Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 301020 пъти)

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #465 -: 18 Юни, 2011, 06:15:18 »
0
Най-новият брой на sheeple.

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #466 -: 19 Юни, 2011, 11:10:25 »
0

Човек: Колко за теб са милион години?
Бог: Една минута.
Човек: Колко за теб е един милион лева?
Бог: Една стотинка.
Човека: Може ли една стотинка?
Бог: След една минутка .

 :)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #467 -: 19 Юни, 2011, 15:42:58 »
+3

Защо гейовете излизат на парад?
- Искат да им признаят правото!
- Какво право?
- Правото да правят секс със съшия пол!
- Че някой забранява ли им?
- Ми не.
- Ми що тогава блокират кръстовищата и пречат на движението?
- Ми щот са педераси!
 :)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #468 -: 21 Юни, 2011, 00:27:00 »
0
оооо, Скитер, Фил ... отдавна не се бях смяла така  *yahoo*

 *drinks* *drinks* *drinks*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #469 -: 21 Юни, 2011, 07:23:32 »
0
Радвам се ,че си се посмяла.  Обаче аз имам едно подозрение тази сутрин ,че 
българската водка е като заем от банката: в един момент връщаш всичко, и то с лихва...
 :) 

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #470 -: 23 Юни, 2011, 12:04:54 »
+1
:(

Филка,

Днес, как е? С нещо да те развеселя и Ели също, а и всички, де...  *girl*

Находка на Анонимната ти Почитателка, за по-кратко - АП.
 *prof* Не е агенция по вписване, нито агенция за приватизация...  *yahoo*







 *girl* *rofl*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #471 -: 23 Юни, 2011, 12:13:23 »
0

Пак от АП...  *girl*

Добър ден Другарю Милко Петров Симеонов

   Пиша ви като кмет на община Бяла Слатина и смятам, че ще разрешите въпросите за които ще ви разкажа.
   Първо искам да ви кажа, че братовчед ми Димитър купи бушони от Бяла Слатина от двайсет и пет ампера и на тях пише петстотин волта Етрополе. Не смея да ги сложа защо съм учила, че за битови нужди е /220 V/ двеста е двайсет волта, а за промишлени триста и осемдесет волта. Вие сте инженер и знаете моля в магазините да има стандартни бушони.
   Второто, което искам да кажа е, че ще подавам молба за еднократна помощ за битови нужди и моля да ми обясните дали ще ми бъде разрешено тъй като писах до град Враца – социално подпомагане и те ми отговориха, че не съм пуснала молба затова не ми е разрешено. Изпращам ви отговора им. Трябва да има параграф, точка, алинея и за такива като мен. Сега получавам 84,79 лева пенсия по болест. Брат ми Цветан Стоянов Милов е починал и на брат ми наследници са – снаха ми и аз Кина, но тя живее в апартамент под наем на името на брат ми и за бащината ми къща където и тя е наследник финансово не ми помага. Аз харча от пенсията си за ремонт дребен, но има нужда да сменя стъкла в остъклението, греди да сменям в мазата /дано да издържат докато събера средства/ талашита, който е сложен вместо дюшаме. Сайвана е за ремонт. Трябва да купувам цигли, летви и греди една или две, пясък и цимент трябва за замазване на керемидите сложени за капаци на къщата. Три черчевета на прозореца на кухнята трябва да поръчам. Затова трябват банкноти и не малко, а с тая пенсия за дърва не мога да събера и съм с енергийни помощи, та каму ли за черчевета и друг ремонт.
   Третото, за което искам да ви подсетя и помоля, за което съм подсетила народния лечител Димитър Николов Кръстев и Сергей Станишев от БСП. Сега ще помоля и вас, вие също сте от БСП. Аз за вас гласувам затова и вас търся пък и вашата партия е като партията на комунистите. Обещава работа за всеки, пенсия на 55 години за жените и 60 години за мъжете, безплатно лечение и безплатно обучение или както казва другаря Тодор Живков – Всичко в името на човека за благото на човека – затова се обръщам към вас, а това е, че досега възрастните и старите сме на доизживяване. Никой не се погрижи - /не им се нареди на учените които знаят/ как да направят да не се умира, как да се подмладим и да ни се осигури стипендия, за да се изучим, да получим више образование и чак тогава да работим. Подмладяването става с приемане на витамини или рибено масло и масаж, спортуване за издържливост. Това ще кажете ще стане при социалистическото общество, но ако може сега да се направи до изборите малко остават, но и до тогава трябва да не измира българското население. Предложете обещавайте ни вие БеСеПе. Задължително више образование петици и шестици или само шестици да изкарват ученици и студенти. Да изровят умрелите от гробищата и тия дето са кокали останали да ги съживи алхимията. Казват, че може да съживат, а пресните мъртавци чрез нахранване на стомаха. Аз нахраних стомаха на умрело коте и то седя /лежа/ на горещо, но не се разложи. Храних стомаха ме шест или осем месеца и като потупам бузите му то беше почнало да усеща като го потупвам, но изчезна от квартирата ми и незная какво е станало. Бях му размекнала гръбначния стълб, защото както е лежало някой беше го ударил по гръбначния стълб и той беше хлътнал навътре. Червата му бях изчистила и нахранила със сироп от ябълки /нарязаните ябълки посипах с захар и сока го прецедих и вкарах в червата като резнах малко червото после го заших.
Намерих едно червясало врабче и го залях с витамините Фармавит мисля, че се казваше и червеите измряха, но и чинийката с врабчето изчезна. Не е ли изсмукана кръвта от тялото и сърцето и не му ли е откъснато сърцето лесно може да се съживи. Езика ако не е в гърлото и ако не е запушен носа тоест ако не е строшен носа и може да се диша. Може и изкуствено дишане не уста в уста. Не е хигиенично. Съживените мъртавци да се устроят от жилищно настаняване с паспорти да се изучат наново в основно училище средно училище и више училище като се осигурят със стипендия или пенсия /със Средства/ докато се учат вечерно или задочно, а мъничките деца и млади мъртавци в редовно училище. Селяните да се учат есенно и зимно време от Ноември – тогава свършва работата. Чула съм, че има учени българи пък и съветска помощ ще се търси дето знаят да направят стари и възрастни да не умират и въобще да не се умира. Аз на котето слагах на сърцето витамини, за да се нахрани и събере кръв, чрез храната в стомаха и изсмуках от ръката кръв та му вкарах в сърцето. Не обичам хората да умират, затова ви умолявам да намерите разрешение на тоя въпрос. Като ученичка в основното училище учих ГеТеО и БеГеТеО, а в София като живеех бях си купила Познания за човека от Медицинската книжарница. Ако можете да ни спасите да не умираме ще съм много благодарна. Разправят, че има учени та знаят да направят да не се боледува.
   Не е хубаво ученици и студенти с други думи хора дошли да се учат или работят в други градове на България да живеят на квартира. По-добре е да са осигурени със средства, за да живеят в хотел. Хубаво е да се провери при ТеКеЗеСе и ДеЗеСе Министерството на земеделието внасяло ли се е средства в белослатинската банка на името на село Тлачене от държавните доставки.
   В село Тлачене няма кръжоци при Читалището за деца, младежи и възрастни И от силен удар може да се умре или изпадне в безсъзнание.
   Забравих да ви кажа, че снаха ми Снежинка Георгиева Симеонова /Милова по съпруг/ се интересуваше от село Добралево чрез кмета на селото ни Стефан Лилов. В Добралево е първият й съпруг, но кмета на село Тлачене не ми каза защо се интересуват от село Добралево за акта за смърт на брат ми и от моя ЕГНомер. Ако може да ми разрешите да прехвърля телефона в село на мое име, защото е на името на брат ми, а снаха ми не ми изпрати бележка, че е  съгласна да го прехвърля на мое име. Телефона и 354 на името на Цветан Стоянов Милов. Стефан Лилов беше кмет на село Тлачене миналата година. Сега кмет на село Тлачене е Цветан Инчев Христов. Вие знаете. Аз писах до община Враца да ми разрешат да прехвърля телефона на мое име, но още нямам отговор. Досега каквото съм ги питала все са ми отговаряли.
   Четвъртото, което искам да ви подсетя и помоля е да предложите на другаря Георги Първанов да внесе предложение да се потърсят инженери конструктори за напечатване на огромно количество банкноти за увеличаване на пенсиите от най-малката до 120 лева с по-голяма сума и то още тая година, за да има догодина всеки да се осигури с дърва и въглища за отопление. Да си пуснат парното българското население живущо в градовете на България, а то сега ни остави ЕнДеСеВе с изключено парно, много са оставени без средства за дърва и въглища. Как са преживяли зимата господ знае. Добре, че влязох в тия дето им се разрешава енергийни помощи, че както нямах средства с коледната добавка и педесет лева от месец Януари от пенсията купих кърнеж и ми го нарязаха за кога спре тока. Да предложите в Народното събрание детските да са по-голяма сума, за да може майките да ги изхранват през месеца, обличат и да има и за спестявания. Така и българките ще раждат повече деца.
   Още за момичетата и момчетата трябва да има закон за защита. Досега са защитени само семейните.
   Болните ходят на ТЕЛК след година /вътрешно болни/ ако може да издействате пет-шест комисии на ден, за да им осигурят лекарите ТЕЛК комисия след един месец от внасяне на молбата за явяване на ТЕЛК.
   Има учени, които знаят как да направят да няма наводнения, да няма земетресения, да няма катастрофи, да няма студено време през зимата, пролетта, лятото и есента, да няма снежни виелици, силен вятър, ураганен вятър, да няма градушка, да няма суша, да няма свлачища, да няма смъртност, да няма кражби, да няма пожари, да няма заболявания сред българския народ. Да не устарява българския народ. Знаят да пречат на лошото, на тия, които желаят лошо на България, на социалистическите държави. Знаят да правят да няма преврати и атентати, затова на тях трябва да е в помощ цялото правителство, Президента, Народното събрание и общините и ако не са осигурени със средства да бъдат осигурени това да им работата – задълженията. Преди години, когато работех в Металургичен комбинат Кремиковци началник смяна турбинен в ТЕЦ – ПВС каза, че САЩ е посилна от България от социалистическите държави, от Съветския съюз и от тогава май започнаха да говорят по радиото и телевизията, че САЩ ще помогне финансово на България, че в социалистическите държави не ръководят комунистите – Борците против фашизма и капитализма. Аз казах, че България, Съветския Съюз, социалистическите държави са посилни, но някък не стана както аз казах. Той беше началник /Цветан Гергов, Димитър Динков и Георги Кокаланов/ и ги послушаха макар, че не е хубаво да се живее както живеят хората от капиталистическите държави. Българския Народ вижда това – съкращават, уволняват, не се пенсионират на 55 и 60 години, платено лечение и платено обучение. Лоши години настъпиха за българския народ. Много доверие се има на заемащите големи /началнически/ длъжности.
   Като кмет на община Бяла Слатина проверихте ли от кое счетоводство служителите на кметствата и на община Бяла Слатина ще си получават работните заплати и Вие. Защото тия които са на държавна работа получават работните си заплати от счетоводството на общината, а тия които с при бизнесмените, когато бизнесмена им даде. Проверихте ли служителят дето идва с пощата в село и другите села знае ли откъде да получи средствата за пенсиите, дали се теглят от банката в Бяла Слатина или отнякъде другаде. Проверихте ли тия хора дето им давате жителство на град Бяла Слатина дадено ли им е държавно жилище, защото в град София собствениците на жилище не дават квартира под наем на граждани получили софийско жилище, тъй като квартиранта жител на град София без жилище ще стане собственик на стаята, която му  е дадена под наем. Според мен това не е правилно, защото всичко зависи от хазайна. Ако иска ще даде разрешение на квартиранта да получи – попълни молба декларация за жилищно настаняване, за да получи жилище. Ако иска ще лъже, че квартиранта е собственик и жилищно настаняване няма да го устрои и ще остане на улицата. Проверихте ли тия дето са взели бонови книжки – къде са ги дянали, защото аз си взех бонова книжка при Жан-Иван Виденов. Прехвърлих я и това си беше. Получих съобщение, че с мойта бонова книжка е купена фабрика в град Враца, но писмата дето получих загубих и съм забравила името на фабриката, но девидени не съм получавала. Не е добре обмислено с тия бонови книжки. Предприятието може да фалира, но ако беше дадена спестовна книжка със сумата, която е вписана в боновата книжка е по хубаво. Хората продават боновите си книжки. При тая безработица, при тия малки пенсии добре е да предложите на другаря Сергей Станишев или другаря Георги Първанов да внесат в Народното събрание да внесе в спестовна книжка на всеки български гражданин примерно по сто хиляди още от април. За това сме ги избирали, за да се погрижат за нас българското население, а при излизане от родилния дом на бебетата спестовна книжка да дадът, та българките да раждат повече деца. Счетоводителите в едно учреждение или предприятие не уведомяват работещите в тях, кога ще получават аванс или заплата и откъде, защото доктор Цанова каза, че май заплатите ще си получат от здравна осигурителна каса град Бяла Слатина, а доктор Огнян Кожухаров каза, че ще носи направленията, които носим за преглед от личния лекар в град Враца в здравно осигурителната каса, а пък Началничката на пощенската станция в селото ни, че си получавала заплатата със запис и ако няма в пощенската станция праща до Бяла Слатина да й изпратят. Дано да съм полезна като ви казвам това.


То, като един репоратаж - питат една циганка, какво мисли за новата магистрала. А, тя:

-Е, ко да мисля, тя е за младите - да одят там, да скарват пари. За нас старите никой е мисли...  *rofl*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #472 -: 23 Юни, 2011, 12:16:31 »
0
Пак от нея...

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #473 -: 23 Юни, 2011, 12:19:03 »
+1

Продължавам...  :D

До Техника
Отдел „Стопански" към                                                                                         
 
                                                                                М О Л Б А
 
 
                        От Георги С... С..., живущ във град Х..., ул. „Щ..” № ..,
Л.п. серия В № 0......, ЕГН 55.... издаден от РУ - В. Левски гр. София
 
 
Моля да купя от Гюлка и една жена, която копаеше дворното си място на югозапад от моето дворно място и моето дворно място е парцел 587 от регулационния план на гр. Хасково, жената, която копаеше двора си беше през август 1989 г.. На Гюлка дворното място е на югоизток от моето дворно място и е около 500 кв. м. А на жената дворното място е около 300 кв. м.
Аз искам да строя на моето дворно място жилище, което изскам да се състои от 60 кв. м. площ и ще е на юг от сега съществуващото ми жилище. Една трета идеална част от нашето дворно място със Леля Димитрия е мое. Имам натурален акт за него /дворното място/.
Изскам да купя 40 сантиметра дворно място от Гюлка и горепосочената жена и дворното място е 10 метра дълго и е 40 сантиметра широко. Два метра е висока оградата и изскам да купя камъните, със които е построена оградата.
От южната страна на сега съществуващата ограда изскам да построим телена ограда.
На Гюлка и горепосочената жена дворното им място във момента не им трябва за нищо. Аз изскам да купя само 40 сантиметра от тяхните дворни места.
Моля да ми издадете строителна скица и да ударите колчета за строителна линия.
Леля ми Димитрия използува гараж във дворното място а аз изкам да построя жилище, което ще се състои от 60 кв. м. и жилището ми изскам да бъде между тоалетната на дядо ми Никола Мавров Камбуров, който умря между лелиния гараж, между сега съществуващата ни постройка със леля ми Димитрия Антонова Попова и между дворовете на Гюлка и горепосочената жена, която копаеше двора си през август 1989 г.
Ще купувам камъните от сега съществуващата ограда между нашето дворно място, което имаме с леля ми Димитрия Антонова Попова и Гюлка и жената, която копаеше дворното си място през август 1989 г.
Моля да ми издадете строителна скица и линия, защото ще продам сега съществуващото ми жилище и ако построя новото жилище смятам да живея там със жена си ако се оженя.
Моя парцел е 587 и е от 264 кв. м. преди да продадем дворното място на съседите ни от запад. Тогава живееше във тая къща един младеж Тошко. Тогава парцела се водеше на Тодор Кисьов, дядо му на Тошко. Тодор Кисьов почина.
Новото ми жилище изскам да бъде с двойни прозорци и тоалетната да бъде вътре във жилището ми. От южната страна на сега съществуващата ограда ще направим телена ограда.
 
17. ІІ.1998 г.                                                              с почит:
вторник                                                                                            / п /

 *rofl*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #474 -: 23 Юни, 2011, 12:23:52 »
0
ЗА ЧОВЕШКИТЕ И ДРУГИ РЕСУРСИ ...
 
Автобиография на ...(подадена при кандидатстване за работа)
 
Роден съм на 8 февруари 1965 година в 8 без 15 сутринта в град Симитли, махала Горната. Зодията ми е Водолей с изгряващ знак Стрелец.
 
От малък съм закърмен с народни песни и майчина кърма. Баща ми Стефан е шофьор на автобус. Два пъти е награждаван със значка "Отличник" (1963 и 1972 г.) При посещението си в Симитли през 1978 година тогавашният министър на транспорта го похвалил, което е документирано и имаме снимка. Майка ми е доячка с няколко окръжни рекорда по млеконадой (1965 г. - 8769 литра, 1976 г. - 10318 литра и 1984 г. - 12652 литра). За това е удостоена със званието Герой на ... (задраскано) ... труд. Брат ми Цоко тренираше борба и на юношеското първенство през 1975 год. зае 14-то място в категорията си (прилагам снимка).
 
През 1972 година постъпих в първи клас на училище "Бачо Киро". Класна ми беше другарката Христова. Не бях отличник, но не съм повтарял годината нито веднъж.
 
През 1976 година станах пионер и бях избран за отговорник по трудовата дейност. Колективът ме уважаваше.
 
Основното си образование завърших в гореизложеното училище през 1980 год. Средно и висше такова нямам.
 
Оттогава работя. Сменил съм девет професии: шофьор, носач, продавач, хигиенист и други. Сега съм на свободна практика.
 
Не съм осъждан освен за кражби. Характерът ми е кротък. Не пия много.
С първата ми жена Верка се разведохме през 1987 година по взаимно съгласие. Голямо животно беше (прилагам снимка). Тя взе децата - Сашко и Дилайла. Последната си е чиста българка, ама по него време много слушахме Том Жонс.
 
С втората жена Сия сме в развод. Деца засега нямаме.
Подпис.
Дата.

Цитат
Голямо животно беше (прилагам снимка).
  *rofl*

Бях събрала и аз такива бисери, ако ми остане време, ще ги потърся и ще ги сканирам.  Най са интересни тези с вишуту.  *rofl*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #475 -: 23 Юни, 2011, 17:19:23 »
0
 *rofl*   *rofl*   *rofl*  *rofl*  *rofl*   Имам подозрение ,че АП  ,след като не е от горепосочените имена идва от Апване ,Пийване...  *yahoo*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #476 -: 23 Юни, 2011, 17:24:50 »
0
Том ЖОНС    *yahoo*    *rofl*   
TOM JONES - Delilah (1989)
    *drink11*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #477 -: 23 Юни, 2011, 20:41:26 »
0

 *rofl*

Има и още, но... да идва Амкане и Папкане да си ги покаже тя...  *rofl*

Нике

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 20
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +13
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #478 -: 23 Юни, 2011, 22:25:34 »
+1
ей ме на  *girl*
...и това ми е любимо  *rofl*


ДО
Кмета
на гр. Х...

Ж А Л Б А
От …………………………………

   Господин Кмете,
   Пиша ви тази молба за да се оплача от персонала на единствената баня в гр. Х... Колкото пъти ходя на баня винаги след 1 час от престоя ми в банята влиза къпалнята една после втора от баняджийките и ми заповядват да излизам, защото минало един час, а престоя в банята бил един час. Аз не мога да се изкъпя за един час. Само да се изтъркам ми е необходим един час. За един час мога да се съблека, да се насапонисам два пъти, да изляза да се изсуша, да се среша и облека. Това обаче не значи че съм чиста, а само съм се претупала. В банята циганките идват с 1-2 и повече деца и тогава те трябва да плащат по 3-4 билета. Не можи майка с дете да се измие за един час. Преди един месец когато бях на баня ми казаха, че щом изляза от банята трябва да си върна на касата билета за да види касиерката в колко часа съм влязла и колко е в момента на излизането ми та, ако съм превишила един час да доплатя още 1,50 лв.. Така, че вместо един билет, да платя за два билета 3 лв.. Аз излязох и не платих и ме заплашиха, че следващия път нямало да ме пуснат да се къпя. Когато отново отидох на баня отказаха да ме пуснат в банята, защото отказах да платя 3 лв. за два билета и бях принудена да се върна мръсна. Аз ползвам банята в града, защото нямам бойлер, а нямам защото съм на социални помощи и не мога да си купя. Аз съм се къпала в много бани през живота си в град Х... и в други градове в България, но такова чудо никъде не съм срещала. Господин Кмете аз ви питам тая баня само за циганите ли е? Ако отговора ви е да, то в такъв случай аз ви моля да направите още една за българите та да не ходим по-мръсни от циганите. Те с по-големи права ли са от нас. Моля да ми отговорите писменно за да знам да ходя ли на баня или да не ходя!

16.02.2006 г.                     С уважение :   / п /
Гр…………….

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #479 -: 23 Юни, 2011, 22:37:30 »
0
ей ме на  *girl*



Оппааа... ето я и АП...  *rofl* *yahoo*

Ники,
Радвам ти се, че си тук... :) *flower2* *flower1* *flower2*