Автор Тема: Готварски диети или Да обичаш на инат!  (Прочетена 127085 пъти)

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #150 -: 04 Септември, 2012, 17:18:46 »
0
Пък, ако са повече музикантките - не пречи!
Шъ напраИм оркестър!
 *drinks*  :D

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #151 -: 04 Септември, 2012, 17:20:33 »
0
Мир в прайда! *heart* *heart*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #152 -: 04 Септември, 2012, 18:09:14 »
0

Аз отивам да пържа кюфтенца с картофки.
Мммм ... много хубави кюфтенца правя.  *blush* *heart* :D

 *drinks*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #153 -: 04 Септември, 2012, 18:19:30 »
0
Пърженото и бракът са вредни.  *music*

*drink6*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #154 -: 04 Септември, 2012, 18:35:38 »
0
Сега съм по-млад от Додо.
Да бе - нито в прекия, нито в преносния смисъл. Аз изглеждам поне с 15 години по-млад. :P

Дочо,
Само 11 години си по-млад от мене.
Бас правя, че си роден на 21-ви.

Не че ми пука да пиша каквото си искам и мисля, ама вземи направи един заключен дял на форума. Club

Аз отивам да пържа кюфтенца с картофки.
Мммм ... много хубави кюфтенца правя.  *blush* *heart* :D
 *drinks*
Я... Бъзлата... Съблазнителка.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #155 -: 04 Септември, 2012, 18:50:41 »
0
Дочо,
Само 11 години си по-млад от мене.
Бас правя, че си роден на 21-ви.

Не че ми пука да пиша каквото си искам и мисля, ама вземи направи един заключен дял на форума. Club


Ами то има един такъв, който се вижда само от регистрирани.

А на снимка виждал ли си ме? Миналата година за майтап се записах студент 4ти курс, сметни какви са ми били състудентите, доста от тях изглеждаха по дърти от мен.

*drinks*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #156 -: 04 Септември, 2012, 19:08:44 »
0
Трябва да съм те виждал.
Кой е дяла дето се вижда само от регистрирани - тъкмо шА пусна една нова тема като ми дойде Музата.
Макар, че това не е достатъчно. Всеки може да се регистрира.
Баси - прИ- вързах са за твойта додорница.

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #157 -: 04 Септември, 2012, 19:09:22 »
0
А... видях го дяла.
Ама си го озаглавил и така - да привлича с ТАЙНИ...  ;)
« Последна редакция: 04 Септември, 2012, 19:11:29 от goro »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #158 -: 04 Септември, 2012, 21:34:05 »
0
Еми ще видя дали има начин да е само за отбрани хора, май може. И там всеки да си споделя кой с кой е любовник и разни такива :) Само че за тия неща наживо е по-добре, аз защо казвам, че интернет трябва да се забрани. :)
Иначе се получава, че хората говорят наживо едно, в интернет - друго, като се напият - трето, заради някакви задръжки. Аз съм еднакъв навсякъде, затова някои хора ме гледат странно "в реала", както казва Камелия от другия форум :)

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #159 -: 04 Септември, 2012, 21:45:29 »
0
Може бе Додо! Класифайд се нарича. Само че, я няма да пишем там. Щото така каза Камелчето.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #160 -: 04 Септември, 2012, 22:35:23 »
0
Нека тогава изповедите да продължат публично :)

Тъй като темата е семейна някаква и на практика всички се оплаквате (търсейки оправдания за статуквото) - аз имам един въпрос - ако можехте да върнете времето назад, бихте ли сключили "брак". Не за конкретния човек, а по принцип?

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #161 -: 04 Септември, 2012, 22:46:20 »
0
Нека тогава изповедите да продължат публично :)

Тъй като темата е семейна някаква и на практика всички се оплаквате (търсейки оправдания за статуквото) - аз имам един въпрос - ако можехте да върнете времето назад, бихте ли сключили "брак". Не за конкретния човек, а по принцип?

Това ли остана неустановено? :) Много си любопитен. ;) Бракът по принцип за мен не е проблем.

Проблемът е потомството на колайдера. Другото няма значение. Освен това, съществува вариант за закърпване на прокъсаното одеало. Тъй че не търся оправдания в статуквото,защото и аз нося солидарна отговорност за него.

Та по принцип, това е.
Ако не си сключил брак, но имаш потомство, нещата при теб не са по-различни. И няма как да бъдат по-различни.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #162 -: 04 Септември, 2012, 23:13:46 »
0
Нека тогава изповедите да продължат публично :)

Тъй като темата е семейна някаква и на практика всички се оплаквате (търсейки оправдания за статуквото) - аз имам един въпрос - ако можехте да върнете времето назад, бихте ли сключили "брак". Не за конкретния човек, а по принцип?

Това ли остана неустановено? :) Много си любопитен. ;) Бракът по принцип за мен не е проблем.

Проблемът е потомството на колайдера. Другото няма значение. Освен това, съществува вариант за закърпване на прокъсаното одеало. Тъй че не търся оправдания в статуквото,защото и аз нося солидарна отговорност за него.

Та по принцип, това е.
Ако не си сключил брак, но имаш потомство, нещата при теб не са по-различни. И няма как да бъдат по-различни.

А, сключил съм. Аз нямах предвид самата формална процедура, а съжителството и с потомство. Примерно сега не мога да си дигна чукалата да ида на някой топъл остров, защото жена, деца, училища алабала портокала. Трябва повече да внимавам да не ме блъсне трамвай или да ме ухапе отровна змия в джунглата, защото после кой ще се грижи за тях. Т.е. донякъде се ограничавам заради това, защото аз на големи простотии по принцип съм способен. Може и да е за добро, кой знае, а и засега не ме обременява.
Затова питах, че ми се струва, че сте малко по-дърти от мен - да знам какво ме очаква в психологически план :)

*drink6*

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #163 -: 05 Септември, 2012, 08:18:30 »
0
Ами Додо, не знам. Тепърва ще вземам мерки. Най-малкото ги обмислям. И понеже се познавам, знам, че няма да изтърпя погребални, намусени физиономии, страх от бъдещето, от отговорностите, от психо-недостатъчностите...От къде да знам?

Даже смятам, да спираме с тази откачена тема. Нищо не се е случило, а може и да не се случи.

Като че ли, някой преживява драматично събитието, а то въобще не е такова. Ако има промяна в статуса, ще те информирам отделно.  :) :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #164 -: 05 Септември, 2012, 10:45:40 »
0

Додо,
Наскоро разправях в музикалната тема, кога и как съм се омъжила. Докато се усетя и хоп - и на 20 години станах мама. Не съжалявам. Вярно, след това следват отговорности и колкото по-големи стават децата, толкова по-големи стават и те. Това са сладки отговорности. Аз също съм доста щурава, но не може и не трябва, да подлагам и другите на това. Отказвала съм се от много хубави неща, от моя гледна точка. Ако бяха станали, също не знам, дали пък наистина щеше да е толкова хубаво, колкото съм си мислела.
Малко съм с архаично, консервативно мислене и смятам, че децата трябва да си имат и майка, и татко. Поне, докато не пораснат и не поемат техния си път.
Една моя мечта - да живея на брега на море, като се събудя да виждам през прозореца изгрева, морето. Да имам кон, да си рисувам (не че мога, но каквото ми хрумне). Не правя нищо по нея, в смисъл, оставям я като мечта, защото не съм сигурна, дали ще съм щастлива ако се сбъдне, както сега си мисля ...
Така, че не се притеснявай, хубави неща те очакват, въпреки отговорностите, и въпреки, че се отказваш от други неща. :)

Аз излизам от мрежата, хвърлям и телефоните и отивам на едно място, да видя дали щипят и пляскат по ...  *rofl*

И три сърчица за вас  *heart* *heart* *heart*