Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 298358 пъти)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #180 -: 23 Август, 2010, 22:57:39 »
0
Най-разпространената фраза през първата брачна нощ:
- Всичко 500 лева?! И това се наричат приятели!
  ;)  :D

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #181 -: 23 Август, 2010, 23:05:05 »
0

- По какво ще различиш бика от кравата?
- Когато доиш бика, той се усмихва.
 :)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #182 -: 24 Август, 2010, 01:26:08 »
0
Уматурман - Ей Толстый (руски Рап)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #183 -: 25 Август, 2010, 01:34:58 »
0
Свещеник предложил на монахиня да я откара до манастира. В един момент, тя скръстила крака, така че единият й крак се оголил. Отецът едва не катастрофирал. След като овладял колата, той леко прокарал ръката си по крака й.
- Отче, припомнете си Псалм 129? - попитала монахинята.
Свещеникът отдръпнал ръката си. Но малко по-късно, докато сменял скорости, той отново поставил ръката си върху крака й.
- Отче, припомнете си Псалм 129? - отново попитала монахинята.
- Прости плътската ми слабост, сестро! - извинил се отецът.
След като пристигнали в манастира, монахинята се прибрала. Свещеникът бързо изтичал в църквата за да погледне Псалм 129. Същият гласял:
"Давай напред и търси! Нагоре ще откриеш благоденствие!"
Бизнес поука:
Ако не сте добре информирани в професията си, рискувате да пропуснете чудесни възможности!
 :)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #184 -: 25 Август, 2010, 01:59:46 »
0
Историята, която ще прочетете сега, се случила в морската градина в Бургас през едно знойно лято. Там, за пръв път пуснати сами на море, прекарвали лятната си ваканция две млади влюбени създания - осемнайсетгодишните Геле и Ленчето от Перник. По цял ден те се печали на плажа, плацикали се в морето, но все още така и не се престрашавали да достигнат момента на истинската интимност. Напразно Геле гледал с надежда пищните форми на възлюбеното си Ленче, които преливали от банския й и напразно въздишал тежко, представяйки си колко близо и същевременно колко далече от него е цялата тази плът.
Но Ленчето не била проста. Преди да встъпи в близък телесен контакт с гаджето си, тя искала, както я била учила мама, да се убеди в дълбочината и истиността на неговите чувства. Поради тази причина тя постоянно предявявала всякакви изисквания към Геле. Казано на чист български - не спирала да го муфти.
Но една топла бургаска вечер, Геле успял да постигне значителен напредък на любовния фронт и да накара любимата си да излязат на романтична разходка. Когато слънцето залязло и топлият здрач станал гъст и лепкав от натрупаните скрити страсти, Геле и Ленчето седнали един до друг на една пейка и вперили погледи в морето. Докато Геле се чудел как точно да започне решителната офанзива, на съседната пейка, точно до тях, също седнали момче и момиче. Геле ги огледал внимателно и след като се подвоумил дали да ги изгони по-надалечко, че да не пречат, взел друго решение: "Тия явно са тукашни - помислил си той - Сигур са бая по-отворени от мене. Я нека да седят те тука, пък аз ще гледам к`во ще прави тоя пич и ще правя с Ленчето същото". И тъй, Геле започнал да надава ухо и чул как момчето от другата пейка попитало момичето:
- Искаш ли нещо, бубе?
- Д-а-а - нежно и леко глезено казало момичето. Искам да ми донесеш сладоледче!
Геле на секундата тупнал Ленчето по якото бедро и също попитал:
- Ъ-ъ-ъ..., Ленче! Нещо така да искаш, както си седим, а?
- Ъхъ, искам - ухилила се Ленчето. Бегай ми донеси една голяма баничка с голяма боза!
Понесен на крилете на любовта, Геле само за миг изтичал и се върнал с бозата и баничката. Докато Ленчето дъвчела, заглушавайки шума на корабните сирени, Геле продължил да слуша какво става на другата пейка:
- Бебо-о-о... - казало пак момчето. Искаш ли още нещичко, а?
- Д-а-а - глезено отговорила девойката. Искам пак сладоледче, ама и ягодкиии!
Геле мълниеносно се извърнал към Ленчето:
- Ленче, ма! Ти още нещо, така, не щеш ли, ма?
Трогната от такова внимание, Ленчето натикала последното парче баница в устата си и казала:
- Искам още една голяма баница и още една голяма боза! Не! Две бози!
Геле донесъл и тях и с преливащо от любов сърце взел да съзерцава как Ленчето поглъща всичко. В този миг откъм другата пейка пак се чуло:
- Бейби-и-и, дали искаш още нещичко?
- Още сладоледче - бил отговорът. И още ягодки!
Само по тона на момичето, Геле разбрал, че тактиката на съседа му по пейка е повече от успешна. Затова той отново се извърнал към Ленчето, която тъкмо допивала втората боза и нежно запитал:
- Ленче! Сигур още нещо ти се иска, а?
- Ъхъм-м-м - примляснала Ленчето и възторжено погледнала Геле. Тоз` път искам път две големи баници и пак две големи бози!
Само секунди трябвали на Геле да изпълни желанието на любимата си. И докато тя, под нежния плясък на вълните и под закачливите програквания на гларусите, поглъщала поредните баници с боза, Геле отново насочил антените си към другата пейка и заподслушвал.
- А сега, бейби, какво ще поискаш - казало момчето.
- Сега - казало момичето, сега вече искам само тебе!
И двамата скокнали от пейката и се отправили в неопределена посока, разбира се - със съвсем точно определени намерения! Този факт дал нови надежди на Геле. Той отново стиснал здравото бедро на Ленчето и с възможно най-мъжествения си глас казал:
- Ленче... Виж кво... Ленчето погледнала Геле със странно напрегнат поглед и обърсала мазната си уста с ръка:
- К`во, Геленце?
- Не искаш ли - прокашлял се Геле, не искаш ли сега вече нещо различно, а, Ленче?
- Искам бе - простенала Ленчето - сега искам да ида до кенефа, а после - още една баница!  :)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #185 -: 25 Август, 2010, 22:17:59 »
0

Животът след петдесетте точно започва - помисли си една жена и помоли да й сипят още петдесет.
 *drink10*  ;)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #186 -: 25 Август, 2010, 22:28:05 »
0
Брежнев се среща с Папата и след дълга и разгорещена дискусия се стига до единодушие. Брежнев признава, че Бог е сътворил света, а Папата приема, че съветските учени са помагали на Бог.
 :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #187 -: 26 Август, 2010, 11:27:30 »
0

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #188 -: 26 Август, 2010, 11:30:28 »
0

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #189 -: 26 Август, 2010, 15:14:26 »
0
Горят 130 т изрезки от колбаси в “Дупетата”

Съвсем изпростяха с имената на "акциите".

Не ми се мисли как ще кръстят евентуална акция срещу магистралките. Сигурно "Пут...та"

pmp

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
  • Карма: +11/-4
  • what? what the fuck is "what"?
  • Респект: +8
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #190 -: 26 Август, 2010, 17:00:51 »
+1
по добре дупета в луканката, отколкото луканка в д....:) + туй Дупетата повишават рейтинга на тиквата...
Ех, каква демокрация си имаме -ядем дупета и в същото ни управляват дупета ...абе в заключение май всички сме едни дупета... шибани дупета  *drink5*
We see the winners and try to "learn" from them, while forgetting the huge number of losers.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #191 -: 26 Август, 2010, 21:43:32 »
0
В един коментар пишеше нещо от сорта на "глупаци, дупетата бяха единственото истинско месо в колбасите ни, сега ни ги отнеха и тях" :)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #192 -: 27 Август, 2010, 13:54:40 »
0
http://www.gumer.info/bibliotek_Buks/History/Article/dekr_obotm.php
Архив на УФСБ за Орловска област, дело №15554-П"

 ::) :P  Тц ... тц ... тц ...

Декрет на Саратовския губернски Съвет на народните комисраи за отмяна на частното владение на жените

Законният брак, имащ място до последно време, несъмнено се явяваше продукт на това социално неравенство, което трябва да бъде с корените откъснато в Съветската република. До днес законните бракове служеха за сериозно оръжие в ръцете на буржоазията в борбата й с пролетариата, благодарение на което всички най-добри екземпляри от прекрасния пол бяха собственост на буржоата империалисти и с такава собственост не можеше да не бъде нарушено правилното продължение на човешкия род. Затова Саратовския губернски Съвет на народните комисари с одобрението на Изпълнителния комитет на Губернския съвет на работническите, войнишките и селските депутати, постанови:


§ 1. От 1 януари 1918 г. се отменя правото на постоянно владение на жените, достигнали 17 години и до 30 години.
Забележка: Възрастта на жените се определя от регистрите, паспортите, а при отсъствие на тези документи от кварталните комитети, кметовете или по външен вид и свидетелски показания.

§ 2. Действието на настоящия декрет не се разпространява на омъжените жени имащи пет или повече деца.

§ 3. За бившите владелци (съпрузи) се съхранява правото на ползване на своята жена без ред.
Забележка: В случай на противодействие на бившия мъж на провеждането на този декрет в живота, той се лишава от правото, предоставено му с настоящия член.

§ 4. Всички жени, които попадат под действието на настоящият декрет се ИЗЗЕМВАТ от частно постоянно владение и се обявяват за достояние на целият трудовия народ.

§ 5. Разпределението и завеждането на отчуждените жени се предоставя на Съвета на работническите войнишките и селските депутати и депутатите на губернските, уездните и селските съответно по принадлежност.

§ 7. Гражданите мъже (в оригинала с печатна грешка!) имат право да се ползват он жена не по-често от 4 пъти в седмицата и не повече от 3 часа, при съблюдение на указаните по-долу условия.

§ 8. Всеки член на трудовия народ е длъжен да отчисли от своята заплата 2% във фонда за народно поколение.

§ 9. Всеки мъж, желаещ да се ползва от екземпляр за народно достояние, трябва да представи от работническо-заводския комитет или профсъюза удостоверение за принадлежността своя към трудовата класа. (запазвам словореда)

§ 10. Не принадлежащите към трудовата класа мъже придобиват право да се ползват от отчуждените жени при условие на ежемесечна вноска в указания във пар.8 фонд 1000 рубли.

§ 11. Всички жени, обявени с настоящият декрет за народно достояние, получават от фонда за народно поколение спомоществувание в размер на 28- рубли на месец.

§ 12. Жените, забременели, се освобождават от своите задължения, преки и държавни, в течение на 4 месеца (3 преди и един след раждането).

§ 13. Родените младенци след изтичането на един месец се дават в приюта «Народные Ясли», където се възпитават и получават образования до 17 годишна възраст..

§ 14. При раждане на близнаци на родителката се дава награда от 200 рубли.

§ 15. Виновните в разпространение на венерически болести ще се привличат към отговорност по съда на революционното време.

 :o :o :o




elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #193 -: 27 Август, 2010, 14:41:32 »
0
Извън България, извън страната, извън земята .... или както казват древните "Ektos topos ke xronos"  (Извън времето и пространството)    :D :D :D :D :D

Пиян или Надрусан Абонат На Бтк - а?


 ;) ;) ;) 8) 8) 8) 8)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #194 -: 27 Август, 2010, 15:57:23 »
0
Отзиви за КОСМОДИСК with LOVE!  :) :) :)

„Сложих си го на дълго, почувствах парене, но след малко болката премина“

„След като си го сложих отзад, започнах и да се навеждам“ .

„Откакто съм с него, мога да се наведа и да си подпирам ръцете на мивката“

„Ходих дълги години по доктори, но само той ме задоволява напълно и вече не ме боли.“

„От две седмици съм с него и вече съм оправена, но няма да го вадя“

„Сложиха ми го и след малко болката премина.“

„Изпитвах невероятни болко отзад, но след две седмици, откакто си го сложих, почувствах облекчение.“

„С него съм дори и на вилата.“

„По-лесно се качвам по стълбите, когато ми е отзад.“

„Първо бях с тънкия, но откакто видях, че ми харесва си сложих и дебелия.“

„Сина ми, който живее в САЩ каза, че и в други страни го правят.“

„Отзад ми е вече пет години.“

„Бях свикнала с болката, но, след като си го сложих, тя премина“

„Останах много доволна – дори и мъжът ми си го сложи“

„Става и за мъже“

„Когато ми е отзад, се навеждам с удоволсвие“

„Когато бях без него -трудно ходех до тоалетната“

„Дълги години ги работех седнала, но на старини си го сложих и аз“

„Една приятелка ми каза, че я е оправил за кратко време“

„Ако не те оправи, ти връщат парите“

 :D :D :D