Автор Тема: Писна ми от недвижими имоти!  (Прочетена 4294 пъти)

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Писна ми от недвижими имоти!
« -: 02 Юни, 2010, 17:37:00 »
0
Стига сме обсъждали недвижимите имоти вече не са фешън и няма респект в тях. Има къде по-престижни инвестиции в движимо имущество. :)

FERDINAND GT3 RS - The World`s slowest Porsche


„Кракомобилът е дало на зевзек от Залцбург, който обожава да кръстосва улиците на австрийския град с лъскавото си возило, облечен в тежкарски костюм и по един златен часовник на всяка ръка.“

http://spisanie.mobile.bg/avtomobili/iabadabadu-nay-ikonomichnoto-porsche.html

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Писна ми от недвижими имоти!
« Отговор #1 -: 02 Юни, 2010, 21:30:25 »
0
Ах, ето с такова ще закарам Елиса в Марая!  :D  *drink5*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Писна ми от недвижими имоти!
« Отговор #2 -: 03 Юни, 2010, 20:43:02 »
-3
Очаквам още стотина потребители в този форум да въздъхнат облекчено и кажат същото. "Писна ми от недвижими имоти"! Превеждам за недосетливите -Подтекста е такъв: Писна ми от НИ на които не падат цените! Това кисело недостижимо грозде! Кога ще стане Е149, че ми писна?
Накрая ще си купя една кола на лизинг с дългогодишния жилищен влог и ще се перча с нея.
Лошото е че ще се наложи да спя в нея, да се храня в нея или да се бръсна в нея. Предимство е че мога да използвам шофьорското кошче за боклук- просто смитам под колата когато никой не ме гледа. Въбще квартирни удобства! :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.