Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

кофти модераторство

<< < (3/11) > >>

dodo2:
Модераторството е като на Айзък Азимов трите закона на роботиката. Следват се точно, без лични емоции.

Мнения, които са изцяло съставени от обиди, се изтриват.

Ползата от подобно действие е значително повече, отколкото вредата, затова ще бъде следвано и занапред тук. Така че който напише "Ти си истински чичоебец, никой не чука чичовци като тебе!" (по South Park) и в това се състои цялото му мнение, не трябва да се чуди дали ще бъде или няма да бъде изтрит, може да е сигурен в първото.

mailto:pop@armenia.com

 *drinks*

Невидимко:

--- Цитат на: marandi в 05 Април, 2012, 01:53:13 ---
--- Цитат на: Невидимко в 05 Април, 2012, 01:16:48 ---додец, много филми гледаш май, а и това са само филми, а не реалност.

Скитъре, извини ме ако съм те обидил, но не е нужно нито да напускаш собственият си форум, нито да си триеш мненията.

--- Край на цитат ---

Скити-то е готин. Чак се чудя какво се "връзва" па той. Влизаме набързо, похилим се и чезваме.

Набиваме си по един чиърс и готово  *drinks*

--- Край на цитат ---

Марш да си простите с гръцкото бебе горо, да се разцелувате и да си набиете по един чируз :)

Невидимко:

--- Цитат на: dodo2 в 05 Април, 2012, 01:58:37 ---Модераторството е като на Айзък Азимов трите закона на роботиката. Следват се точно, без лични емоции.

Мнения, които са изцяло съставени от обиди, се изтриват.

Ползата от подобно действие е значително повече, отколкото вредата, затова ще бъде следвано и занапред тук. Така че който напише "Ти си истински чичоебец, никой не чука чичовци като тебе!" (по South Park) и в това се състои цялото му мнение, не трябва да се чуди дали ще бъде или няма да бъде изтрит, може да е сигурен в първото.

mailto:pop@armenia.com

 *drinks*

--- Край на цитат ---

А този който умишлено го провокира? Питам щото преди време стартирах тема, и там дойде имотко да ме провокира търсейки си белята. Е намери я . Додо не е хубаво сам да решаваш какво да триеш и какво не, щото ще стане додовия форум
При това един постин може да е 100 пъти по-ценен с информация от всички теми взети заедно. въпреки наличието на 1-2 неприлични думи

marandi:

--- Цитат на: Невидимко в 05 Април, 2012, 02:03:45 ---
--- Цитат на: marandi в 05 Април, 2012, 01:53:13 ---
--- Цитат на: Невидимко в 05 Април, 2012, 01:16:48 ---додец, много филми гледаш май, а и това са само филми, а не реалност.

Скитъре, извини ме ако съм те обидил, но не е нужно нито да напускаш собственият си форум, нито да си триеш мненията.

--- Край на цитат ---

Скити-то е готин. Чак се чудя какво се "връзва" па той. Влизаме набързо, похилим се и чезваме.

Набиваме си по един чиърс и готово  *drinks*

--- Край на цитат ---

Марш да си простите с гръцкото бебе горо, да се разцелувате и да си набиете по един чируз :)

--- Край на цитат ---

Бе, аз нямам нищо лично към него, ама понякога ми идва малко нанагоре да чета простотии, изсмукани от пръстите.

Примерен вариант:

1. Дебелата Меркел .... бля-бля-бля
2. Обаче гърците са маркови - бля-бля-бля ....
3. Щом гърците са маркови - българите сте тъпи - бля-бля-бля ....
4. Прас Аристотел/линч-е на гръцка песен.

Извод: Вие в БГ-то сте тъпи, гърците сме пичове.
-----------------------------------------------------------
Т'ва му бяха всичките постове като "архитектура" ( 160 страници ) едно и също.

Та ми писна и казах на Скити, че щом спря да храца българите, моята мисия е изпълнена. Да си пише там за сладкарската индустрия, щом си мисли, че е 'ноу "интересен" на някого.

Чиърс!  *drink9* *drink9* *drink9*
-----------------------------------------------------------
П.П. Може да сравниш и с постовете на Асенката, той храца по политиците ни, но никога не си е позволявал да изцепи, че народа ни е бил тъп. Дори и да е прав, че сме тъпи - не си го позволява да го каже.

Та, разликата е огромна и затова се издразних, както и да е  *drink9* *drink10* *drink11* *drink10* *drink9*

dodo2:
1-2 е ОК, ама ако е само с такива (100%) тогава не е ОК. Това много рядко се случва тук, точно затова има 1 изтрито мнение на година. :)

Затова и никой не е трил goro и imotko, въпреки явните им провокации - хитри са, казват нещо и вмъкват по някоя "паста" измежду другото. Мненията им са изключително подходящи за трениране на нервите - убий провокатора с мълчание (не с псувни). imotko очевидно го прави за бъзик, но goro напоследък има отчаяна нужда да му се обръща внимание. Всеки си има периоди разни. Щом даже се разрева за плюсовете и минусите, положението е зле :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия