Анкета

Липсвах ли ви?

Да!
8 (23.5%)
НЕ!
1 (2.9%)
Форумният идиот е тук
8 (23.5%)
т'ва е някакъв бъзик
11 (32.4%)
чезвай от форумъ
6 (17.6%)

Общ брой гласове: 32

Автор Тема: Липсвах ли ви?  (Прочетена 19199 пъти)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #15 -: 18 Май, 2010, 16:00:18 »
0
Пруфесура пише от 87.120.176.---, нека dodo2 каже дали сега пак е оттам.

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #16 -: 18 Май, 2010, 16:10:36 »
0
  След два филма на братя Маркс, тази тема е второто събитие през последната седмица, което ме кара да си спомням за великите комици.

  Макар и менте, пак носи радост :)

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #17 -: 18 Май, 2010, 17:46:55 »
0
А после се оплаквайте ,че пунди ви пречел в другия форум!Един пост и две страници коментари.
Макар ,че и без показване на IP-та (което не е редно ::)) си личи ,че не е той.Пунди не е толкова мълчалив. ;)

Скорпи999

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 141
  • Карма: +40/-8
  • Респект: +71
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #18 -: 18 Май, 2010, 22:52:30 »
0
Хо-хо, никой вече не липсва, щом сред нас е и zliahui

Наистина става весело :D :P

Скорпи999

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 141
  • Карма: +40/-8
  • Респект: +71
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #19 -: 19 Май, 2010, 13:12:19 »
0
Действай, не бива да се допускат в тоя форум такива явни и провокативни  простащини.  Бактън >:(

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #20 -: 19 Май, 2010, 13:20:01 »
0
Не разбирам на кого пречат темите.Не ,че блестят с нещо и са особено ценни,но в тях няма обиди.Според мен не бива да се увличате в излишно модериране.Няма място на сървъра ли какво? :o

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #21 -: 19 Май, 2010, 13:32:23 »
0
Може би си прав, да оставим хората пуснали темите сами да се сетят?А иначе мисля ,че нито един модератор не бива да трие сам собствените си постове все пак правата трябва да носят и отговорности.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #22 -: 19 Май, 2010, 13:50:09 »
0

Макар, че все още имам модераторски функци, да изкажа моите съображения, като потребител, форумец.

Не трябва да се трият теми, постове. Особено, ако няма обиди. Само да се преместят. Колкото по изчистени са действията, толкова по-малко поводи за излишни разправии ще има. Целта на всички е, овен сол и пипер, да бъдем взаимно полезни, доколкото можем. Поне аз, така разбирам нещата. :)

Трябва да пишем така, че да не се притесняваме след това. Това, че някой е сбъркал, ами нормално. Не познавам безгрешни хора. :)

Барба,
Хубаво е да се чисти, но да не става много стерилно. Има и градивни спамове. :)  *drink11*

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #23 -: 19 Май, 2010, 13:57:26 »
0
Муза един + от мен.
Барба нищо лично ,но според мен един модератор не бива да пише никакви „глупости“ във форума ,а за нормалния спам който всички понякога пишем ние обикновенните форумци великодушно ви прощаваме. ;) :)

Crash

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 41
  • Карма: +12/-1
  • Респект: +12
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #24 -: 19 Май, 2010, 14:05:17 »
0
А може ли да се направи раздел "кошче" или нещо подобно и там да се преместват такива теми, без да се трият безследно ???

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #25 -: 19 Май, 2010, 15:33:17 »
0
Barbaron ,Много хубава картинка си постнал , :) но там никъде не се препоръчва триенето на темата, а заключването е крайна мярка ,която за тази тема не се налага( според мен ).За мен триенето на теми е крайна мярка при изключителни обстоятелства.Някой беше предложил редакция и триене на мнения да е възможно само до определен период от време,подкрепям го,иначе се получава така ,че човек чете и не разбира смисъла на написаното поради промените.
Въпроса е принципен проблема не е в конкретните две теми.
Иначе си прав ,темата не блести с нищо особено затова нека просто я оставим да потъне надолу. :-X

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #26 -: 19 Май, 2010, 15:46:42 »
0



А може ли да се направи раздел "кошче" или нещо подобно и там да се преместват такива теми, без да се трият безследно ???


Това е добра идея, Dodo може да изплете кошчето.

Не знам за вас, но аз съм човек и понякога греша, затова се трия - за да не ви карам да четете безсмислен боклук. И за да си изградя мнение, чета цялата тема, или всичко, което някой е казал. Не знам дали и вие сте направили така за тази тема.

Моля Муза да ми обясни, с какво тази "градивна" тема и репликите ни вътре заслужават да останат в златния фонд на форума :)


Ех... добре си бях решила да не давам повече предложения за организацията на форума. Това ми се стори важно. Нека, не забравяме защо напуснахме всички другия форум и защо сме тук.

Барба,

Съвсем резонен ти е въпросът. Ами виж, макар и създадена, предполагам, с друга идея, стана конкретният пример.
Какво да я правим тази тема? Ще има и други като нея. Точно тази тема, в случая, провокира споделянето на очаквания и мнения.

В темите, когато се разпалеше някакъв спор, до ниво не толкова приемливо, вмъкната уместна закачка, шега, клип, е много по-силен начин да се нормализират нещата, отколкото да се трие.

Това беше моя мисъл и виждане, което само споделих. Нека и Скитър да каже. Все пак, той е бащата на идеята. Без, разбира се, да омаловажавам труда и приноса на всички останали. :)

P.S. Владо, благодаря! :)

 *drink11*

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #27 -: 19 Май, 2010, 20:28:51 »
0
Много по-нормално е птосто да бъде преместена на правилното място, няма нужда да се трие.
Мястото е Дъра-бъра. Както и на някои други теми и мисля да го направя, ако някой няма нещо против. :)

Scyther

  • Гост
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #28 -: 19 Май, 2010, 20:38:52 »
0
"Бащата на идеята" ще каже, че детето е дело на съквартирантите.
Темата може да се обедини с темата "Добре дошли" или "Дъра-бъра" и толкоз. След 2-3 страници ще отиде в забвение, където и е мястото.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Липсвах ли ви?
« Отговор #29 -: 19 Май, 2010, 21:10:38 »
0
 :D :D :D

Тодор Колев - Виолета


Вероятността да изпадне надолу не е много голяма в Дъра-Бъра... Ши пада едно дъра-бъра... хехе

P.S. Додо, кога ще ми махнеш тЕя инджиклами и онова глобалното...

 *drink5* *flower2*