Автор Тема: Накъде вървим, накъде отиваме  (Прочетена 592953 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #420 -: 05 Април, 2011, 19:30:15 »
0

Аз като ви казвам, че циганите, също не стоят тук, вие не ми вярвате. Те са страшно изобретателни и винаги са там, където ИМА.

Ако, продължи масовото обедняване, защото това е факт, ще измислят нови и нови начини, само да не са тук.

 *drink11*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #421 -: 05 Април, 2011, 19:49:55 »
0
Проблемът е, че там границата на търпението ще бъде достигната много скоро и е по-вероятно една част от EU (БГ и Румъния примерно) да бъде отделена за бъдеща територия на циганите - Мангаландия и да ги набутат всички тук.

Защото:

Либерални мускули срещу мултикултурализма
Все повече европейски лидери обявяват за провал сегашния модел за интеграция

Докато вниманието на света е съсредоточено върху революциите в арабския свят, почти тихомълком в Европа се извършва една не по-малко значима трансформация, предричаща края на мултикултурализма - доктрината за толерантност към различните култури в едно общество, която е в основата на съвременните демократични държави.

По ирония провалът на тази доктрина бе обявен от лидерите на най-влиятелните европейски държави, които и най-силно утвърждаваха мултикултурализма - Германия, Великобритания и Франция, и то в период, когато крайнодесните партии в Европа трупат политически дивиденти от страховете от нарастващото мюсюлманско население на Стария континент, а милиони протестиращи в арабския свят гледат с надежда към западния свят.



А относно подписа за АЕЦ, ако някой подпише, че дарява западна България на Македония, само ще го уволнят и ще кажат, да ама подписа важи ли?  *bat*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #423 -: 05 Април, 2011, 22:06:21 »
0

 :-\

http://ezernagradina.dir.bg/_wm/library/item.php?did=500043&df=8&dflid=3&GDirId=6f4f131b2e9371b02730223813b66194


Муза, не съветвам никого да вярва на гадатели, врачки и подобни личности. Отречени са още в Библията.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #424 -: 05 Април, 2011, 22:11:16 »
0
Красимир Първанов, изпълнителен директор на НЕК, е подписал обвързващо споразумение с "Росатом" за строежа на АЕЦ "Белене". Това е станало въпреки изрично дадения му мандат от правителството, твърди министърът на икономиката и енергетиката Трайчо Трайков. Трайков заяви, че Първанов е уволнен, а премиерът е бил информиран. Според Трайков ДАНС трябва да започне разследване дали няма надхвърляне на правомощията от страна на Първанов. Това разбира се не отменя подписа на изпълнителния директор.

 *clap* *bat*

Няма такава държава *alcohol* Премиер, ресорен вицепремиер и министър не знаят какво се подписва... Хаос, хаос, хаос.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #425 -: 05 Април, 2011, 22:22:21 »
0

Тони,
По принцип, съм скептично настроена към предсказания. Още повече, предадени от друг. Разбираемо защо.
Въпреки това, не ги отхвърлям на 100%.

За да го пейстна, ме провокираха последните новини, и се сетих за тази част:

„Едно от най-страшните пророчества на Слава Севрюкова е изречено пред ограничен кръг хора през 80-те години .... то гласи, че ще се направи опит части от Североизточна България и Югоизточна България да бъдат откъснати по мирен път в началото на 21-ви век. „Леля Слава” беше категорична, че  тези в Североизточна България няма да успеят, но за онова, което ще се случи в Югоизточна България, казваше буквално следното:„Виждам как без пушка да пукне, по мирен път, ще се отцепят към съседната нам югоизточна съседка”. Слава Севрюкова  дори не казваше Турция, то е ясно.”, споделя пред „168 часа” изследователят Христо Нанев. По думите му, пророчицата не е дала точен времеви отрязък, когато тези катастрофални събития ще станат факт, но била категорична, че това ще се случи, когато България е вече  пълноправен  член на Европейския съюз: „Тука е много интересно това нейно предсказание, че тя казва „когато ние влезем в Европа”, тогава ще стане това отцепване, и Европа ще гледа с почуда, и няма да знае как да реагира. Толкова мирно и кротко ще стане всичко това. И тогава, казва,  сърбите ще ни протегнат първи ръка. Значи,  има логика, защото сърбите изживяха някакви подобни процеси.”, коментира Христо Нанев.

:) *drink11*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #426 -: 05 Април, 2011, 22:27:36 »
0
Красимир Първанов, изпълнителен директор на НЕК, е подписал обвързващо споразумение с "Росатом" за строежа на АЕЦ "Белене". Това е станало въпреки изрично дадения му мандат от правителството, твърди министърът на икономиката и енергетиката Трайчо Трайков. Трайков заяви, че Първанов е уволнен, а премиерът е бил информиран. Според Трайков ДАНС трябва да започне разследване дали няма надхвърляне на правомощията от страна на Първанов. Това разбира се не отменя подписа на изпълнителния директор.

 *clap* *bat*

Няма такава държава *alcohol* Премиер, ресорен вицепремиер и министър не знаят какво се подписва... Хаос, хаос, хаос.

А аз си мисля, че това е бушонче, тоя със сигурност не се е подписал на собствена глава, а ББ е бил наясно. Оня ден нали Златев им се карал на ББ и Цецо на частно "парти", ето резултата.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #427 -: 05 Април, 2011, 22:41:35 »
0
Красимир Първанов, изпълнителен директор на НЕК, е подписал обвързващо споразумение с "Росатом" за строежа на АЕЦ "Белене". Това е станало въпреки изрично дадения му мандат от правителството, твърди министърът на икономиката и енергетиката Трайчо Трайков. Трайков заяви, че Първанов е уволнен, а премиерът е бил информиран. Според Трайков ДАНС трябва да започне разследване дали няма надхвърляне на правомощията от страна на Първанов. Това разбира се не отменя подписа на изпълнителния директор.

 *clap* *bat*

Няма такава държава *alcohol* Премиер, ресорен вицепремиер и министър не знаят какво се подписва... Хаос, хаос, хаос.

А аз си мисля, че това е бушонче, тоя със сигурност не се е подписал на собствена глава, а ББ е бил наясно. Оня ден нали Златев им се карал на ББ и Цецо на частно "парти", ето резултата.

Знам ли вече... но много е възможно... Златев преди време се е появил на среща за атомната енергетика в Москва... от руска страна.

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #428 -: 05 Април, 2011, 23:24:25 »
0
:-\
http://ezernagradina.dir.bg/_wm/library/item.php?did=500043&df=8&dflid=3&GDirId=6f4f131b2e9371b02730223813b66194

Муза, не съветвам никого да вярва на гадатели, врачки и подобни личности. Отречени са още в Библията.

Затрудняваш ме! Отричам гадатели, врачки, подобни личности и Библията :)


Имам пост от днес в http://www.fimoti.com/index.php/topic,395.msg19991.html#new - хвърли 1 око. Не се опитвам да те убеждавам дали да вярваш или не - не мисля, че трябва да те убеждавам насила да вярваш в Светото писание.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #429 -: 05 Април, 2011, 23:38:06 »
-7
Кво стана бе безимотни гащници - сривлогари, много заместници ли имате в другия форум или по миши принцип се прекръстихте масово с мизерните си катастрофични душички? Какво стана от преброяването бе неудачници? София е България с над милион и четвърт население, а бедната малка провинция Варна е два пъти по-малка от големия Пловдив. Да не споменавам мизерните селца и махали от къдет сте повечето диви селтици *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
05 Април, 2011, 23:38:06 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #430 -: 06 Април, 2011, 00:49:31 »
0

Има едно село, близо до Исперих. Там циганите, тия с измамите, са направили нови къщи, сателитите, джиповете... Както си му е реда. Та, те са осъзнали, че за интернет (свързан е с "работата" им), не им трябва имот в града, та ако ще и да се казва София.

 *drink11*

koganev

  • Гост
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #431 -: 06 Април, 2011, 01:23:05 »
+3
Барба, ама в Библията има страхотни истории и много мъдрост. Изобщо може да се чете без да е задължително да си вярващ християнин.
И ще те помоля да не ми показваш кретенизмите на болния, щото аз съм го игнорнал, ама покрай теб без да искам прочетох един ред и повърнах... Този пациент преди време ми беше изпратил ЛС. Сигурно си мисли, че щом е ЛС няма начин да не го прочета. Горкият човек, толкова много иска да нарани някого... а лекарствата - скъпи.
Е, Сахибов, не го прочетох. Теб по принцип съм те прочел целия още в първите ти два-три напъна, така че не се хаби с лайнометката по мен. Чакай лихвите, лихвите чакай... Че като паднат, че като се юрне народът, че като продадеш бащината къща, че като земеш парата...  ееей, къде сме ние, къде си ти...

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #432 -: 06 Април, 2011, 07:08:32 »
0
При последното преброяване (в ЕС) не било задължително да се посочват изповядвана религия, национално самосъзнание, етническа принадлежност. При едно от предишните преброявания в Англия, когато било задължително да се посочват тези неща, на въпрос за изповядвяна религия над 400 000 човека посочили, че са джедаи...  :D
А у нас също горе-долу толкова са джедаите... обаче няма да си признаят. Но бързината, с която вдигат желязото, може да се обясни само със Силата. А бакър, алумин и бяло (неръждаема стомана) вдигат още по-бързо. Кабелите ги теглят с помощта на Силата и на едно-две мършави кончета, вероятно също джедаи. Достатъчно е да види човек какви снопове с жици тръгват от някой безотчетен електромер, за да разбере, че там населението е с генетична памет и електротехниката я знаят по рождение. Кой знае какво още знаят...
Това нова възможност за българския туристически бизнес! туристи от цял свят ще идват да видят тайния свят на джедаите. Да не говорим, че повечето женски екземпляри приличат на Йода, но малко по едри.
     *rofl* *rofl* *rofl* *beer*

annvlad

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
  • Карма: +17/-4
  • Проста цифрова душа
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #433 -: 06 Април, 2011, 07:15:37 »
0
Мдаа, да изразяваш дива радост от мизерните селца на България.... все се чудех това 31 към ника дали е  1.IQ-то или е 2.тегло в грамове на съдържанието в черепната кутия или е 3. броя на мозъчните клетки in total ? Според мене е 1 и  2 и 3. Преди да се логна във форума простотиите излизат, уви.

koganev

  • Гост
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #434 -: 06 Април, 2011, 12:04:17 »
0
А... ще го опитомят... Тва трепане има, опитомяване няма.