Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1229626 пъти)

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
О,Жорка , сине Птоломеев, Клеопатрова издънко,тъй и тъй си хортуваме любезно да ти споделя ,кога ме загложди по-сериозно от друг път мисълта,че гръцката "древна цивилизация" е голяма фалшификация!На последното европейско състезание по футбол,като видях от близък план на какво приличат физиономиите  на националите им на гърците.Че там еволюцията е спряла  бе ,най-малко преди 2500 г. !Ако е верно,че тия примати са потомци на  древните мислители,то представям си на какво са мязали древните ебаси! Та така мазньо,бегай за още  пари,че африканските историци ще ви създадат голям проблем на измишльотината "древна гръцка цивилизация"!

Не съм се съмнявал в твоето прозрение Велики Любителю на ниВЕЯта.
Гръцката грозота е пословична от сократово време - прочут грозник, фалшифицирал тракХската философия...
Предполагам, не е само, защото не ядат .лебчета флосина с чудодейния екстракт от морски водорасли.
Така че сега, с твоите научни постижения в химията на бетоните, подкрепени от постиженията на африканските историци по градостроенето ша ги сложим на мястото им.
Че и цяла Европа!
Дерзай!
Като си взема заплатата от министерството на пропагандата (как само ги работя, а?), ще ти дам малко пари за реклама!
Да стане известно чудодейното откритие флосина на ползу роду и форумното братство! *rofl*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
То е известно сине Птоломеев чудодейното действие на хлебчетата,даже и на хора от форума.Това е нещо ,с което наистина се гордея,но на теб не ти трябва да слизаш под сто и петдесетте оки, да не загубиш пропагандната представителност на новогръг,имиджа на голям балон. *yahoo*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
То е известно сине Птоломеев чудодейното действие на хлебчетата,даже и на хора от форума.Това е нещо ,с което наистина се гордея,но на теб не ти трябва да слизаш под сто и петдесетте оки, да не загубиш пропагандната представителност на новогръг,имиджа на голям балон. *yahoo*

Любителю на ниВЕЯта и етичен критик на гръцката мерзост!
Тази твоя безкористност и морална чистота е добре известна.
Не бъди излишно скромен, моля те!
Не е достатъчна рекламата в един форумен подпис!
Твоите постижения така безкористни като великите Прогнози за България на Великия Хун трябва да бъдат допълнително рекламирани.
На полза роду!
А защо не и цялото човечество!
 :D *rofl* *yahoo* :D

____________________________
п.п.
Додо, сега разбрах твоята всеотдайност!
И ти си се посветил на популяризирането на великите постижения на великите ни приятели!
Как да допринеса със своя труд и аз?

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Жорка,не се напъвай да питаш кълве ли рибата!Взе да ти става лош навик...

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Жорка,не се напъвай да питаш кълве ли рибата!Взе да ти става лош навик...

Ти пък, Любителю на ниВЕЯта!
Да се напъвам за дребна варненска цаца!  *rofl* *yahoo*  *rofl*

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Кво ви става бре?..... *scare*
Слънцето ли нещо....или луната ви влияе?...Мноу сте са натопорчили, баси!

Какво им стана ? Ами мерят си п....те,ето какво  *rofl* *rofl* *rofl*
Жоре,извинявай,че го казах в твоята тема  :-[
цунки и гунки за всички  :-* :-* :-* мляс,мляс,мляс

ПП : Колкото до подписите,моят е един от най-хубавите,фръц........ *girl*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Жорка,не се напъвай да питаш кълве ли рибата!Взе да ти става лош навик...


Кълве, кълве! Тук съм - лапнишаранката клъвна. :D

Фло,
Искам да ти кажа, че Жорката ти направи по перфектен начин представянето тук на твоите хлебчета. Само подписът ти, наистина не е достатъчен. Нали знаеш, лоша реклама няма. И той го знае. И въпреки това го направи, нищо че е "балон"?!?
Като се събудиш, като са отзвучали днешните емоции от дебата ви, ще го оцениш ... :)  *drink11*


Жоро,
Цаца, ама риба! :D
Не знам за Додо, но аз съм просветената в тайнството на хлебчетата, без да имам какъвто и да е принос.
Впечатли ме съвсем открития и честен начин на описанието на действието, включително - кога не трябва, при определени заболявания. Можеше, в името на едните пари - просто само - "хем се хапва, хем се отслабва, край на диетите  и ... дъра бъра - чудо". По моя скромна преценка, има доста възможности за развитие, стига този път да е по-търпелив. Хубавите неща не стават бързо. :)
Опитвала съм ги - наистина, страшно са вкусни. Лично, като ефект за килограми, не мога да споделя, защото не ми е необходимо отслабване. Ако съдя по набъбващия брой "приятели" в страницата, по отзивите за резултатите, по поръчките, за които аз знам, наистина е на прав път.

Информацията в страницата е разпокъсана. Ето я в систематизиран  вид, пък вие преценете ... :)  *drink11*

http://vegatest-varna.com/index.php/2013-06-29-12-53-24

И вече ...
Добро утро и хубава седмица! :)

 *flower2*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Тука става въпрос за правото на човек да се съмнява за една грандиозна фалшификация и реакцията на пропагандата срещу него ,инсинуирайки с личното му пространство.Това им е номера-няма факти,няма разсъждения от тях,само обидно отношение.Като става въпрос за факти ето един: няма нито един писмен източник на гръцки език да потвърди  "великата гръцка древна цивилизация".Нито един! Всичките  истории за нея са превод от арабски писмени източници.Уж били превод от гръцки! Защо?  Междувременно се е загубила писмеността ли?Дали арабските текстове са превод или творчество? В древния свят ,та чак до  Ренесанса не е имало  понятие за етнос,произхода на хората бил определян по географски признак. Имат ли нещо общо сегашните гърци с тъй-наречените древни елини? Това е въпроса ,който дразни  гръцката пропаганда и не допуска  и най-малкото съмнение по въпроса.

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Тука става въпрос за правото на човек да се съмнява за една грандиозна фалшификация и реакцията на пропагандата срещу него ,инсинуирайки с личното му пространство.Това им е номера-няма факти,няма разсъждения от тях,само обидно отношение.Като става въпрос за факти ето един: няма нито един писмен източник на гръцки език да потвърди  "великата гръцка древна цивилизация".Нито един!
...


Ама учено момче този Любител на ниВЕЯта!
Ма много учено, мама му стара!
 :D  *rofl* :D

αρχαιες ελληνικες επιγραφες - антични гръцки надписи,
преписани от арабите
:D  *rofl* :D



И дядовците му бяха учени, ама им фалшифицирали камъните

Цитат
Κα[ν]α συβιγη Ωμο<μο>ρταγ ις τον παλεον υκον αυτου μενο(ν) επυησεν υπερφυμον υκο(ν) ις τον Δανουβην κ(ε) αναμεσα τον δυο υκο(ν) τον πανφυμο(ν) καταμετρησας ις τιν μεσην επυισα τουμβαν κε απο τιν αυτη(ν) μεσην της τουμβας εος την αυλι(ν) μου την αρχεα(ν) ισιν οργηε μυριαδες β' κ(ε) επι τον Δανουβιν ισην οργιες μυριαδες β'. το δε αυτο τουβι(ν) εστιν πανφυμο(ν) κ(ε) μετρισα(ν)τες τιν γιν επυισα τα γραματα ταυτα. ο ανθροπος κ(ε) καλα ζον αποθνισκι κε αλος γενατε κε ινα ο εσχατον γηνομενος ταυτα θεορον υπομνησκετε τον πυισαντα αυτο. το δε ονομα του αρχοντος εστην Ωμορταγ καν(ν)α συβιγη· ο Θ(εο)ς αξηοσι αυτον ζισε ετη ρ'.   “

Кан сюбиги Омортаг, обитавайки в стария си дом, направи преславен дом на Дунав и по средата на двата всеславни дома, като измерих (разстоянието), направих на средата могила и от самата среда на могилата до стария ми дворец има 20 000 разтега и до Дунав има 20 000 разтега. Самата могила е всеславна и след като измериха земята, направих този надпис. Човек и добре да живее, умира и друг се ражда. Нека роденият по-късно, като гледа този надпис, да си спомня за оногова, който го е направил. А името на архонта е Омортаг, кан сюбиги. Нека Бог да го удостои да преживее сто години.



Ай да го д... дрисльо...
Че ми омръзна!
 :D

п.п.
Не ми е обидно отношението!
Даже те лаская с "дрисльо"!

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Епиграфският музей в момента е независима специална служба на Министерството на културата , на ниво управление. Чука камъни и плаща на д.....................ъзи пе......расти да манипулират историята от преди новата ера. Къде по тия камънаци с надписи пише за  мислителите,за древните  елини 5 в.от преди новата ера? Няма! Ей тъй си играят с историята,  удобно за тях ,с надписи  от 1000 години разлика. Ей от специалната служба,много мръсно лъжите бе! Пак ще го кажа  :цялата фалшификация е  измислена  на база арабски текстове. Съвременните гърци имат връзка с древните елини точно толкова ,колкото мазньото тука е грък.
« Последна редакция: 19 Август, 2013, 10:57:54 от Фло »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
То, па едни днешни "елини" .... ( Плужеци )  *rofl*

Първа вълна етиопски мангали се дотътрила до Балканите ( да ме прощават етиопците, че ги обиждам ) - дет' видяли тракийска култура и онемяли - па се прекръстили на йонийци.

Втора вълна дорийци след 500 години от съвсем друга посока - ма вече и те били от "древните" елини, ако слушаш на Жорката простотиите.
------------------------------

После осрали Римската империя и изчезнали кат' бити фИдИраси, пардон измисляшкото Византийци в наши дни.
------------------------------

Под османско господство после имат преселение в Солун на евреите от Западна Европа и ги заселват там - демек цяла северна Гърция.

А също така и албанци в Атина почти по същото време - демек цяла южна Гърция.
-------------------------------

Демек ся Атина са албанци, а Солун евреи - ма кат' слушаш Плужека били "елини", ама по документи само.
------------------------------------------------------
П.П. Аз съм се отказал с Плужека да коментирам История и само го подритвам ;)

Нерде древни "елини" - нерде днешни "елини", че не мо'а се сетя нещо?

Чиърс-а дан' забрайкам!  *drink9* *drink9* *drink9*
--------------------------------------------------------
П.П.П. За фалфивата История си на прав път и няколко пъти писах на Плужека да погледне кой им я е "написал" ТЯХНАТА "история" през 15-17 век - Германия.

Също са смешни "откритията" с радио-въглеводороден анализ ( по памет ), с която се "съчинява" хистори-то и датировките по камъните и керамиката. Пълен смях, дет' висят из музеите ся - направо те питат на колко хиледарки да ти го изкарам т'ва? И ще струва толкоз?

Тоя метод, отдет го бутнеш с поглед и оттам пада с поглед - ама ги съчиняват едни хилядолетки бонус, писани по камъните ( смигам )  *girl*
« Последна редакция: 19 Август, 2013, 14:49:08 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Гърци/елини имаха в Мало-азийската част, дет' Жорковците ги предадоха да ги избият и асимилират на тюрките преди 100 години.

Жорката е горд, че им избиха 4 милки гърци в Мала Азия и им окрадоха земите.
--------------------------
Щот' БГ империя кат' беше сгънала кат' шивашки метър Османска империя и щеше да върне Констанипол обратно и да върне Турция в Мала Азия обратно и да върне гърците на гърците ....

...... то Жорковците плужеци, барабар със сръбските мекерета и барабар с Румънските мангали, дет' си бяха наши - ни отвориха фронт на всички страни през Между-съюжническата война тогава. Барабар с "великите" сили тъпите матрюшки, франсета и ингилизи.

Бе, цял Свят се изсипа отгоре да не вземем Константинопол. Ей, ви ся "християнска" Европа - 100 години по-късно. Тъпанари - хаха
-------------------------------------------
П.П. Кат' не поискаха да си върнем Константинопол и техните земи в Мала Азия, ся Плужека да го духа.

В момента БГ е слаба и не може да им помогне повече. Ти му помагаш - то чака да ти лепне нож в гърба и да пренапише "историята" после.

'ноу са ми забавни гърчетата - пардон албано-еврейчетата там  *girl*

Ха, ся да си мерят бубите с Турция и да се трепят, щот' те не могат се траят помежду си.
« Последна редакция: 19 Август, 2013, 14:59:29 от marandi »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Историята за "древната  елинска цивилизация" скоро ще изчезне или коренно ще се промени,след като на африканските историци западната историография им даде възможност  да си представят тезата и изследванията за тези 5 в. до новата ера.Промяната вече е в ход и в културните изяви,например филмът  "Язон и аргонавтите" (2000),  една  продукция на Hallmark , в който филм персонажът на   Орфей е негър. Колко е случайно това и толкова ли са прости сценариста и режисьора,та не знаят нищо за гръцката митология.Между експонатите от Панагюрското златно съкровище   има  съд с миниатюрни негърски глави.http://emmanuelkariuki.hubpages.com/hub/Falsification-of-Africas-history

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Историята за "древната  елинска цивилизация" скоро ще изчезне или коренно ще се промени,след като на африканските историци западната историография им даде възможност  да си представят тезата и изследванията за тези 5 в. до новата ера.Промяната вече е в ход и в културните изяви,например филмът  "Язон и аргонавтите" (2000),  една  продукция на Hallmark , в който филм персонажът на   Орфей е негър. Колко е случайно това и толкова ли са прости сценариста и режисьора,та не знаят нищо за гръцката митология.Между експонатите от Панагюрското златно съкровище   има  съд с миниатюрни негърски глави.http://emmanuelkariuki.hubpages.com/hub/Falsification-of-Africas-history


Бе, в момента статуквото крепи именно дебелата Меркел ( която се опитва да си присвои и ЕЦБ - печатницата на евра ) - все едно други държави от ЕЗ там няма.

Та, Германия в момента се опитва да направи всичко възможно да не убие уродливото си дете, в което се превърна "Гърция" - дет' им написаха "историята", а тия не спират да изнудват от типа: "Мамо, дай пари пак." ;)

П.П. По принцип бях подготвил една статия за БГ Фолклора, но изтрих всички материали и разработки, които бях направил. Там бях проучвал много педантично и появата на звуковите форми като видове, предназначения и т.н.

Но е абсурд Орфей да е бил негър, понеже навсякъде свири на струнен инструмент!!

Няма как да свири на струнен инструмент, понеже в Африка е бил непознат - там са били на ударни само и чат-пат някой свирка от тръстика, дет' не можеш изкара и 2 тона с нея.

Струнната теория е доста висша форма и в Африка тъпите етиопци, пардон "елини" няма откъде да са я познавали ( смигам ). Те в наши дни още не могат да я разкодират, ма както и да е ( смигам )
-------------------

Вероятно филмът е гавра към Гърция, която отнасяме ние заради Орфей, т.е. гарврят тях какви са - а всъщност гаврят нас по този начин.

Ако го питаш Плужека за едно "гръцко" име завършващо с наставка "ей" - няма да може да ти каже в наши дни. Ма, т'ва било гръцко име, колкото и Омир е бил "гръцко" име.

Поздрави!  *drink5*
« Последна редакция: 19 Август, 2013, 17:42:49 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Затова и много се хиля на "гърчето" кат' вземе да плюе Каката ( дебелата Меркел ).

Че те без нея щяха да са пътници отдавна, ама той откъде ли да го знае. Чувал Плужак за макро-икономика ....?  *girl*

П.П. Вероятно тая есен Дебелата Меркел ще загуби изборите и тогава Плужека ще вдене разликата веднага като се променят монетарните стимули като архитектура.

Ма, ще го оставя да си отгатне сам, щот' по-рано му пиша к'во ще се случи и тоя пацул после ме копира едно към едно няколко месеца/година по-късно като се случи и че т'ва го бил казал некъв мухляк там Барутлиев ли къв' е бил.

А, аз съм го предвидил преди една-две години какво ги очаква с точен тайминг. Кое, кога, защо?

Тоя Плужек се насираше да се хили като пача тогава, а след една година рИве точно за същото.

П.П. Ся ще му дам шанса сам да се сети какво следва - понеже много ги чува петлите ;)