Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1229295 пъти)

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Абе от снощи забелязвам един процес - „на ти куклите, дай си ми парцалките!” :-[

Успокойте се! Не е необходимо някой да ви разбира, да ви симпатизира, да ви харесва или пък - обратното. Ако имате да споделите нещо с хората, които определят вида на форума, пишете. Не е нужно да сте разбрани. Нито мотивите, нито намеренията ви. Укротете егото и нещата ще ви сторят лесни.  :) ( за Справки Скитъра)

Никой не е непогрешим. Но сме хора. Тук няма глутници. Макар че, колко му е на човек, да подлайва като псе.  *neg*

Нещо друго. Драскате по нощите. Струва ми се, че все някой прекалява с алкохола. Човешко е.
Айде, поздрави! *drinks*

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
На вкус и цвет, товарищи - нет. ;)

И на мен ми се случва да се върна назад, за да потърся евентуална вина в себе си. Хора сме. Всеки обича да е разбран и харесван. Ама не винаги се случва.

Какво да направим? ...

Ще ходим във Фейсбука. Че там изперкали няма ли?

Що се отнася последната ти реплика до положението във Варна, наистина е интересно. Май ти бе пуснал 11- минутния репортаж от там.
Ще си кажа мнението. Ще има уволнени полицаи. Горкичките. Това бе демонстрация на сила от страна на властта, която може да струва скъпо.
Говори се, че ще сменят управляващия Полицията на Варна. Но иначе, че някой ( чрез Фейсбук) повлиявал на гласуванията във Варна, съм меко казано скептична.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

По-наблюдателните сигурно са забелязали, че бях напуснал форума, след като "маранди" ме обвини, че съм убил майка му ;) Интересните реплики на Коганев и 2-3 други ме накараха да се регистрирам пак.



Разбира се, че не си! Не беше необходимо да го правиш. Никой тук не си и го помисли! Абсолютно съм сигурна. Никой не реагира, защото момента беше деликатен. В такива моменти, човек не разбира какво му се е случило, но е много ядосан. Включително и на доктора, ако ще и да е направил всичко възможно.
Радвам се, че Коганев те провокирал, да се регнеш пак. Просто, не се засягай ... Беше написал много ценни неща (от моя гледна точка) преди да си изтриеш акаунта. :)

Регатка ... Изобщо не е зла, а обратното. :) Просто е пряма и емоционална. И. понеже е раче - щипва. Така, в стария форум щипна и мен в една от темите, ама аз нали съм плъзгава риба и и се изплъзнах.  *rofl* И сега, сме много големи приятелки с нея. Нещо като Додовия подход. :)

Хей ... много е горещо, но е лято ... :)  *flower2* *drink11* *heart*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Тя regata на мен ми се развика, пък после и на barba, ама нали знаем, че и жените сте в цикъл понякога :)

Аз поне не виждам на мен за какво ми се накара - първо за АБПФК беше шегичка (въпреки че във всяка такава има доза истина), а после, че е простотия да се пускат доброволци да гасят пожар без екипировка, не виждам какво има да ми се възмущава... Или на това, че държавата е смешна и няма 2 хеликоптера и един камион с екипировка? Може би пък аз трябва да питам виждала ли е regata истински пожар в гора? То не е като да ходиш с лейката и да го изгасиш. Пък аз съм виждал пламъци по 20-30 метра съвем отблизо.

И чак да изгори гората... тя ако изгаряше от такива пожарчета, досега да нямаше зеленина на планетата. Гората по принцип намалява ако се изсича от алчни хора, не от пожари. Милиони години си има пожари и това е нормално.

За ходенето по планини - качвам(х) Вихрен тичайки, така че може да се състезаваме.

Друго инфо нямам.

 *drink6*

regata, ти да не си АБПФК (по новому - "млад социалист"), че така остро реагира?

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Аз слизам от Вихрен, тичайки.
Лошото е, че някой трябва да ме качи до горе, а по нанадолнището - нямам равна!

Но това и за АБПФК важало, по данни на очевидци.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
... ама нали знаем, че и жените сте в цикъл понякога :)


 *rofl*


То, па мъжете щото не сте. Че, даже и по-често при някои ...  *rofl*

Само да не почнем да се делим сега, ние така, вие така ...  *drinks*

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Като ви чета всички (почти) май жегите не ви се отразяват добре. Па и пълнолуние *yahoo*. Да ви черпя нещо да се поуспокоите  *drink8* *drink9* *drink11* *drink6*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Като ви чета всички (почти) май жегите не ви се отразяват добре. Па и пълнолуние *yahoo*. Да ви черпя нещо да се поуспокоите  *drink8* *drink9* *drink11* *drink6*


Ихааа ....  *yahoo* Аз си избирам това фрешче  *drink6* ...     Мерси! :)

Ама на мен какво ми има? Само си замятам главата на една страна.  *rofl*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
По-наблюдателните сигурно са забелязали, че бях напуснал форума, след като "маранди" ме обвини, че съм убил майка му ;) Моля, предай това на "marandi", все повтаря маниакално "барбарон","академичен интернет" и т.н. Това тук може да го успокои (и става дума за 1969 год.) :


Ъъ ... може ли да ни копираш поста ми, в който съм твърдял това? ( в черничкото ) за майка ми. Благодаря предварително!

Винаги коментирам на принципна основа, а не на лична. Разбрах, че трябвало да се срамувам, че 10 години съм бил Сис-админ и в същото време единственият, който НЕ е анонимен в този форум е моя милост, сякаш и не спирате да ме карате да се "обяснявам" на АНОНИМНИЦИ. Как да стане, че не мога да се сетя нещо?

Бегло си спомням, че кат' си припомня "детството" поизръси някоя друга глупост и т'ва е - нормално. Всеки, който прави нещо и гради прави и грешки ( ръси глупости ). Някой ден кат' ми стигнеш моите глупости, които аз съм изръсил и направил - ще те поздравя  *girl*

П.П. Няма да ви "взема" хляба и май наистина е време да си набивам шутовете, че е станало змиярник кат' в имоти.нет

Ще помоля додо2 да ми изтрие всички постове. Благодаря предварително!

 *drink9* *drink9* *drink9*



goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
...
Ама на мен какво ми има? Само си замятам главата на една страна.  *rofl*

Да, да!
И се правиш, че не ме забелязваш!  :D
И Огнената Жена и тя!
А аз... страдам!  :(

Вече само на Регата ще се обяснявам в  *heart*!
Само тя, може да разбере, че едно мъжко виртуално  *heart*, дори и обвито в тлъстинки си е пак мъжко  *heart* !
 *drinks*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил


 
А за перлата (беше, 1954-1982) Варна имах предвид това:
"Варненци се #пребориха с властта за Морската #градина, никакви #строежи повече"
http://pressclub.bg/regions/20120704/news-107755


Ами май още не са /сме/ се преборили,щото и сега има демонстрация пред общината,даже имаме и представител от семейството там.Голям проблем остава тъй-наречената Алея първа,която  ще отдели морската градина от морето със стена от хотели и казина/към 300 май /така градината ще се превърне в заден двор на заведенията,без панорамния изглед към морето.Тази алея е ивицата между морето и градината.Инвестицията е на ТИМ,тяхно е и летище Варна и следващите протести и блокажи  ще са на летището по всяка вероятност.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Евала за протестите във Варна. Мислех си, че в Тимград е мишън импосибъл да има такива протести.

--

Муза, в твоя здрав разум не съм се съмнявал, съдейки по това, което съм чел. *drink6*

Gogol Bordello - Sun Is On My Side (acoustic)




dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Снимки на турист показват първите минути на пожара, който изпепели дърветата на Витоша

Така криминалистите като знаят точката на старт, ако не кажат каква е причината, значи укриват някой партизанин

 *drink6*

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Искам да помоля за прошка dodo2,barba и всички които засегнах със емоционалното си изказване.
Снощи гледах през прозореца огъня как захапва гората  :(
Да ви обясня и защо яхнах метлата,от дете се скитам по пистите и пътеките на Витоша,обичам планината.
Писна ми и от малоумната ни държава от едно малко пожарче стана чудесия.Не мога да понасям вече,да се секат горите,да се застрояват бреговете,да ни тровят и нас и децата с всякакви отрови и т.н.
Писна ми !
При това,видях снимките от началото на пожара и .......всички ми се виждаха "врагове" вече / мъжът ми благоразумно си пусна климатика в стаята и се оттегли достойно /  *rofl*
При това жега,пълнолуние,пожари,чудесия.
dodo,аз ако съм социалистка,ехе партия нямаше да има  *drinks*
Поздрави !
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Барби,

линк с твърдението си дет' се изкара "жертва", че съм те обвинил, че си убил майка ми и добре, че цял Свят се бил вдигнал да те завръща, ще ни пратиш ли? ( Да е свето името Коганиево ).

Затова ви пуснах и оня линк от римско време какво е определението за днешния трол. И съм изненадан, че тук част от модераторите се оказаха 100% тролове. По мое време кат' имах права за цяла БГ и други страни кат' аунър, админ или модератор нямаше как да се случат, браточка.

Юзерите си четяха хумористичните предавания за добър тонус, а някой под мен докато направи само наченки на неспазване на правилата, демек да се фръцка "с власт" пред по-нисък ранг от него, моментално излиташе. Мрежата винаги е най-важна , т.е. "обикновения" т.нар. потребител, който ти го нямаш за нищо. Затова и си прост заплатаджия, браточка. Ти бизнес собствен, па камо ли мрежа от хиляди хора под тИбя никога няма да създадеш.

П.П. Чакам линк-а с думите, които ми приписа, че съм бил "казал". Маранди на еди коя си дата каза, че съм убил майка му.

Копирай и да четем?!  *girl*

« Последна редакция: 04 Юли, 2012, 23:59:50 от marandi »