Общи > Честито и добре дошли!

Бъдещето на форума - можем всички да сме част от промяна на имотния пазар!

<< < (2/8) > >>

antoninus_pius:
+1 - koganev

Форумът сега е идеален. Не мисля, че се налагат някакви промени. Все пак това си е право на собствениците на сайта да си преценят в каква посока ще се развива.

 *drink5*

Scyther:
Все пачки са ви в главите. :D То лошо няма де, ама имах предвид, че Новинаров, така и така си бачка момчето, какво му пречи да е на първа страница и да плющи новинките? Графиките на Додо, вместо да са в нелегалност, може също да са на първа страница. Икономически анализи, прогнози, как е по света и т.н., също може да са на първа страница. Защо да няма и безплатни обяви? Това ще донесе посещения, потребители и ще качи сайта в гугъл. Текущия форум със споровете, коментарите и черпните да си останат на втора страница. Имах предвид малко по-разчупен сайт, а не просто форум. Инвестора ме кефи как е направен, не че е връх на сладоледа, но човек може да прегледа новинките, а ако му се прииска да се изповяда - цел форум за целта. Някои google ads и 2-3 банерчета ще помогнат за хостинга и домейна, все пак додо не е майка Тереза... Не говоря за платен сайт или платени услуги, нито пък за бизнес насоченост, а за самоиздръжка и от говорилня, сайта да си стане медия. Абе за развитие някакво говоря, за напредък, за рецептите на додо LIVE онлайн, за "Спалнята" с WEB видео, ако щете. ;) Чак пък пачки!.. Или зле сте ме разбрали, или зле съм се изразил, което е по-вероятно.
Ама както и да е, днес не ми е ден и ги плещя едни... Не ми обръщайте внимание.  :-X *drink5*

dodo2:
Ааа аз съм твърдо против банерите, не случайно има тема:
Как да... разкарам досадните банери
но гледам, че малко хора го използват.
Просто си нямате представа колко по-хубав изглежда интернет без мигащите и подскачаши простотии по екрана по всички сайтове. Даже ще я сложа в новините горе вдясно. А става с един клик, ако използвате Mozilla Firefox за браузър.

Аз съм поел поддръжката и финансовата част, не ми пречи, така че няма нужда. :)

И форумът си е ОК, вярно ще е по цветен ако сложа стилизирани графиките отгоре с връзка към подробни, ама препоръчайте ми адвокат по авторско право, който не взима 1 милион за консултация, трябва да го питам само 3-4 неща. И
ще ги сложа.

Ivel:
И аз съм за така да си остане, единственно може би действително да се допусне раздел със само и единственно само частни обяви са продажба-покупка на недвижимост. По далече от комерсиализацията и глобализацията. Като казах глобализация, да споделя нещо любопитно което срещнах напоследък в терминологията из статиите. "Балканизация на икономиката" - знаете ли какво е това - това било процес противоположен на глобализацията според Стиван Кинг (Stephen King), управител на HSBC. Баба им трънкината на тия англичани не са се променили много от времето на Чърчил, малко им беше в Банско, така ги опънаха, че и термини почваат да въвеждат. Не можах да я намеря на сайта на FT.com ама давам ви линк към руския превод.
http://www.forexpf.ru/_newses_/newsid.php?news=346499

satori:

--- Цитат на: regata в 20 Октомври, 2010, 23:43:05 --- +1 - koganev  :)

 jores,отново се пробваш а......,но не разбирам какво целиш.
....
Лекинко не разбирам какво целиш,че чак и много работа и средства,добре вложи ги  ;) / в собствен сайт /


--- Край на цитат ---

Малко остро реагираш. Мнението на Жорес е от 16 май, което е от преди 5 месеца. Обърнете внимание на датите към постовете.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия