Форум за имоти > Имоти

Мнение за едно апартаментче

(1/10) > >>

vfrz:
Здравейте!

ПОпаднах на следната оферта , която ми се стори интересна. Трябва ми апартамент с 3 спални, а този отговаря на изискването, а отделно изглежда прилично обзаведен и с вкус.

Ще се радвам да чуя мнения. Благодаря предварително.

koganev:
Стълбите са опасни за деца - трябва да се обезопасят.
Колоните ще пречат много. Ама много!
Спалните не ги виждам на снимките, но мисля, че са по 8-9 кв.м. и евентуално са скосени - също неудобно.
Вижда ми се нисък. Или онзи момък на снимката е два метра висок...
Аз не бих го взел.
 

vfrz:
Височината сякаш е около 2.5м, съдейки по входната врата - има около половин метър от нея до тавана. за скосовете е ясно, а и съм съгласен, че квадратурата на спалните ще да е в тоя диапазон някъде. някой дали би могъл да припомни колко беше минималната височина на етаж по БДС?
Това, което аз забелязах, е, че  сградата май се намира на булеварда, ако правилно съм преценил разстоянието до отсрещната сграда на една от снимките. Все пак може да отскочим да го видим тея дни, ако брокерите не настояват за комисион от купувача.

global:
Понеже искаш мнение, ще кажа, че мезонетите имат няколко неудобства и някои привлекателни страни.

От неудобствата са скосовете, трудното отопляне през зимата и трудното изстудяване през лятото, едновременно с рисковете все някога да ти протече...Ако нямаш тераси, можеш да си силно подтиснат, да не ти достига въздух и простор, едновременно по-големите разходи за климатизация. Ако имаш тераси и достатъчно прозорци, можеш да се наслаждаваш на добра панорама, и особено във Варна, ако имаш изглед към морето. Заедно с това, на последния етаж чуваш по-малко шумове от околната среда и май с това изчерпах доводите си...

koganev:
Забрави най-силния коз - нямаш съседи отгоре. Това удължава живота ти с поне 10 години.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия