За всичко останало > Строителство и ремонти

ТЪМНА СТАЯ

<< < (3/3)

dodo2:
Ако си падаш по анален секс с жените и освен това си го правил с достатъчно космати - отговорът е да, няма да имаш пречки, но ще трябва да си добър и в ръкопашния бой?
:)

Muza:

--- Цитат на: Собственик 31 в 21 Юли, 2012, 22:32:28 ---
--- Цитат на: Muza в 13 Юли, 2012, 15:28:50 ---

Собственик,
Бизнес идеята ти е в ръцете - вместо ти да се завираш в нея, пускаш я на пазара "Домашни бизнес инкубатори" Тук може да включиш разни "нАучни обяснения от рода: тинтири лъчите се пречупват, и се срещат с минтири лъчи, в резултат се оформя флуидна ябълка, която да ги удря по главата и идеята идва.  :D Това го разпространяваш предимно сред дамите - техни форуми, фейсбук групи... Няма начин, да не накарат мъжете си, да направят такава стая.

По-нататък, ще пуснеш нова серия "Лейди рум" - там ще сложиш кристали, аромотерапия и пак с тинтири лъчите, през кристалите, прочистват чакрите и рейките ги насочват, каквото там, както трябва. Резултат- отслабват и кожата им се опъва, а с ароматите, почват да излъчват феромони...  :D

Абе измисляш го там.

Като нищо и да раздвижиш и имотите - да почне смяна на апартаменти за по-големи.  *girl*

 *drink9*

--- Край на цитат ---
Аз не съм си мислел да отварям публичен дом, но щом държиш ще те направя управителка /мадам/ :D

--- Край на цитат ---


хехех добре е този форум гладна нЕма остана. При това се издигам в йерархията. Маранди ме "прати" камериерка в Гърция, ти ме издигаш до "мадам".

Ако не си разбрал, имам си бизнес, та не ме мисли.  *girl*

Ако си махнеш предубедеността, ще откриеш, че въпреки шеговития тон, всъщност, ти давам доста идеи, и то, с немалко сигурни потенциални клиенти.
Идеите не идват на тихо, и понякога се пораждат, дори, от нещо съвсем различно от тях ...

И по темата? Има коркови облицовки, които са шумоизолационни, но са скъпички.

 *drink11*

darkside:
Собственико, никой не е виновен, че си са набълбукал с теа имоти, брато!
Виж ся как си нервен и сички са ти криви!
Ша се обезценат до 90% като през Големата депресия......само да не изпаднеш в депресия след таа новина, де! Нема страшно! Скриваш са в Стаята и си повтараш "тва не ми  са случва на мен, цените здраво нагоре" докато повярваш. Имай вера брато! Виж пенсионерите къ верват в Борисов и Йеова! Ми вера требва......и лежане и чакане некой да та "оправи", тва е..... *yahoo*

Невидимко:

--- Цитат на: darkside в 22 Юли, 2012, 07:00:04 ---Собственико, никой не е виновен, че си са набълбукал с теа имоти, брато!
Виж ся как си нервен и сички са ти криви!
Ша се обезценат до 90% като през Големата депресия......само да не изпаднеш в депресия след таа новина, де! Нема страшно! Скриваш са в Стаята и си повтараш "тва не ми  са случва на мен, цените здраво нагоре" докато повярваш. Имай вера брато! Виж пенсионерите къ верват в Борисов и Йеова! Ми вера требва......и лежане и чакане некой да та "оправи", тва е..... *yahoo*

--- Край на цитат ---

Дарки, ма той и Драго верва, че некой ша дойде да го оправи. И тоа некой е Невидимко. А невидимко така ше го оправи, в тъмната стая Драго само светлина ще вижда.
А Невидимко не само Драго ша опраи, ами и Ева и Звезделина, ма тва е ясно кат бял ден.

Собственик 31:

--- Цитат на: Невидимко в 22 Юли, 2012, 09:14:57 ---
--- Цитат на: darkside в 22 Юли, 2012, 07:00:04 ---Собственико, никой не е виновен, че си са набълбукал с теа имоти, брато!
Виж ся как си нервен и сички са ти криви!
Ша се обезценат до 90% като през Големата депресия......само да не изпаднеш в депресия след таа новина, де! Нема страшно! Скриваш са в Стаята и си повтараш "тва не ми  са случва на мен, цените здраво нагоре" докато повярваш. Имай вера брато! Виж пенсионерите къ верват в Борисов и Йеова! Ми вера требва......и лежане и чакане некой да та "оправи", тва е..... *yahoo*

--- Край на цитат ---

Дарки, ма той и Драго верва, че некой ша дойде да го оправи. И тоа некой е Невидимко. А невидимко така ше го оправи, в тъмната стая Драго само светлина ще вижда.
А Невидимко не само Драго ша опраи, ами и Ева и Звезделина, ма тва е ясно кат бял ден.

--- Край на цитат ---
Весо, Весо, на такъв прошляк цанил се за гурбетчия, ама останал безработен на социални помощи  в страната на наркоманите, кой ли може да повярва?
Добре, че държавата се е отървала от такъв мизерник! Имам подозрения обаче, че ти си от основата на Джихад! Терориста на плажа е споделил "Мама е холандка!" :o

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия