Автор Тема: Готварски диети или Да обичаш на инат!  (Прочетена 127122 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #360 -: 29 Септември, 2012, 21:03:32 »
0
И ми се прави на мъж!

Тук всички се правят на мъже - и ти. Федербал завършила, прашка по панички... сигурно и на бягане на 100 метра ще ни биеш всички, на дартс и боулинг също :)

*drink1*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #361 -: 29 Септември, 2012, 21:46:41 »
0


Нашият форумен тъмен субект каза, бе била сложна и изключителна песен и че дори на него, който не си падал по такъв тип музика, му харесала. После самогъзнически си изтри мнението.

Ако бех невъзпитан бих ти рекъл да си го начукаш, мислителю!
И аз немам добро мнение за тебе, самомнително надменно егоисче! *yahoo* *yahoo*

Аз пък съм невъзпитан и направо ти го реквам! Да си го начукаш!
Иначе... имам добро мнение за тебе.  ;)

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #362 -: 29 Септември, 2012, 22:22:02 »
0


Нашият форумен тъмен субект каза, бе била сложна и изключителна песен и че дори на него, който не си падал по такъв тип музика, му харесала. После самогъзнически си изтри мнението.

Ако бех невъзпитан бих ти рекъл да си го начукаш, мислителю!
И аз немам добро мнение за тебе, самомнително надменно егоисче! *yahoo* *yahoo*

Аз пък съм невъзпитан и направо ти го реквам! Да си го начукаш!
Иначе... имам добро мнение за тебе.  ;)


Леле,ама и вие сте едни.......... *scare*

Отивам да си правя туршиите   *rofl* *rofl* *rofl*


Какво да направя? .. :-X. Чужди семейства, битовизми, нечии любовни терзания са ми малко интересни, разбира се, ако не съм замесена аз! :D



Ех пък ти,ами направи една туршиика или печени чушки  *rofl* *rofl* *rofl*

Ох,Глобалче не се сърди,ама ме е налегнала "смешката",че то с този "опушен" форум,какво да е друго  *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*

Не се сърдете,написах поста с много  *heart* *heart* *heart* и пушек  *rofl* *rofl* *rofl*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #363 -: 30 Септември, 2012, 08:12:42 »
0
Готини престрелки! Браво! Продължавайте все така! ...
Вчерашния ден е бил твърде луд...Прайдът е разстроен.

Ми сега какво да напища?...
 
Гледам, че и Регатка нещо си се извинява, като че ли е засегнала някого.   Моля те, Регатке.  *heart*Не се сърдя лесно, а пък дори и това да се случи, ще ме поздравиш със Супертрамп и моментално ми минава! 
Сега, ако кажа, че не правя туршии, както и че не пека чушки, съвсем ще  ми падне реномето.  :-[ Някой ще започне да оплаква семейството ми, че било лишено от традиционна българска храна. А ние обичаме само един вид туршия, която приготвя единствено и само майка ми.

Макар и подсъзнателно, очаквам подкрепа от Додо, който ще рече, че туршията не е полезна храна, подпомага развитието на сърдечно-съдовите болести и може да ти съкрати живота най-малко с 22 дни. Но засега, нямам такива шансове, защото той ми е набрал...

Додо, много си упорит! Като питбул....(Добро качество.) Явно няма да ме оставиш на мира, ако лично не те потроша на федербал!

За прашката : не е прашка, а стрелба по панички. (Това е лаф, който означава, че стреляш напосоки, без предварителна ориентация, докато отстреляш някого. Обичайно, самият отстрелян сам се хваща и се нанизва,  а ти само пуцаш! Разбра ли какво искам да ти кажа? Ако не, пак ще ти го обясня, докато ти стане ясно.)

Добро утро на всички!  *heart* *heart* *heart* Гледайте малко по-лежерно. Днес е почивен ден. И е време за екскурзии, смях и закачки.



Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #364 -: 30 Септември, 2012, 10:12:15 »
0
 :D

Аз снощи писах, писах едни дълги писания, нещо непривично за мен, ама като видях престрелките се подсмихнах, после прочетох Регатка, съвсем се разсмях, и не го публикувах.

Подозирам атака срещу женското ни войнство. Били сме се правили на мъже в мъжкия форум, аз - най много постове. Без бой си признавам, че  са само спам и ако на някого му се занимава, може да ги изтрие сичките.
Обаче... ако трябва шъ шамарим.  *aggresive* *rofl*

А това е за Жоро и за дамата, която би му фиксирала главата все в една посока, и би я поздравил с тази песен.  *heart*

http://youtu.be/y6JPF6bsWW0

 *heart*

P.S. И тази ...

http://youtu.be/Pwnv66dhOC0

 *heart*


« Последна редакция: 30 Септември, 2012, 10:28:23 от Muza »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #365 -: 30 Септември, 2012, 12:49:23 »
0
Но засега, нямам такива шансове, защото той ми е набрал...

Не е вярно!

 *drink6*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #366 -: 30 Септември, 2012, 15:25:31 »
0
...
А това е за Жоро и за дамата, която би му фиксирала главата все в една посока...

Уаууу!

Най-напред ме напсуваха, защото припознали в писанията ми мургавата си кожа и самогъзничеството си...

После ме обвиниха в дискриминация по полов признак - мен - поклонника на женската хубост = ум и красота! И то, защото не съм съгласен жените да си мерят нещо, което нямат, в мъжките ни, варварски забавления и егоизми...
Дори, за да ме ухапят, не понасящи свободата си, ми приписаха качества, непристойни за мъж, дето не просто нямам, но и мъжкото ми сърце винаги е презирало...

И накрая, за искреността ми, ми пожелаха фиксирано пленничество!
Смърт или ослепяване?

Не вярвам припева на песента ми да е объркан.
По скоро...
и тази тема е стигнала границите на своя смисъл и съществуване.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #367 -: 30 Септември, 2012, 15:50:47 »
0

Лицемер! Страшен!  *rofl* *drinks*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #368 -: 30 Септември, 2012, 17:38:46 »
0

Лицемер! Страшен!  *rofl* *drinks*

ΝΟ

Скарамуш беше от любимите ми юношески герои.
Но отдавна не съм юноша.

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #369 -: 30 Септември, 2012, 19:22:46 »
0
Дъра-бъра - два чадъра или Да обичаш на инат! :D

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #370 -: 30 Септември, 2012, 20:47:25 »
0
Дъра-бъра - два чадъра или Да обичаш на инат! :D
Я...
Значи си хубавелка!  ;)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #371 -: 30 Септември, 2012, 23:00:30 »
0


Жоро,
Нещо ти е криво тази вечер?
Ако мога да ти оправя настроението с музика? На мен ми помага.
Поне до утре, когато кафето с 3-те гълъба ще е реално, а не виртуално. :)
Ако греша за настроението, надявам се,  ... просто хубава песен. :)

http://youtu.be/-CdVfKwDyNk

Пожелавам, и тук, на всички хубава седмица! :) *flower2* *drink11*



dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #372 -: 30 Септември, 2012, 23:26:27 »
0
Аз да влезна контра (може би за учудване на global), ама натриевият глутаминат не е доказано, че е вреден, а в тия статии пише глупости, такива като за пръскането на самолетите, извънземните и третото пришествие. Преписвано, доукрасявано, накрая и наркотик стана :)
То и солта е вредна в големи количества, ама пък без нея организмът също умира. И как страшно звучи - НАТРИЕВ ХЛОРИД. Само от наименованието поне 10 жени от bg-mamma могат да съчинят подобни статии - как хлорът като попадне в организма действа пагубно на жлъчката, бъбреците, простата и мъжката потентност. А учени от Македонският централен университет като инжектирали 10 кубика 80% разтвор на натриев хлорид на мишката Маке, умряла за 5 секунди :)

    д-р Атанас Гълъбов
    Световната конспирация срещу здравето
    Глава 14. MSG - "вкусът, който убива"

"През 1968 г. за пръв път публично е оспорена безвредността на MSG-. Д-р Робърт Хо Ман Куок, който имигрирал в САЩ от Китай, съобщил, че 20 минути след като се хранил в един китайски ресторант в САЩ, получил изтръпване, мравучкания и стягане в гръдния кош, докато в родината си никога преди това не е имал подобни оплаквания.
...
Ето какво пише една жена: "Едва след като прочетох книгата на д-р Шварц, осъзнах, че симптомите у моя съпруг Джак Самюълз наподобяваха срещаните при болестта на Алцхаймер. Те изчезнаха, когато преработената свободна глутаминова киселина беше елиминирана от диетата му."

 *rofl*

Още през 1952 г. леля Сийка като препила предната вечер, отишла при бай Гошо да удари една шкембе чорба (в която бай Гошо бил сложил премного натрив хлорид) и тутакси усетила гъдел на определени места. От този момент нататък е известно, че натриевият хлорид има този вреден ефект. По-късно станало ясно, че бай Гошо бил минал изотзаде на леля Сийка (много я харесвал още от илинденската седянка миналата година), но този факт бил забравен от разказвачите по-нататък.

 *drink6*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #373 -: 01 Октомври, 2012, 00:17:49 »
0
Както се вижда и тук ме гони шизофренията - от една страна животът няма смисъл, следователно с какво се тровим е все тая, от друга - сме много умни и трябва да следим какво ядем и да сме постоянно нащрек - иззад ъгъла дебнат международните корпорации и ни тъпчат с говна нарочно, за да оглупеем и да ни управляват по-лесно. А отвратителните самолети ни пръскат ли, пръскат :)

Но специално статии където "д-р Хари Потър доказал нам си кво" са ми много неестествени и само им се смея. А после като ги препишат по женските сайтове става истерията :)

*drinks*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Готварски диети или Да обичаш на инат!
« Отговор #374 -: 01 Октомври, 2012, 00:39:10 »
0
Аз го определям. Но моето не е нихилизъм, а по-висша форма на безсмислие - щом няма смисъл, човек се чувства свободен - с всички ползи от това. А иначе се получава - всеки гони "смисъла" или чака нещо си и накрая с празни ръце. :)

 *drink6*

P.S. по-горе говорих за себе си, не за теб :)
« Последна редакция: 01 Октомври, 2012, 01:02:51 от dodo2 »