Автор Тема: Накъде вървим, накъде отиваме  (Прочетена 592065 пъти)

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2010 -: 31 Май, 2013, 13:15:41 »
0
Ако вече имате имоти и/или инвестиции в България, може и да има смисъл.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2011 -: 31 Май, 2013, 14:35:45 »
0

https://www.youtube.com/watch?v=h89qop0xQAE

Коалиция за България=БКП+Евророма +ДПС - Е*а си оксиморона

Как я виждате България след 20 години ?
Има ли смисъл да си говорим за имоти,инвестиции в България?


Ами,аз това съм го виждала вече.
Чудно,ама не се замислих дори каква ще е  България след 20 год.Аз ако чакам толкова за да инвестирам в каквото и да е,в това число и в имоти,направо да се гръмна,че да не се мъча  *rofl*
Разбира се,че има смисъл да говорим,няма смисъл да чакаме.........

 *girl*  *drinks*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2012 -: 03 Юни, 2013, 10:52:31 »
0
Интерпол вече не издирва Малкия Маргин

"Николай Маринов-Малкия Маргин вече е "чист пред закона", съобщава "24 часа". Прокуратурата е свалила обвинението срещу него и брат му..."

"Малкия Маргин вече липсва и в списъка на издирваните от Интерпол. Доскоро той бе издирван в цял свят с червена бюлетина, както Братя Галеви и Христофорос Аманатидис-Таки."

"Николай Маринов е в неизвестност от януари 2010 г. Неговите следи се губят след убийството на Боби Цанков в центъра на София."

http://www.segabg.com/article.php?id=651324

Браво на справедливата прокуратура! Днес Маргините, утре Галевите, важното е, че настъпи времето на справедливостта другари! Да оправдаем невинните, за да можем да се съсредоточим в-у истинският престъпник Цветан Цветанов, който имаше наглостта да напада гореизброените наши кръвни братя!


I say what I do and do what I say.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2013 -: 09 Юни, 2013, 20:57:39 »
0
Тва ми писа ена моя приателка.  Тя ма имитира в писането на шега, филолог е.... Не знам кво да и отговора......
...........................
"нищо не моа, приятелю, и в същото време знам, че всичко моа -ако съм силно мотивирана, ако е за мен, ако не е преливане от пусто в празно, както кат работиш за друг. иначе имам 2 филологически дипломи, докторантура в БАН праих на времето и всичко тва ми служи единствено да си избриша задника. на моменти чак се озлобявам - срещу себе си, срещу родителите си, срещу шефовете ми. искам нещо креативно, да ме държи жива, на 200 % жива, а не тъпните, де треа да си щастлив, ако ги работиш. тва е !"
Ас съм българче.......

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2014 -: 09 Юни, 2013, 21:20:15 »
0
Тва ми писа ена моя приателка.  Тя ма имитира в писането на шега, филолог е.... Не знам кво да и отговора......
...........................
"нищо не моа, приятелю, и в същото време знам, че всичко моа -ако съм силно мотивирана, ако е за мен, ако не е преливане от пусто в празно, както кат работиш за друг. иначе имам 2 филологически дипломи, докторантура в БАН праих на времето и всичко тва ми служи единствено да си избриша задника. на моменти чак се озлобявам - срещу себе си, срещу родителите си, срещу шефовете ми. искам нещо креативно, да ме държи жива, на 200 % жива, а не тъпните, де треа да си щастлив, ако ги работиш. тва е !"

Дарки,
На твое място нищо няма да и отговоря, или само това: НЯМА ДА Е 'СЕ ТАКА!
И после я напълни с музика, да се вземе в ръце и да забрави това с червеничкото. :)
тва е!

 *flower2*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2015 -: 09 Юни, 2013, 21:35:44 »
0

Дарки,
На твое място нищо няма да и отговоря, или само това: НЯМА ДА Е 'СЕ ТАКА!
И после я напълни с музика, да се вземе в ръце и да забрави това с червеничкото. :)
тва е!

 *flower2*
Така и направих, добра ми  и милостива Муза!.. *heart*
 Виде ми са отчаяна, никога не ми е писала такива неща...аз не сичко написах тук, ма се безпокоя за нея............затриват интелигентните и образовани хора, тва е....
Ас съм българче.......

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2016 -: 09 Юни, 2013, 21:44:55 »
+1
В хормоните на щастието му е майката!А те се синтезират от по-специално хапване и по-специално  пийване ,и по специално   ...ей от тия три неща.
Тука няколко препоръки:http://nazoben.blogspot.com/2011/07/blog-post_1506.html
Има и други чалъми разбира се,но  в основата на всичко е биохимията. *drink1* *joint* *dance* *whiskey3*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2017 -: 09 Юни, 2013, 22:13:11 »
0
В хормоните на щастието му е майката!А те се синтезират от по-специално хапване и по-специално  пийване ,и по специално   ...ей от тия три неща.
Тука няколко препоръки:http://nazoben.blogspot.com/2011/07/blog-post_1506.html
Има и други чалъми разбира се,но  в основата на всичко е биохимията. *drink1* *joint* *dance* *whiskey3*
Ако съм та разбрал правилно, да пала и да отивам да посета дамата? ..И тва ша е едно благородно дело?...То, като са замисла, и аз имам  остра нужда от ендорфин.........Фло, златен си! ! *yahoo* *yahoo* *yahoo*
« Последна редакция: 10 Юни, 2013, 09:28:38 от darkside »
Ас съм българче.......

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2018 -: 09 Юни, 2013, 22:38:06 »
0
Муза, миналата нощ ми откраднаха една кола, та питам да ми препоръчаш - каква музика да си пусна. 

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2019 -: 09 Юни, 2013, 23:10:55 »
+1
 *drink1*Така е Дарки, нещата са си комплексни 3/1.За първата част- хапването,активизирай и вдигни  нивото на серотонина,чрез неговия източник триптофана от една  ,две свински пържолки гарнирани с гъби и зелена салата,щото и в трите продукта го има най-много.Един философ е казал,че щастието,това е най-голямото удоволствие на което сме способни.Обаче биохимията само показва как да си подобрим способностите ,за да изпитаме удоволствието в по-голяма степен.Така,че щастието минава през стомаха,не само при мъжа .

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2020 -: 09 Юни, 2013, 23:37:06 »
+1
Муза, миналата нощ ми откраднаха една кола, та питам да ми препоръчаш - каква музика да си пусна.


Е, аз не съм спец по ... май, по нищо. Само се забавлявам с музиката. :)
Ще се пробвам ...

http://youtu.be/5-2ThFddglk

Като ти се скапе настроението, ти как си го оправяш? :)

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2021 -: 10 Юни, 2013, 11:03:55 »
+1
С любов. Защото Дарки гениално го написа - пари се печелят, младост не се връща.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2022 -: 10 Юни, 2013, 11:47:31 »
0
С любов. Защото Дарки гениално го написа - пари се печелят, младост не се връща.
Амин! *drink1*
Ас съм българче.......

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2023 -: 10 Юни, 2013, 11:51:23 »
+1
Муза, миналата нощ ми откраднаха една кола, та питам да ми препоръчаш - каква музика да си пусна.

Ужас, на народа явно много му е огладнял гъза, щом пак започна 15+ годишни таратайки да краде.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Накъде вървим, накъде отиваме
« Отговор #2024 -: 10 Юни, 2013, 11:54:34 »
0
С любов. Защото Дарки гениално го написа - пари се печелят, младост не се връща.

Какво беше то... в началото може ама не знае, накрая знае ама не може... Добре, че има един не-малък междинен период :) :)

Аз между другото днес правя два месеца откакто  се лиших от едно от най-големите си удоволствия - цигарите и се чувствам доста добре, оказа се много по-лесно отколкото си мислех, въпреки, че никога не бях спирал последните 20+ години. Без дъвки, хапчета, елетронни цигари и пр. Много ми е спаднала и консумацията на алкохол (това без нарочно да си налагам някакви ограничения). В началото не можех да се понасям - да стана скучен сухаро-трезвеник, но постепенно започнах да се чувствам много добре. Това за момента де, за в бъдеще не знам, ама поне знам, че мога да спра цигарите без да се гърча в абстиненция  :)

Сексът и храната са друго нещо, те са биологична необходимост (с храната не бива да се прекалява само, със секса не би било зле да прекаляваме, стига да можем да прекалим :) :)
I say what I do and do what I say.