Общи > Честито и добре дошли!

Ново място

(1/10) > >>

dodo2:
При преместването доста неща се конфигурираха, може да съм пропуснал. Ако забележите някаква нередност пишете тук.

jores:
Додо адмирации, на срещата когато и да е тя първото от мен.

Muza:

Додо,

Чудесна работа!  *drink3* *drink3* *drink3* 8)

Успех и ползотворни дискусии на всички на новото място! :)

BulCan:
Додо, поздравления! Страхотна работа свърши. Поствай IBAN да съберем малко кинти! Сега вече се чувствам наистина "удобно" във форума!

alex:

--- Цитат на: barbaron в 18 Май, 2010, 10:31:43 ---
"Автоматичен демократичен вестник" - Спецификация:
- Тагиране на някои теми като: "Електронен вестник";
- Всяко съобщение в такава тема се нарича публикация;
- Всяка публикация може да се оценява (класира) с +/- ;
- Ранг на публикацията = < брой на + > - < брой на - >
- Публикациите се афишират в темата в съответствие с ранга им;
- Първите Х публикации във всяка тема се афишират на 'Първа страница' на 'Автоматичния демократичен вестник';

--- Край на цитат ---

Като ще се мечтае - да се включа и аз :)
- приятелство ( с потвърждение) + фаворити ( без потвърждение ) в сайта
- гласуване за определно мнение с повече опции: 'отлично', 'и аз мисля така', 'против съм', 'трол' ... възможност да се види кой как е гласувал ( спестява "+1" цитатите )
- възможност за mute на определени потребители като наказание ( форма на предупреждение, преди да се наложи бан) за определен от модераторите период ( 3 дни, седмица )

и базирано на горното
- автоматичен Mute на потребител в определена тема, ако участницте в нея гласуват за н-то кофти мнение: пример спамер/трол се развихря в тема, на 3-тото му мнение, за което 60% от пишещите и 40% от четящите (съвсем примерно) са гласували с "трол" ...  същия се превръща в четящ.
- магически бутон 'почисти' темата, базиран на някаква евристика под мотото "приятелите на моите приятели ... ". Т.е. ще се покажат само мненията на приятелите, фаворитите и техните приятели и фаворити. Така може да се отсее плява, при следната ситуация: 2 опониращи групи, едната поддържа дискусия, другата спами.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия