Автор Тема: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА  (Прочетена 9371 пъти)

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« -: 19 Февруари, 2012, 10:27:48 »
0
Много от нас са гледали едноименния филм дали с интерес или насмешка няма особенно голямо значение. Лично,аз много пъти  съм си задавала въпроса „ Ама,тея съвсем ме взимат за идиот защото.....”

А има ли нещо вярно ?

Отварям тази тема с материал интересуващ  всички нас,защото  информацията за лечение на рака срещнах на много места в интернет.Както и във всяко семейство тази ужасна болест е донесла много болка и мъка.

Когато се замисля и как ни лекуват не знам защо,но винаги имам чувството,че това не е правилния начин.Първо ни оперират,след това ни тровят,а много често болните само се дрогират  за по-лек край.

Разбира се темата е отворена за всякакви мнения и области от живота ни.

http://snaiper-bg.net/2012/02/koj-i-zashto-krie-che-raka-t-se-lekuva-uspeshno-oshte-ot-1969-godina/

И втората част

http://snaiper-bg.net/2012/02/italianski-doktor-lekuva-dori-rakovi-metastazi/


Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #1 -: 19 Февруари, 2012, 11:43:54 »
0
Когато се замисля и как ни лекуват не знам защо,но винаги имам чувството,че това не е правилния начин.

Не е. Затова се казва здравеопазване уж, което трябва да значи, че се правят нещата преди да се развали организмът. След това често е късно. Тъй като човек обаче е склонен да се замисля за един проблем само чак след като се е случил, нещата са такива, каквито са. А и индустрията има полза от болни хора, не от здрави.

Най-лесният пример за горното е - нека всеки се качи на кантар, да погледне числото и да прецени по старому ли да кара или да вземе мерки предварително. :)

А медицината все пак е доста напреднала и в частта си диагностика прави чудеса. Достатъчно е човек да мисли малко повече за тялото си.

Накрая пък идва въпросът - има ли смисъл да живеем 90-100 години или всъщност няма никакво значение и 50-60 също стигат? :)

 *drink6*

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #2 -: 19 Февруари, 2012, 12:10:08 »
0
Когато се замисля и как ни лекуват не знам защо,но винаги имам чувството,че това не е правилния начин.

А и индустрията има полза от болни хора, не от здрави.



Точно за това иде реч,защото от рак се разболяват и деца и млади и стари.Дали корпоративните интереси са по-силни от човещината !?
И имаме ли начин да си помогнеме сами,то вярно,че българите сме "пенкилер" майстори т.е. разбираме от всичко,ама и така нещо не е както трябва  *girl*
Колкото до това колко да живееме не ми харесва това 50-60 години,че влязах в този диапазон  :)

 *drink8*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #3 -: 19 Февруари, 2012, 12:33:04 »
0
Този въпрос и аз си го задавам. Без да фиксирам точната цифра. Има ли смисъл да се живее, след като от един момент нататък, човек може да стане в тежест точно на тези, които най-обича?

Имам един свако, който ми казва - моето момиче (хех), ако искаш да се съхраниш, никога не спирай да работиш, защото работата е свързана с мислене, мозъкът работи, не закърнява. И прави секс. 
Човекът е абсолютен свежар и умът му е остър, като на млад човек. :)

P.S. Към неговата рецепта, бих добавила - музика и смях. :)  *flower1*

 *drink11*

« Последна редакция: 19 Февруари, 2012, 12:45:54 от Muza »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #4 -: 19 Февруари, 2012, 13:30:50 »
0



И имаме ли начин да си помогнеме сами,то вярно,че българите сме "пенкилер" майстори т.е. разбираме от всичко,ама и така нещо не е както трябва  *girl*
Колкото до това колко да живееме не ми харесва това 50-60 години,че влязах в този диапазон  :)

 *drink8*

Мога да споделя моя пенкилер начин за профилактика на рака и задоволителен здравен статус за дърт пушач.
Преглеждайки регионалните заболявания от рак се натъкнах на информация,че по средиземноморското крайбрежие не боледуват жителите от рак. Учените глави отдават това на консумацията на зехтин и цитрусови плодове.За зехтина са писали много хората,затова  интереса ми беше да поровя за цитрусовите плодове.Оказа се,че намерих публикувани доказателства,че цитрусовите терпени  унищожават рака при лабораторти плъхове. Цитрусовите терпени са 90 % от състава на цитрусовите етерични масла с   представител Д-лимонен.Терпените основно присъстват в кората на цитрусовите плодове и много малко в месестата част на плода.Значи за да консумираш достатъчно, то би трябвало да се рупа постоянно и много,което си е неудобство от всякъде още повече ,че усилва апетита. Затова стигнах до идеята да направя въгледвуокисна екстракция на цитрусови терпени по прост ,приятен и ефективен начин. В една бутилка обикновена жълта лимонада от 2 или 3 литра вкарвам  нарязан  с кората един лимон и после си я изпивам през целия ден. Фантата ряпа да яде! През лятото си го правя това само със сода веднъж-два пъти седмично да не омръзва.
Друго за профилактика на заболяване от рак е да се подобрява функцията на имунната система ,като се приемат храни, съпътствали цялата човешка история и които съдържат тъй-наречените  минорни захари: грудки,гъби и разни такива древни зелембаци и храни. Това веднъж седмично. *drink1*
« Последна редакция: 19 Февруари, 2012, 13:40:57 от Фло »

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #5 -: 19 Февруари, 2012, 13:52:27 »
0
Да темата не и е тук мястото,но не знам как да направя отделен подраздел.
Тази тема и няма точно къде да се сложи,ако трябва да съм искренна.
Преместете,я където решите,че ще стой добре,но това не е най-важното.
Не исках да намесвам Дейвид Айк и не това беше мисълта ми,иначе теория на конспирацията без Дейвид Айк,ще е като манджа без сол.
Колкото до теориите на Айк,аз ги чета,но в никакъв случай не изпадам в крайност.
Какво предизвика появата на тази тема :
Имам приятелка която отива с братовчетка си миналата година на профилактичн преглед и двете получават диагноза рак на гърдата следва биопсия потвърждаваща диагнозата.
Едната се оперира веднага и започва химиотерапия,сега е в ужасно състояние.
Другата се усмихва и решава,че ще се лекува с люти чушки  :o
Преди 3 седмици замина на преглед в Швейцария и вчера ми се обади радосна,иследванията показват,че няма и помен от рака.
Приемам,че и положителното мислене е изиграло своята роля,но съгласете се,че е несериозно човек да се излекува с люти чушки,а дали и други са постигнали успех с разни щуротии  :-\
Ето и още едно мнение

http://30dumi.eu/2012/01/dihloratsetat-lekuva-rak-i-struva-evtino/
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

mindless™

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 49
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +9
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #6 -: 19 Февруари, 2012, 17:19:51 »
0
Лично според мен тази тема приключва с факта, че Стив Джобс  вече не е сред живите, както и много други хора с възможности, но него специално го давам за пример, защото той е опитал всички алтернативни начини за лечение.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #7 -: 19 Февруари, 2012, 18:38:44 »
0
Регата, ти изгледа ли филма за Райф?

Все още не,че митках нагоре-надолу  :)

Ще го изгледам тези дни,благодаря ти.
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #8 -: 19 Февруари, 2012, 19:32:20 »
0
Две неща са причинителите на рака: вирус  и травма.Първата е вследствие на недобрата работа на имунната система,отговорна за правилното изграждане на клетките.Това е най-често  съществената причина,а хилядите обяснения като свободни радикали и т.н. са следствие.Травмата не я коментирам,щото е случайност.
Затова трябва да се набляга на профилактиката,най-вече чрез храненето.Лечението е друга тема,там е важна дозата.А това дали люти чушки могат да лекуват рак,всичко е възможно стига да се стигна до положение,когато организма,чрез имунната си система определи болните клетки като чужди и спре да ги храни директно с гликоза.Раковите клетки се хранят по прост начин с гликоза и организма се самоизяжда да им я доставя,защото ги приема за свои. Този принцип щяха да развиват при лечението на рака с белязане на болните клетки по начин по-който организма да ги приеме за чужди и да спре да ги храни.Май още не са го постигнали,щом милиардерите мрат от рак.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #9 -: 19 Февруари, 2012, 20:24:20 »
0
Две неща са причинителите на рака: вирус  и травма.Първата е вследствие на недобрата работа на имунната система,отговорна за правилното изграждане на клетките.Това е най-често  съществената причина,а хилядите обяснения като свободни радикали и т.н. са следствие.Травмата не я коментирам,щото е случайност.
Затова трябва да се набляга на профилактиката,най-вече чрез храненето.Лечението е друга тема,там е важна дозата.А това дали люти чушки могат да лекуват рак,всичко е възможно стига да се стигна до положение,когато организма,чрез имунната си система определи болните клетки като чужди и спре да ги храни директно с гликоза.Раковите клетки се хранят по прост начин с гликоза и организма се самоизяжда да им я доставя,защото ги приема за свои. Този принцип щяха да развиват при лечението на рака с белязане на болните клетки по начин по-който организма да ги приеме за чужди и да спре да ги храни.Май още не са го постигнали,щом милиардерите мрат от рак.

Темицата е 'арна  *girl*

Към горното ще добавя и наследствения ген като причина, ако там нещата са прецакани ....

Избягвайте ваксините, фармацията, грижете се за качеството на храните и най-вече на течностите. Повече усмивки, любов и така  *heart*

Чиърс!  *drink9* *drink9* *drink9*
« Последна редакция: 19 Февруари, 2012, 20:33:51 от marandi »

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #10 -: 20 Февруари, 2012, 08:52:33 »
0
Темата е мноу актуална и мненията от полза за хората.
Аз бих искал да попитам кво ви е мнението за влиянието на мобилните телефони върху организма. Гледал съм едни клипчета как сваряват яйце с два телефона, баси...

А микровълновата фурна как влияе на водата и храните затопляни в нея?
Чувал съм да я свързват с рака.
« Последна редакция: 20 Февруари, 2012, 10:21:13 от darkside »
Ас съм българче.......

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #11 -: 20 Февруари, 2012, 09:52:32 »
0
А микровълновата фурна как влияе на водата и храните затопляни в нея?
Чувал съм да я свързват с рака.

От природна гледна точка,през погледа на биохимията няма никакво значение какво месо ядеш:свинско ,пилешко,агнешко и тъй- нататък,организма всяко едно месо го превръща във аминокиселини.Респективно ,щом при приготвянето на манджата в микровълновата фурна не се добавят или вадят вещества ,то организма ще си получи това ,което му трябва дори да е дезорганизирано или деструктурирано от действието на магнитрона. Така,че моето  лично мнение е ,че използването на микровълновата фурна за приготвяне на храна не вреди на човека. *drinks*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #12 -: 20 Февруари, 2012, 11:25:50 »
0
Аз пък гледах едно филмче, където с 4 телефна пукат пуканки. После има още 1000 филмчета, как разни кукувци се опитват да повторят опита, ама не могат ;)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #13 -: 20 Февруари, 2012, 13:37:03 »
0
Този въпрос и аз си го задавам. Без да фиксирам точната цифра. Има ли смисъл да се живее, след като от един момент нататък, човек може да стане в тежест точно на тези, които най-обича?

Имам един свако, който ми казва - моето момиче (хех), ако искаш да се съхраниш, никога не спирай да работиш, защото работата е свързана с мислене, мозъкът работи, не закърнява. И прави секс. 
Човекът е абсолютен свежар и умът му е остър, като на млад човек. :)

P.S. Към неговата рецепта, бих добавила - музика и смях. :)  *flower1*

 *drink11*
Мъдър свако  :)

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: ТЕОРИЯ НА КОНСПИРАЦИЯТА
« Отговор #14 -: 20 Февруари, 2012, 14:53:29 »
0
Регата, ти изгледа ли филма за Райф?


Вече да и отново ти благодаря  :)
Ето и от къде може да се купи уреда
http://zepir.com/bg/history.html

Темата е мноу актуална и мненията от полза за хората.
Аз бих искал да попитам кво ви е мнението за влиянието на мобилните телефони върху организма. Гледал съм едни клипчета как сваряват яйце с два телефона, баси...

А микровълновата фурна как влияе на водата и храните затопляни в нея?
Чувал съм да я свързват с рака.


Дарки ето какво ме притеснява повече от микровълновата печка.

Видео споделяне / VBOX7





Живеем истински,само когато умираме от Любов...!