Автор Тема: Накъде вървим, накъде отиваме  (Прочетена 592557 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1740 -: 13 Март, 2013, 20:28:15 »
0
Стига сте плакали бе! Данъците са ви 10%. Ето днес посмятах около данъчата ми декларация и виждам, че плащам 52% (ПЕТДЕСЕТ И ДВА ПРОЦЕНТА) от доходите ми на чиновници (ТЯХНАТА МАМА, ТАТКО, БАБА И ТН...) да пукнат мамицата им и обирджии. И това е напълно законен обир.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1741 -: 13 Март, 2013, 21:29:31 »
0
Regata, ти да не си и някой си лилов, а? В други форуми? Начев, а ти?
Щото като гледам само вие двамата тука сте забутали борда. BulCan се чуди какво му се ще, Дарки се бъзика, както винаги. Другите си гледат работата, бизнеса и здравето. И наздравето.

И, от мен да знаете, това за борда са пълни глупости. На квадрат.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1742 -: 13 Март, 2013, 21:45:19 »
0
Аз не пиша, защото не ми остава време. Завивам пак пачките в кайма - и във фризера на сигурно.
*drink6*

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1743 -: 13 Март, 2013, 21:52:43 »
0
То при така очаквания апокалипсис, каймата ти първа ще даде фира. Ти рекламата на кренвиршите не си ли я гледал?

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1744 -: 13 Март, 2013, 21:59:56 »
0
Аз не пиша, защото не ми остава време. Завивам пак пачките в кайма - и във фризера на сигурно.
*drink6*

додец, ти се бъзикаш ама аз май ще опра до бурканите, тук данъчните стават все по-алчни, отвчера сестра ми ми заяви че иска да си ми прехвърли имотите и кинтите обратно и аз увиснах като прани гащи. Не стига че сега ми крадат повече от половината, ами скоро ще трябва да им обяснявам откъде така изведнъж станах имотен.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1745 -: 13 Март, 2013, 22:11:00 »
0
Имотите в Банско ли имаш предвид. Кажи на данъчните, че си ги взел на разпродажба - по 100 евро метъра.

Slavi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 80
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +10
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1746 -: 13 Март, 2013, 22:17:07 »
0
Цитираният от regata пост се среща и на друго място, от преди два дни, писан от Лилов.

Това най-вероятно е Григор Лилов. Доколкото и спомням, бях качил въпросното предаването, където обясняваше показно с фактите от МФ  И БНБ.
http://www.skat.bg/products.php?type=10&genre=6247

С риск пак някой да каже, че тия от СКАТ не знаят какво искат, ще кача още едно видео. Може да става досадно, че пак Антон Тодоров е гост, но тия неща в националните медии никой не ги говори.
 
http://www.skat.bg/products.php?type=10&genre=6266

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1747 -: 13 Март, 2013, 22:20:51 »
0
Ако от "Скат" плащат добре, да се включа и аз? Или Невидимко, да допълни за данъците? 

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1748 -: 13 Март, 2013, 22:21:31 »
0
Regata, ти да не си и някой си лилов, а? В други форуми? Начев, а ти?
Щото като гледам само вие двамата тука сте забутали борда. BulCan се чуди какво му се ще, Дарки се бъзика, както винаги. Другите си гледат работата, бизнеса и здравето. И наздравето.

И, от мен да знаете, това за борда са пълни глупости. На квадрат.

Ти пък Имотко,аз не мога нищо да бутна,ти ми казваш,че ще бутам цял борд  :o
Чакайте сега да изнамеря темата за WWIII,тогава да видите какъв страх съм ви приготвила  *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
Не разбра ли,че съм драматична актриса  *drinks*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Slavi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 80
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +10
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1749 -: 13 Март, 2013, 22:52:11 »
0
Ако от "Скат" плащат добре, да се включа и аз? Или Невидимко, да допълни за данъците?
Върви питай дали плащат, аз нямам представа. Но ме кефи как ти щрака въображението и в какви небивалици забива
 *clap*

И, от мен да знаете, това за борда са пълни глупости. На квадрат.
.
Това може ли да го конкретизираш или звездите ти го говорят?  *girl*

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1750 -: 13 Март, 2013, 23:03:04 »
0
Мога и да го конкретизирам - в петък бордът няма да падне. Другия петък също.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1751 -: 14 Март, 2013, 00:58:19 »
0
С борд или без борд икономиката в страната е умряла,стопанството сринато. Бандата герберасти за 3,5 г. сътвориха 1000 закона ,недомислени,лобистки  и стагниращи стопанството .Всеки закон се плаща от данъкоплатците по 100 000 лв бройката,за това си има нарочна наредба-ценоразпис.Бандата е прибрала 1млрд.лева само от писане  на текстчета на законотворчество,от лобизма и регулациите в стопанството за този период са прибрали най-малко още чисти 10 млрд.,щом мълвата за главатаря му отрежда лични 2 млрд.По сведения на експерти разходите  по адаптиране към държавните регулации излизат на бизнеса 10-12 % от БВП годишно.Сега какво,да си ги обезценяват ли! Самият нов премиер декларира,че приемства и стъпва на законите сътворени от герберастите.Той и калинките му не падат от Марс,от бандата е .Така,че "надежда тука всяка оставете"!Няма да пада борда ,ами ще се метне ускорена приватизация,да влезе някой лев за дупката в бюджета,колкото да се маскира дупката отгоре -отгоре.Бандата за приватизация пари има ,народа и за ток  няма. До тука споменах "честните кражби"по израза на Великия комбинатор Остап Бендер,за контрабандата да не говорим,че само от цигарите партийната банда е прибрала поне 4,5 млрд. през мандата. Спомнете си само фиданката Фидосова как се бореше за митниците .
« Последна редакция: 14 Март, 2013, 01:16:13 от Фло »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1752 -: 14 Март, 2013, 01:36:18 »
0
С борд или без борд икономиката в страната е умряла,стопанството сринато. Бандата герберасти ... Бандата за приватизация пари има ,народа и за ток  няма.
От твоята уста - в Станишевата уста ... или обратното ... :)

Това ,което казвам са лесно проверими  факти.Поглед към особеностите на националната политика. Дали ще ги интерпретира Станишев е все едно.Само  политически слепец не може да види,че бандата на Боко и тази на Станишев са стърчащите две крадливи ръце на едно тяло, скрито зад паравана на кой знае защо така наречен политически елит.Народа му казва свински черва.
Аз съм напълно солидарен с протестиращите и смятам да бойкотирам предстоящите избори понеже възпроизвеждат порочната система.Още не съм решил как да го направя .

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1753 -: 14 Март, 2013, 07:58:00 »
0
Стига сте плакали бе! Данъците са ви 10%. Ето днес посмятах около данъчата ми декларация и виждам, че плащам 52% (ПЕТДЕСЕТ И ДВА ПРОЦЕНТА) от доходите ми на чиновници (ТЯХНАТА МАМА, ТАТКО, БАБА И ТН...) да пукнат мамицата им и обирджии. И това е напълно законен обир.

Взимай кредити ако дават, ипотеки разни, нали там разходите по тия разботи ги приспадаха от данъците, стимолират те да живееш нашироко, а тука дуки, тука хората ги е страх ДДС-то да си поскат че ще им пратят армия от данъчни да ровят в кирливите ризи докатъто извадят някой мръсен чорап заврял се под  кревата, замо и само да не ти го върнат.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #1754 -: 14 Март, 2013, 11:37:17 »
0
Regata, ти да не си и някой си лилов, а? В други форуми? Начев, а ти?
Щото като гледам само вие двамата тука сте забутали борда. BulCan се чуди какво му се ще, Дарки се бъзика, както винаги. Другите си гледат работата, бизнеса и здравето. И наздравето.

И, от мен да знаете, това за борда са пълни глупости. На квадрат.

Имоткович, на мен какво ми се ще няма абсолютно никакво значение, важното е какво ще стане, а понеже не знаем какво ще стане - гадаем. Борда със сигурност няма да падне до изборите (служебно правителство не може да вземе решение по този въпрос, това, че навремето Софиянски го бил предложил като служебен премиер (влизането във валутен борд), не значи, че се е случило по време на служебното правителство). Най-вероятно няма да падне и след изборите, но не е съвсем сигурно (според мен). Този борд едва ли може да стои вечно, идеята е била да стои докато се влезе в ЕЗ, сега нещо ЕЗ и Шенген се отдалечиха от нас... Аз не съм лицемер и гледам на въпроса изцяло егоистично - по-изгодно ми е борда и банките да са стабилни, но това от мен не зависи, ама хич...
I say what I do and do what I say.