Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Кредити

Лошите и преструктурирани кредити с 10-месечен рекорд през април

<< < (3/7) > >>

localhost:
Според мен dodo ти изполваш данни (цени на имоти) които са предоставени от външни за сайта (който и да е ) лица - агенти, частници и т.н.
Ако няма изрично споменато в техните условия и сайта не си е платил за тези права то би трябвало да са публични.

zaqwsx:
Съгласно общите условия на imoti.net, използването на данните от техния сайт с комерсиална цел е забранено (никъде не е забранено използването с некомерсиална цел). Пак съгласно същите условия, imoti.net не носи отговорност за предоставените от потребителя данни. За общите условия на imot.bg, изобщо няма какво да се коментира - ffa (free for all).

Ако все пак се притесняваш да ги публикуваш официално, можеш да ги "публикуваш за свое ползване" на "добре защитено място" и после "случайно" да изпратиш user name/pass за достъп на лично съобщение. ;)

dodo2:
Картинка:



ОК = редовни кредити: разлика в абсолютна стойност (хил.лв.) между текущия и предния месец
BAD = лоши кредити: разлика в абсолютна стойност (хил.лв.) между текущия и предния месец

P.S.
"Хубаво" = ОК да е положителен или BAD да е отрицателен (т.е. респ. редовните да се увеличават, лошите да намаляват)
"Лошо" = ОК да е отрицателен или BAD да е положителен (т.е. респ. редовните да намаляват, лошите да се увеличават)

Напоследък е: "МНОГО ЛОШО" - редовните намаляват, лошите се увеличават, при това и двете с нарастване - т.е. всеки месец с повече от предния

 *drink5*

OwnerBG:
Додо, я си пускай графиките тук или на друго място че са в различен поглед.
Ако наистина ти скочат правно, мисля че много бързо ще се организираме и от към финанси и от към адвокати за да защитим мнението и работата ти.

От мен гарантирам наемането на един от най добрите адвокати /според мен най добрия в България/ и покриване на хонорара за защита на първа инстанция

dodo2:
Ами дай го за консултация бре :) На мен ми трябва само някой да каже разликат между "бази от данни" и "данни" според законо :) Защото графиките са данни, ама да не стане грешка :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия