Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 310575 пъти)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #555 -: 07 Септември, 2011, 23:37:07 »
0
http://video.data.bg/24/114505/page/1

 
Ма къв фейс бе, къв фейс?
*scare* *scare* *scare*

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #556 -: 09 Септември, 2011, 22:33:31 »
0
Паметникът на Александър Велики в центъра на Скопие в стил новоантички кич  *yahoo*

Skopje fountain

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #557 -: 12 Септември, 2011, 10:15:31 »
0
За да не се обръща мъжът й към стената веднага след секса, находчивата съпруга слага там майка си.
 :)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #558 -: 13 Септември, 2011, 09:20:30 »
0
Седят двама овчари при едно поточе. Единият разправя:
- В нашето село какво момче се роди – голяма работа. На 6 завърши гимназия, на 8 стана магистър, на 10 защити втора дисертация, а на 14 преподаваше в Харвард.
Вторият кима с разбиране и казва:
- В нашето село има аналогичен случай. Едно момче като нае*а коча и му изправи рогата.   :)

servel

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 161
  • Карма: +17/-2
  • Респект: +10
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #559 -: 16 Септември, 2011, 14:05:20 »
0
Еврокомунизъм:
От всеки германец според способностите, на всеки грък според потребностите!

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #560 -: 19 Септември, 2011, 16:52:23 »
0
ИКЕА се оттегля от България и ще съди правителството http://neverojatno.wordpress.com/2011/09/18/%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%BE%D1%82%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BB%D1%8F-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B8-%D1%89%D0%B5-%D1%81%D1%8A%D0%B4%D0%B8-%D0%BF%D1%80/

Това е малко крайно и обидно, обаче има неща, за които следва народът да се замисли.

Цитат
Аз сънувах богатство, сънувах, че ще живея, като българин, че ще се возя на метрото, че ще карам мазератито си по магистралата, че ще получа българско гражданство, че България ще ме приюти мен и моят бизнес и ще ни спаси от кризата.
...
Цитат
Собственикът на ИКЕА Ингвар Кампрад е наредил да се преустанови рекламната кампания на търговската верига и да се подготви всичко необходимо за оттегляне на бизнеса му от България. Това става броени дни след гръмкия скандал с високите цени на стоките предлагани от ИКЕА в България в сравнение с магазините на веригата в останалия свят. Г-н Кампрад е завел дело за измама срещу българското правителство, като иска обезщетение от 400 милиона евро за нанесени материални и морални щети. От изпратеното до масмедиите съобщение става ясно, че г- н Кампрад е разчитал изключително много на тази своя инвестиция в България, за да може да преодолее настъпващата нова вълна на финансово-икономическата криза.

...
Цитат
“ През последните две години предхождащи откриването на ИКЕА в България – пише г-н Кампрад в съобщението – аз много старателно проучвах обстановката – политическа, икономическа и социална, като следях постоянно водещите български телевизионни програми и четях неуморно българската преса. За целта преди това изгубих още две години от живота си да науча български, за да съм сигурен, че правилно разбирам всичко. От това постоянно следене на българските масмедии, аз останах с впечатлението, че в България цари една нетърпимост към престъпността и тя е навряна в ъгъла. Разбрах, че българската полиция е по-многобройна от сганта на Ксеркса, а е изправена само срещу триста мафиоти, нямащи нищо общо със спартанците и скоро ще ги смачка. Разбрах, че българският народ е щастлив и икономически стабилен, благодарение на своята висока квалификация и конкурентноспособност. Уверих се, че България е с най-добрата инфраструктура в Източна Европа и, че има метро, подчертавам метро, нещо с което могат да се похвалят малко държави на Земята.  Удивих се от високият наплив на чуждестранни инвестиции в страната и желанието на безчет чужденци да заживеят в това райско островче на стабилността, сред бурния икономически океан. В крайна сметка разбрах, че България е най-доброто място за правене на бизнес на планетата и реших да инвестирам там. Тя беше последната ми надежда

...
Цитат
Ах, колко бях щастлив, когато получих разрешението да изградя клон на моята ИКЕА в столицата на тази цъфтяща държава. Аз бях на седмото небе. Нямаше таван за цените на стоките, българите бяха излезли от кризата сухи и пълни със сухо. Те забогатяваха с всяка минута, безработицата не съществуваше, имаха по седем-осем деца, и закриваха болниците понеже нямаха нужда от тях. Най-здравият и най-боогатият народ в Европа ме беше допуснал до своята богопомазана страна да правя бизнес. О, блаженният аз. Аз сънувах богатство, сънувах, че ще живея, като българин, че ще се возя на метрото, че ще карам мазератито си по магистралата, че ще получа българско гражданство, че България ще ме приюти мен и моят бизнес и ще ни спаси от кризата.

...
Цитат
Да имаха метро, наистина имаха метро и една завършена магистрала, от Перник до София, но когато подкарах по нея мазератито си, тя свърши неочаквано в желязорешетъчен стълб на енергопреносната им мрежа и аз едва не се простих с  живота си в този земен ад.
« Последна редакция: 19 Септември, 2011, 16:55:55 от antoninus_pius »

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #561 -: 19 Септември, 2011, 20:22:12 »
0
 :)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #562 -: 22 Септември, 2011, 10:16:31 »
+1
Chervenata shapchica - голям смях - няма такава приказка


 *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #563 -: 24 Септември, 2011, 11:26:00 »
0
 *valcho*    *rofl* *rofl* *rofl*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #564 -: 27 Септември, 2011, 14:16:52 »
0
Българското посолство в Холандия честити Баба Марта  *rofl*

http://www.embassy-bulgaria.nl/

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #565 -: 28 Септември, 2011, 17:11:12 »
0
Медицински "хумор" *clap*

!!! Да предупредя предварително, че това е черен хумор и не е за слаби нерви и чувствителни сърца, както и за тесногръди. !!!
###
" - Василева, какво си го оставила тоя перчем там бе?! Махай го веднага!"- крещи реаниматора на сестрата, която не е обезкосмила достатъчно добре работното поле при операция за ингвинална херния- в превод- члена на пациента е все още с налична космена покривка и то оформена като " прическа " , тъй като сестрата не е сметнала за нужно да го епилира целият...
###
"- То след толкоз инсулти, вече е заприличал на зеленчук"
Превод- в горният цех нема никой.
###
"- Tи видя ли му скенера на този пациент? Кръвоизлива там гръмнал като халва " Любимка" "
###
" - Болният е в критично състояние- обяснява ми колегата невролог с възмущение от реакцията на близките му, сериозно сключил вежди и пръсти като богомолец- и съм застанал аз смирено да пояснявам на роднините, че може всеки момент да го изпратим като християнин / в превод- за оня свят/ и им се обяснявам като ученичка, какво ти- направо като на първа любовница!"
###
"- Бе ние в това отделение сме некрофили- всичко де що умира, си го прибираме при нас на доотглеждане! Толкоз потенциални трупове и по моргите няма...."
###
В три и нещо сутринта колежка от Спешното буди измореният хирург да слезе за консулт в отделението за хирургичен проблем. Хирурга идва и започва да разпитва полузаспало/ събудено пациента:
- Какво ти е деди?
- Боли ме корема.
- Откога така?
- Бе досега не съм имал проблеми, сега ме заболя.
Хирурга с намигване:- Па баш на моята смяна ли намери да те заболи за пръв път...
###
"Разговор в линейката на път за адрес- аз съм седнала между шофъора и разтропана фелдшерка и умирам от смях, защото двамата се драчат:
"- А стига клати така де!- казва тя на шофъора.
- Бе ти ако работата ти е само да бодеш, аз това правя по цял ден- клатя, спирам, товаря, разтоварвам, пак клатя и пак и тъй! Да не мислиш , че е лесно по толкоз много часове...
- Не клатиш качествено тогава.
- Качествено ще е , като те разтоваря!"
###
" - Айде лека почивка и да се прибереш спокойно и незабременена, че с таз визия..."- пожелание на изпроводяк от колега гинеколог.
###
След работна смяна, колега ме пита :
- Нещо за успокоение да пийнем? На какво си- Диазепам или Ксанакс?
- Диазепам, 100 мл, благодаря.
В превод- Диазепам= водка
Ксанакс= уиски
###
"- Ей, колежке, не се навеждай така, че ми се задействат ебателните рефлекси."
###
С по- горе споменатата фелдшерка отиваме на подаден адрес, който гласи- " Посинял дядо и не диша". Въпреки че сме наясно, че ще заварим умирающ , без възможност за спасение, караме на буркани и сирени. Там правим всичко по силите си все пак да го върнем на тоя свят и аз й нареждам какви инжекции да слага. Нямаше време даже първата да подейства, когато той окончателно издъхна, но аз не се отказвам лесно и нареждам втора инжекция. Фелдшерката я прави, но промърморва- " Що все на мен се случва да правя инжекции на труп?... Докторке, стига вече ме карахте да бода умрели, не може ли някой мърдащ поне".
###
"- Скачай в леглото и вдигай краката нагоре със затворени очи, аз ей сега идвам "- изцепвам на нощна визитация на пациент, който ще изследвам за латенти / скрити/ парези. Пробата е такава просто. Нема ви обяснявам с какъв хъс пациента ми се приготви за нея: ))
###
" - Как сте днес, девойки ?"- питам в женската стая на дневна визитация моите току- що закусили... баби.
###
" Днес имаше ли каскадъори?"
В превод- понякога пациентите падат от носилките, особено ако не стоят мирен, докато ги транспортираме. Най- често пияндета или болни в кома.
###
"- Пия вече второ кафе , а мозъкът ми е още размекнат и ми е едно отпуснато, баси- жалва се колежка.
- Ако ти трябва нещо твърдо, мога да ти услужа. Ще те подпра с него където кажеш веднага. "- с готовност предлага колега."
###
" На смяна иде реч за мъжки размери и колегата ми гледа ръцете.
- Абе колежке, с тия малки ръчички, поставени една над друга, свити в юмручета, ще получиш идеалният размер за теб- всичко над него е лакомия.
- Идеално, не съм лакома.
- Не го ли предпочиташ голям?
- Айде много молим- от операции без упойка нема нужда."
###
Меря кръвно на дехидратиран / обезводнен/ от повръщане пациент и го виждам, че се напряга като за ново повръщане. Питам дали ще ни показва обяда си, а той казва, че засега не.
- Ок, ако тръгне да излиза, свиркай, преди да блъвнеш, че ще ме окъпеш така, както съм застанала пред тебе.
###
На дневна смяна, колегата закъснява доста и като идва, изглежда направо трагично. Пили предната вечер до зори и сега му е терсене. Издържа някак си криво- ляво и след няколко часа изцепва- " Ужасно състояние- в момента душата ми обикаля около тялото и се чуди да влиза ли, не ли, па после се пита Аз за к`во да влизам, кат` след малко пак ще изляза....." - в превод- колегата по- късно е пак на купон.
###
Двама колеги говорят за някаква мацка, която единият забърсал вечерта:
- И ти казвам тая като се съблече, като я награбих, като я развъртях, то се оказа, че ще разработвам без смазка задният двор.... ужас.
- И к`во? Имаше ли шоколадова фабрика?
В превод- анален секс с "украса". Какво да ви кажа- лекарите сме бруталисти на моменти. Някои- постоянно.
###
- Как сме днес?- питам завеждащият склада с лекарствата.
- В наличност : ))- отговаря усмихнат.
###
Друг вариант:
- Добрютру- чуруликам усмихнато на надута сестра, решавайки да съм любезна- как сме днес?
- Както изглеждам- отговаря ми надменно, просейки си комплимент, защото се има за супер маце.
-О- промълвявам - работата не е на добре тогава... нема питам повече.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #566 -: 30 Септември, 2011, 21:05:14 »
0



gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #567 -: 01 Октомври, 2011, 12:08:16 »
0
Хиндемит - Реклама на прах за пране


gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #568 -: 01 Октомври, 2011, 12:08:35 »
0
Хиндемит - Реклама на дезодорант "Симфония"

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #569 -: 01 Октомври, 2011, 12:11:06 »
0
Xиндемит - Реклама на тампони "Там-там"