Общи > Дъра-бъра

МЯСТО ЗА КЛЮКИ,КОНСПИРАЦИИ И СПОДЕЛЯНЕ !

<< < (2/19) > >>

Muza:
Пак жените ... За нещо, което е общо човешко, а не женско или мъжко!
Какво да правим, да спираме и тук ли да пишем?

Аз, като жена, точно пък това съм го писала и тук - съвършената лъжа и манипулация е полуистината.
Не съм го прочела в книгите.

Ай   *drink6* *drinks* ...

itso:
Ето малко повече за Кенеди и ФЕД
Myth #9: President Kennedy was assassinated because he tried to usurp the Federal Reserve's power.  Executive Order 11,110 proves it.
http://mcadams.posc.mu.edu/weberman/jfk.htm

dodo2:
regata, всяка една информация от този ранг е частична и следователно - подвеждаща. Ето, да вземем примера ти с Кенеди. Той прилича на:

Дедо Киро яде на обяд салата от краставици, получи сърдечен удар и умря. Значи краставиците причиняват сърдечен удар.

Около Кенеди е имало още 1000 афери и политически врътки, за които нито ти, нито аз знаем, че да можеш да свържеш нещо толкова банално с убийството му.

Изгледал съм огромен брой такива филмчета, то просто е очевидно как в 99% от тях прозира евтин опит за манипулация. А пък като ми пуснат и Кармина Бурана за драматизъм и отиват на нивото на "Сделка или не". Тази толкова хубава композиция така е преексплоатирана, че като я чуя вече ми се повръща.

Какво очакваш от много богатите и властимащите - разбира се, че ще се събират и ще си обсъждат разни неща. Те са изтрещяли по принцип (за да трупа, и трупа, и трупа човек, след като е стигнал определено ниво на презадоволеност, със сигурност му хлопа някоя дъска и се получава някой от тия муцуни които се събират - те даже си приличат, както олигофрените). Така си придават допълнителна важност, това е смисълът на живота им - да кроят още по-грандиозни планове.

*drink6*

darkside:

--- Цитат на: Muza в 17 Октомври, 2012, 14:00:32 ---

Какво да правим, да спираме и тук ли да пишем?

==================================
съвършената лъжа и манипулация е полуистината.



Ай   *drink6* *drinks* ...

--- Край на цитат ---
В никакъв случай нема да спираш да пишеш!
Щото имаш собствени мисли, а некои тук пишещи с панталонки прават копи-пейст, леко пречупен, но само като фразеология.........
Съгласен съм с тебе за полуистината. Заливат ни ежедневно с полуистини, баси!
Полуебане нема.......или си натъртена , или не си,  тва е!

regata:

--- Цитат на: dodo2 в 17 Октомври, 2012, 18:11:01 ---regata, всяка една информация от този ранг е частична и следователно - подвеждаща. Ето, да вземем примера ти с Кенеди. Той прилича на:

Дедо Киро яде на обяд салата от краставици, получи сърдечен удар и умря. Значи краставиците причиняват сърдечен удар.

Около Кенеди е имало още 1000 афери и политически врътки, за които нито ти, нито аз знаем, че да можеш да свържеш нещо толкова банално с убийството му.


*drink6*

--- Край на цитат ---

Информацията за Кенеди не е частична и подвеждаща защото човека си го убиха  *girl*
След толкова години все още нищо не се казва със сигурност защо убиха Президента на САЩ
Не казвам,че точно ФЕД са го свитнали,може да са 1000 причините както казваш ти,но не се знае каква е,затова някой да напише,че са зелените човечета е все едно.Тук простата ми мисъл е може да е ФЕД защото след това нито един Президент на САЩ не пожела да се докосне до този въпрос.Братята Кенеди са били много близки,няма съмнение и това,че Робърт Кенеди беше убит веднага след като се разбра,че има голяма вероятност да стане Президент.
Каквото и да е ще да е нещо много,ама много сериозно и по всяка вероятност е свързано с власт и пари.  :)
Примера за Дедо Киро,дори няма да го обсъждам защото щом яде ще получи инфаркт  *rofl*

Кармина Бурана и на мен ми харесва и то много,ама не ме дразни това,че се върти навсякъде,м/у другото и музиката на Ванглис е много експлоатирана.
Не искам да си помисля дори,че сравнението ти със "Сделка или не" е насочено за да ме уязви защото не ми се вярва да си"олекнал" толкова. *girl*


--- Цитат на: dodo2 в 17 Октомври, 2012, 18:11:01 ---

Какво очакваш от много богатите и властимащите - разбира се, че ще се събират и ще си обсъждат разни неща. Те са изтрещяли по принцип (за да трупа, и трупа, и трупа човек, след като е стигнал определено ниво на презадоволеност, със сигурност му хлопа някоя дъска и се получава някой от тия муцуни които се събират - те даже си приличат, както олигофрените). Така си придават допълнителна важност, това е смисълът на живота им - да кроят още по-грандиозни планове.

*drink6*

--- Край на цитат ---


Това болднатото с червеничко е баш въпроса който ме кара да се интересувам от тези неща.
Съгласна съм с теб,че тези хора са толкова изтрещели вече,че чак светкат.
Изтращеняците обаче са най-богатите,властни и непобедими хора на планетата,облечени са с цялата военна, политическа,икономическа и финансова мощ,а решенията които взимат ако щеш ми вярвай,ни засягат всички НАС,колкото и да сме умни и красиви  *girl*

 *drink3*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия