Форум за имоти > Имоти

Блиндираните врати

<< < (2/3) > >>

Dimitar.:
Две врати. Първата с не особено сложна ключалка, но не и прекалено лесна, втората врата, "сериозна".
Алармена инсталация, даваща 20 сек време за отключване на втората врата.
Идеята е, да нямат време за предварителна подготовка каква брава ги очаква.

Като обмисляш алармената инсталация, избери си такава със зони. Щото...

Невидимко:
koganev и Dimitar,

Благодаря и на двама ви. Мисля че с коганев вижданията ни по тази тема доста се доближават, а и Димитър ме наведе на идея за 2 (блиндирани) врати. Знам, че за обирджиите пречки няма, за мен въпросът е просто да ги забавя достатъчно докато пристигне този когото трябва и да разбера (ако мога) от видеоматериала кои са посегателите. Мисля, че дори не е важно дали крадец ще си тръгне с нещо, стига да може да му се види физиономията на снимка.

Ivel:
 За да му видите добре физиономията на айдука, опитайте нашият нов продукт с вграден видеоанализ. До 16 камери е безплатен. Това е едно изключително интелигентно решение за IP видеонаблюдение без аналог от кункуренцията на този етап. Извинявам се, че звучи като реклама, но няма да съжалявате, ако има въпроси съм готов да отговоря а също така за платените версии на всички форумци обявявам коледно намаление чак до другата Коледа - 30%.

http://www.axxonsoft.com/products/axxon_next/

Невидимко:

--- Цитат на: Ivel в 28 Декември, 2012, 12:24:12 --- За да му видите добре физиономията на айдука, опитайте нашият нов продукт с вграден видеоанализ. До 16 камери е безплатен. Това е едно изключително интелигентно решение за IP видеонаблюдение без аналог от кункуренцията на този етап. Извинявам се, че звучи като реклама, но няма да съжалявате, ако има въпроси съм готов да отговоря а също така за платените версии на всички форумци обявявам коледно намаление чак до другата Коледа - 30%.

http://www.axxonsoft.com/products/axxon_next/

--- Край на цитат ---


Ivel, пусни тая снимка на софтуера да тестваме дали ще разпознае айдука:

Ivel:
Тая дама я няма в базата, има една с кръгли уши, ама такава няма, значи това е в раздела  тревожно събитие. *scare* Иначе който се увлича по тези работи, пробвайте ще ви хареса.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия