Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Политика

Въпрос.:срещу кого протестира председателят на парламента ?

<< < (3/13) > >>

Muza:
Едната агитка срещу другата. Левски vs ЦСКА. Банско vs София.
Пристанището си има кораби, а Сънито щяха да правят изкуствени острови. Следващите 2 агитки може би там ще са?
Не ми са ясни организациите на агитките и т'ва си е, и ме избива на конспирация.  :D
Избори идват, пък Банскалии са щедри, ще я почерпят хората.

Ай  *whiskey* *whiskey2* *whiskey3* *whiskey4* с новите емотикони!

Фло:
Абе Невидимко,може да протестираме и контра- протестираме аз и ти и още милиони граждани ,щото нямаме други средства да решим проблема щом е властови/разрешение или забрана на нещо/ ,не сме облечени с власт до го направим ,освен с протести да приканим властта да реши проблема.Когато властта обаче протестира и контра протестира ,това е или заиграване с идиотите гласоподаватели или самата власт е идиотска. В конкретния случай предположението "или" даже е неподходящо.

Невидимко:

--- Цитат на: Фло в 30 Декември, 2012, 10:58:16 ---Абе Невидимко,може да протестираме и контра- протестираме аз и ти и още милиони граждани ,щото нямаме други средства да решим проблема щом е властови/разрешение или забрана на нещо/ ,не сме облечени с власт до го направим ,освен с протести да приканим властта да реши проблема.Когато властта обаче протестира и контра протестира ,това е или заиграване с идиотите гласоподаватели или самата власт е идиотска. В конкретния случай предположението "или" даже е неподходящо.

--- Край на цитат ---

Фло, да те попитам, защо зачекваш тема и проблем от които ама бъкел не разбираш? Само защото си против властта ли или заради самият проблем? На мене ми писна да гледам в анадола как всеки разбира от всичко. Ти например стъпвал ли си някога на ски и виждал ли си планината отблизо? ай сиктър бе...

darkside:
Аз мисла да организирам протест срещу  влошеното напоследък качество на чилийското вино и особено на Мераклийското! Ша покана Сахибата щот той нагъва мноу яко от него и сигурно тва го вълнува и ша ма подкрепи!
Ако са съберем повече хора, отиваме пред Билата или пред Кафланда  и докат не на подкупат с гореспоменатите течности, нема да си ходим и ша викаме "Мноу  сме! Силни  сме!  Искаме мезе!" *rofl* *rofl* *rofl*

А инак секи такъв протест с участието на политици е долнопробно заиграване с нежните чуства на не особено интелигентния електорат.
От римско време насам, нищо ново! Разделяй и владей! Хляб и зрелища!.....И зад сичко тва - Пари...Интереси...Пари...Интереси....и пак Пари!
 *whiskey*

Фло:

--- Цитат на: Невидимко в 30 Декември, 2012, 11:32:54 ---
--- Цитат на: Фло в 30 Декември, 2012, 10:58:16 ---Абе Невидимко,може да протестираме и контра- протестираме аз и ти и още милиони граждани ,щото нямаме други средства да решим проблема щом е властови/разрешение или забрана на нещо/ ,не сме облечени с власт до го направим ,освен с протести да приканим властта да реши проблема.Когато властта обаче протестира и контра протестира ,това е или заиграване с идиотите гласоподаватели или самата власт е идиотска. В конкретния случай предположението "или" даже е неподходящо.

--- Край на цитат ---

Фло, да те попитам, защо зачекваш тема и проблем от които ама бъкел не разбираш? Само защото си против властта ли или заради самият проблем? На мене ми писна да гледам в анадола как всеки разбира от всичко. Ти например стъпвал ли си някога на ски и виждал ли си планината отблизо? ай сиктър бе...

--- Край на цитат ---

Щом питаш и не си разбрал ще ти обясня. Изобщо не зачеквам ските,лифтовете и какво да е в Банско или планината. Зачеквам темата за хвърлените на вятъра пари на данъкоплатците за издръжка на идиотската власт,която прави на идиоти същите тези  данъкоплатци протестирайки или контра -протестирайки срещу себе си .Утре същата власт ще оглави и овладее протести срещу себе си по всеки повод и без повод за да няма никакъв резултат.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия