Анкета

За кого ще гласувате на предстоящите президентски избори?

Росен Плевнелиев
4 (28.6%)
Ивайло Калфин
0 (0%)
Меглена Кунева
2 (14.3%)
Волен Сидеров
1 (7.1%)
Румен Христов
0 (0%)
Светльо Витков
5 (35.7%)
Алексей Петров
0 (0%)
друг (посочи)
0 (0%)
няма да гласувам (ще ходя за гъби)
1 (7.1%)
ще пусна празен вот
0 (0%)
да им е*а м***ата на всички
1 (7.1%)

Общ брой гласове: 12

Гласуването приключено: 23 Октомври, 2011, 20:37:01

Автор Тема: Анкета: президентски избори 2011  (Прочетена 13121 пъти)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Анкета: президентски избори 2011
« Отговор #15 -: 13 Септември, 2011, 01:52:15 »
0
Витков :) P.S. И не е съученик, защото е с 2-3 години по-възрастен.

Е тоя изобщо не го знам!  :o  Пък и бая Дартаняни всичките тези!!!
Рекох и аз - я, Додоко бил големичък ...  :)

Няма как да не знаеш Хиподил. Та той е в твоя бранш.. малко се преструва на идиот - тъкмо като за президент на България (иначе имам предвид, че пее)  :)

оооо, да!!! ей сега се сетих, но по име и фамилия не го знаех. беше ми по-познат, като скакУеца  :) а пък оня - съкандидата му в президентските избори пък е мой съученик  :)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Анкета: президентски избори 2011
« Отговор #16 -: 13 Септември, 2011, 06:58:49 »
+1
Аз взех, че участвах в анкетата.

Фигурата, която се получи е показателна.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Анкета: президентски избори 2011
« Отговор #17 -: 21 Октомври, 2011, 22:54:05 »
0


Скандално: Светльо Витков първи според японска социологическа агенция!

20 четвъртък окт 2011


Скандал разтресе редиците на българските социолози, след като сдружението „За честни избори“ изнесе прогнозни данни в късните новини относно резултатите от президентския вот, получени от японската социологическа агенция „Хикари“. Сдружението поръчало изследването на японската агенция именно с идеята да свери получените резултати с тези на българските агенции. Това е стъпка, която се предприема за първи път и поднесе неприятна изненада на българските социологически агенции не свикнали с чуждестранна конкуренция. Ето и резултатите от изследването:

На първо място с 44,57% е Светльо Витков

Втори е Волен Сидеров с 18,32%

Трети Плевнелиев с 16,88%

Четвърти е Калфин с 11,37%

и пета е Кунева с 7,23%

останалите около 1,5% се разпределят между останалите кандидати.

Както се вижда от изследването разликите в резултатите на японците и на българските им колеги са повече от фрапиращи. Японската агенция се слави със своята прецизност и е използвана за проучване настроенията сред американците от щаба на Обама по време на кандидат президнетската му кампания. За разлика от българските социологически агенции, японците прогнозират съкрушителна победа на Светльо Витков, като според тях е възможно да спечели още на първи тур, ако се активизират поне малка част от хората които заявяват, че няма да гласуват. Японците прогнозират 30,41% изборна активност на предстоящия президентски вот. Според тяхното проучване близо 50% от заявилите, че няма да гласуват са определили, че ако все пак отидат до изборните секции, биха пуснали гласа си единственно за Светльо Витков. Проучването показва и един интересен феномен, 10% от негласуващите все пак ще отидат до урните, но не за да подкрепят някой кандидат, а за да пуснат в урните „Предсмъртното писмо на Левски“ , което те определяли като своебразен протестен знак към политическата класа като цяло.

Българските социолози засега отказват да коментират резултатите на японските си колеги докато не се запознаят подробно с тях, използваната методика и индикатори, но помежду им се чуват взаимни обвинения в клиентелизъм и поръчково манипулиране на обществените нагласи. От сдружението „За честни избори“ гарантираха за точността и надежността на изследването, те споделиха, че са се спряли именно на японска агенция за провеждането на това независимо външно изследване поради точността и прецизността с която японците се славят във всяко едно отношение. Самият шеф на японската агенция „Хикари“ е гарантирал с живота си реалността на получените резултати и обявил напълно сериозно, че ако се получи разлика между резултатите от реалното гласуване и прогнозите на неговата агенция относно подредбата на кандидатите ще си направи харакири.  *scare* Според него това е възможно единственно при фалшифициране и манипулиране на изборния процес.

Водещите политически сили също са разтревожени от изнесените резултати. Те ги определят като нагла намеса във вътрешните работи на България, което е недопустимо и смятат да сезират Европейската комисия по въпроса, тъй като подобно изследване е намеса в политиката на Обединена Европа като цяло, от която България е неделима и важна част. Според тях това е гражданска поръчка подкопаваща устоите на демократичния процес и въвеждането на европейските ценности, и пречеща на такива исконни европейски явления като купуването и продаването на гласове.

http://neverojatno.wordpress.com/2011/10/20/prezident-3/


Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Анкета: президентски избори 2011
« Отговор #19 -: 23 Октомври, 2011, 12:00:35 »
0
Выборы! Выборы! Кандидаты - пидоры!


 *yahoo* *yahoo* *yahoo* *yahoo* *yahoo* *drinks*
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG


elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Анкета: президентски избори 2011
« Отговор #21 -: 31 Октомври, 2011, 23:25:37 »
0
Президент: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=795660
София: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=795666
Варна: http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=796156

Кунева забрави в тъмната стаичка бюлетината за президент  *rofl*


Е тази ми беше "любимка"! То не беше "локум" не беше чудо! От комунизЪма, през царя ... та до "независима"?!


elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Анкета: президентски избори 2011
« Отговор #22 -: 31 Октомври, 2011, 23:39:33 »
0
Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи:
- Как си, лисо? - попитал я заека.
19-10-2011 - 20-59-51 prezidentski izbori 2011 (klipove) (GERB, Ataka, RZS, BSP)


Докато гледах клипа на БСП, все се сещах за вица за любезния лос  *rofl* *rofl* *rofl*

- Остави се, зайо, любезния лос мина, хвана ме и ми скъса задника… Бягай зайо, защото… - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка.
- Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека.
- Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника… не виждаш ли… Бягай, защото… - едва - едва рекъл вълка.
Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче:
- О - о - о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о - о - о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката.
Уплашил се заека и си пъхнал тапа в д-то, хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си пуккккк:
- ДОБРО УТРОООООО!  *rofl* *rofl* *rofl*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Анкета: президентски избори 2011
« Отговор #23 -: 01 Ноември, 2011, 00:09:45 »
0
Леле, добре че не съм гледал телевизия напоследък! Едно време глобул имаха една реклама, в която също се казваше 100 пъти ДОБРО УТРО от един идиот, после като го чуех като поздрав от човек, ми идваше да повърна :)

Ето я!!!

Видео споделяне / VBOX7