Автор Тема: Предложение за разрешение на проблема с демократичността  (Прочетена 94574 пъти)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Здравейте,
Моля да приемете оставката ми поради конфликт на интереси по видни причини.
форумът ще си има отделен адрес който е вече регистриран
А за "отделния адрес" също си за бой, ама айде.
Малко го караш на "и аз искам". ...
Приеми го като мъмрене и като знак и за моето мнение по въпроса. Оставих форума, защото мястото беше твое, но така ти прехвърлих топката, за да видим как ще постъпиш. Сега е твой ред.
P.S. Аз на твое място бих или върнал пренасочването (трябва да се преименува един файл) или щях да изтрия целия поддомейн, заедно със съдържанието.

Абе човеченце собствениче OwnerBG, това ли наричаш "Додо прие мнението ми" !?!
Или мнението на Scyter: "Нещо ми се сговни. Не ми се пише. Лека!" ?

Точно това наричам приемане на мнение.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Прегледах набързо темата и затова може поста ми да не е съвсем на място, но останах с впечатлението, че доста хора искат да им бъдат изтрити акаунтите във forum.sobstwenik.com.

Няма нужда да молите никой да свърши това, можете и сами.

1. Влизате във форума, Профил, Действия, Изтривий на този потребител.




Чудесно.
Ако някой не успее, да пусне едно лично съобщение, ще опитам от админ панела.
Лек ден.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил

П.П. А това, което виждам, че си направил на откраднатия от теб форум сега, е ГАДНО:

admin: 20 май 2010 01:50:39 "Потребител Регистрирал се като BulKan започна масирано изтриване на теми от форума в 23:54:14 ч. благодарение на правата си на модератор.
Правата му бяха отнети"

Барба, изтрих всички твои и мои постове, а после и темите, където основна контрибуция имат участниците от този форум. Можех да изтрия всичко, но счетох за редно останалите теми да си стоят, след като те предимно не са "наша заслуга". Написах за това публично в един цитат до теб? Нищо гадно няма в това, че са ми били отнети "правата".


Благодаря ти, ти реагира много умно и навреме. Жалко, че не си имал време да изтриеш и всичките 98 потребители (освен admin и OwnerBG). Паролите им наистина са в опасност. Гадното е, OwnerBG счита това, което си направил, за лошо и без да те пита ти е отнел правата. С една дума: "крадецът вика: дръжте крадеца". Не очаквах това от него. Жалко.

Не е като да нямах време да изтрия всичко. Просто си имаше теми, които са на Оунъра, както и такива с поздрави на участниците един до друг. Според моите "мерки и теглилки" те не трябваше да се пипат. Изтрих само тези, за които бях сигурен, че хората, писали в тях биха искали да бъдат изтрити. Не попитах публично предварително, защото тогава пък нямаше да мога да изтрия и тях. На първо време изтрих само собственните си и твоите постове. Модератоските права са ми били отнети по-късно. Всеки може да влезе и в двата форума и да види какво липсва във forum.sobstvenik.com
Не защитавам Оънура в случая, просто гледам да спазвам "рамки", които си налагам сам.
I say what I do and do what I say.

valsodar

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 147
  • Карма: +29/-23
  • Респект: +14
    • Профил
    • Щуровини - Животът през очите на един котарак
Мисля си, че полемиката взе да избива към излишна параноя и данданията взе да става прекомерна за една зона без простотии.

Предложението ми е следното - един ден да не се пише по темата, да се уталожат малко страстите, защото усещам как мнозина изричат афектирани неща, за които после ще им се иска да не са ги казвали. *drink5* *beer* *drink6* ;)

Спокойно, никой нищо не губи.
 *beer*

Може да изгуби единствено форумът, ако още в началото му тръгнем насреща си с негативни очаквания.
Човекът е единственото животно във вселената, което прекарва целият си живот в нескончаеми опити да го направи по-труден от нужното!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
ИЗТРИХ СЕ!

Оунърче,

Модераторските права са НЕ за унищожаване на нещо (макар, че понякога се налага), а за налагане ред в даден форум. Нещо, което аз не мога да правя - нито едното, нито другото.

До определен момент, ти натрупа много дивиденти, изразяващи се не в направен форум, а много по-ценни - морални, в уважението на много хора тук. Те, ти бяха голяма капитал. Много се поставяха на твоето място и си беше гадничко. С един замах, ги унищожи - и започна да трупаш негативи. Това се опитвах да ти кажа снощи.

От тук нататък, вече е съвсем без значение, дали си стоят темите... След тази нощна разправия, отново, форумът си остана цял. Това е по-важното, това което всички искахме, мисля.

Може и да греша. Може и да съм грешала... Човек съм. :)

Моля, махнете ми модераторските права и тук. Аз не ставам за такова нещо. Чувствам се много притеснена, а форумът е място, където бих искала да ми е спокойно. :)

Хубав ден и... да гледаме вече напред! Каквото било, било...

P.S. Ще ви поздравя с една песен! :) *drink3* *drink11* *flower1*


admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Моля, махнете ми модераторските права и тук. Аз не ставам за такова нещо. Чувствам се много притеснена, а форумът е място, където бих искала да ми е спокойно. :)

Готово, че от два дни си на ръба на инфаркта :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Моля, махнете ми модераторските права и тук. Аз не ставам за такова нещо. Чувствам се много притеснена, а форумът е място, където бих искала да ми е спокойно. :)

Готово, че от два дни си на ръба на инфаркта :)

 хехе

Благодаря! :)

 :) :) :) 8) 8) 8)

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
forum.sobstvenik.com Директно ме пренасочва към fimoti.com .Как да вляза и да изтрия регистрацията си?

Imotenbalon

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 187
  • Карма: +36/-5
  • Респект: +18
    • Профил
Бъркаш нещо - на мен ми излиза стария и преди час си изтрих регистрацията

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Успях да вляза и да се изтрия.Благодаря ви. :)Но все пак си ме пренасочва ,явно ще трябва да изтрия кеша.Благодаря ви отново.А реална ли е опасността за паролите ни?

gekko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 39
  • Карма: +13/-11
  • Респект: +3
    • Профил
Успях да вляза и да се изтрия.Благодаря ви. :)Но все пак си ме пренасочва ,явно ще трябва да изтрия кеша.Благодаря ви отново.А реална ли е опасността за паролите ни?

Паролите са криптирани и не могат да бъдат прочетени, но имайки файла с хеш стоийнстите им, може да се пунсе на локална машина/и програма/и които да ги кракнат по метода bruteforce, т.е. пробвайки всички възможни комбинации, което при къси пароли 4-5 знака може да стана в разумно време, колкото по дълга е паролата комбинацийте нарастват експоненциално, съответно и времето и задачата става много по-трудна. Не мисля че паролите представляват такъв интерес, че някой да инвестира толкова време и ресурс да ги кракне. Ако зависеше националната сигурност на САЩ, техните служби щяха да ги разбият бъди сигурен. Проблема в случая е, че който притежава файла с криптираните пароли на локалното си PC може да изпробва паролите много по-бързо, отколкото ако трябва всеки път да го прави през интернет и да праща заявки до сървъра, а и правейки го през интернет щеше да събуди вниманието на администратора, който щеше да реагира...


OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Моля всички които смятат да изтрият регистрацията си в www.forum.sobstvenik.com да го направят до 22.00ч. в неделя 23.05.2010г.
От вторник 25.05.2010г. стартира новата версия на форума и всички останали като активни потребители ще бъдат известени с мейл за новите възможности и намерения.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Моля всички които смятат да изтрият регистрацията си в www.forum.sobstvenik.com да го направят до 22.00ч. в неделя 23.05.2010г.


Моля те, изтрий моята регистрация (потребител "barbaron") от форума,  който остана на адрес forum.sobstvenik.com. Аз не мога да направя това сам, тъй като премахнах верния си адрес от forum.sobstvenik.com и сега не мога да вляза там.
Предварително благодаря.


Готово.
Следващия моля. ;)
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Скорпи999

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 141
  • Карма: +40/-8
  • Респект: +71
    • Профил
Оунъре, мен няма да ме буташ, аз оставам, щото те знам и ти имам доверие. Считам, че от Голям Българин, миризливо лайно не става.
Голяма помия изляха по теб, но докато не се уверя лично, НЕ ВЯРВАМ.

Достатъчно е минало през главата ми, за да ми е ясно, че е трудно да докажеш, че нямаш сестра.

Наздраве, Войводо *beer* *drink1* *drink5* *drink4*