiration Date: 13-may-2012
:)

Между другото Scyther 31, пиши ми на ЛС да докажеш, че си истинския (знаеш как), да ти пратя паролите за домейна и хостинга, че сега след малко като ме размаже трамваят, някой трябва да има достъп и до файловете все пак :)  *drink5*

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
   Expiration Date: 13-may-2012
 :)

dodo2,
Платил си го днес, 19.04.2011.
Не е честно да не ни даваш възможност да участваме.  :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Абсолютно съм съгласна с Димитър. :)

Додо,

Разбирам те. Най-вероятно, и аз на твое място бих постъпила така. Но, в момента съм на мое място.  :D

Не можем да не намерим начин да се споразумеем.   *girl* *rofl*  *drink1*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Ами така ми беше по-лесно, ако има проблем с $$$ ще кажа, обещавам.  *drink1*