Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

кофти модераторство

<< < (2/11) > >>

Невидимко:
додец, много филми гледаш май, а и това са само филми, а не реалност.

Скитъре, извини ме ако съм те обидил, но не е нужно нито да напускаш собственият си форум, нито да си триеш мненията.

dodo2:

--- Цитат ---Хистеричният човек разполага с тази реалност твърде нашироко: поставя я под въпрос, релативира я, омаловажава я или я недовижда, опитва се да я взриви, да й се изплъзне и да използва всички останали възможности, за да я избегне и да не я признае. С това той придобива една привидна свобода, която обикновено с времето става все по-опасна, защото така човек живее всъщност в един недействителен, илюзорен свят, в който съществуват само фантазии, възможности и желания, но не и ограничаващи реалности. По този начин той все повече и повече заживява в една псевдореалност, в една „недействителна действителност“. Но колкото повече се отдалечава от реалността, толкова повече той заплаща своята привидна свобода с факта, че не познава „действителната действителност“, че не може да общува с нея. Поради тази причина опитите му да участва в нея са твърде неумели и затова протичат разочароващо, вследствие на което той още повече се оттегля в своя свят на желанията, а пропастта между този свят и действителността става все по-голяма — неизбежният дяволски кръг за хората с хистерична структура.
--- Край на цитат ---
(Фриц Риман, "Основни форми на страх")

Шляп един шамар и всичко си идва по местата :)

marandi:
Додо,

гледам, че си ме изтрил и че си ме и коментирал  *girl*
--------------------------------------
Педалският пост беше умишлено написан от мИня, както вече казах на бебе Скити.

Когато някой автор на темата не си гледа заглавието, което той си е сложил сам на собствената тема, а постоянно мята лични коментари, за които аз не съм му го искал.

Т'ва за мИня е ясна индикация, че тоя се интересува от мъже явно. Щом се интересува от мъже - значи е педалчик.
--------------------------------------
Ако искаш пак ме изтрий  *girl*
--------------------------------------
П.П. Ако имам нужда някой да ми прави психо-портрети - ще отида на психиатър и ще си платя. Та, моето търпение също си има граници.

Сега прочети пак постовете, ако те влече. Аз коментирам тези и давам аргументи ( международни споразумения ) - отсрещната страна ми дрънка за разни пасти.

Явно ме е харесал - и е вярно, че съм доста готин, но не си падам по педали, даже ги недолюбвам - еПаси ...  *girl*

Невидимко:
dodo разочароваш ме, а знаеш че те ценя като личност.

Само съвет: зарежи модераторството, явно не е хапка за тебе и тръгваш по пътя на барбата
Съвсем приятелски ти го казвам, без капка негативизъм

marandi:

--- Цитат на: Невидимко в 05 Април, 2012, 01:16:48 ---додец, много филми гледаш май, а и това са само филми, а не реалност.

Скитъре, извини ме ако съм те обидил, но не е нужно нито да напускаш собственият си форум, нито да си триеш мненията.

--- Край на цитат ---

Скити-то е готин. Чак се чудя какво се "връзва" па той. Влизаме набързо, похилим се и чезваме.

Набиваме си по един чиърс и готово  *drinks*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия