Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 300195 пъти)

Нике

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 20
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +13
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #480 -: 23 Юни, 2011, 22:49:24 »
+1
 *drinks* ..и аз се радвам
 *rashko* -   Рашко  *yahoo*

КОМУНИКАЦИИТЕ ВЪВ ФИРМАТА ...

 Бележка от Изпълнителния директор до Мениджъра:
Днес в 11 ч. ще има пълно слънчево затъмнение, при което Слънцето изчезва зад Луната за две минути. Понеже това не може да се види всеки ден, на служителите ще бъде отпуснато време да наблюдават затъмнението на паркинга. Персоналът трябва да се събере там от десет до единадесет, когато аз ще изнеса кратка реч, за да запозная хората с явлението и да дам малко основна информация. Ще бъдат осигурени безопасни черни очила на минимална цена.

Бележка от Мениджъра до Началника на отдел:
Днес от десет до единадесет целият персонал трябва да се събере на паркинга. Това ще бъде последвано от пълно слънчево затъмнение, което ще се случи за две минути. На скромна цена всички ще бъдат обезопасени с черни очила. Преди това шефът ще изнесе кратка реч, за да даде малко информация. Това е нещо, което не може да се види всеки ден.

Бележка от Началника на отдел до Ръководителя на направление:
Шефът ще изнесе днес кратка реч, след която Слънцето ще изчезне за две минути под формата на затъмнение. Това е нещо, което не се вижда всеки ден, така че всички ще се съберат на паркинга в десет – единайсет часа. Ще бъде безопасно на разумна цена.

Бележка от Ръководителя на направление до Супервайзъра:
Към десет или единайсет отиваме на паркинга, където шефът ще затъмни Слънцето за две минути. Това не се  случва всеки ден. Ще бъде безопасно и, както винаги, срещу заплащане.

Бележка от Супервайзъра до персонала:
Някои ще ходят днес на паркинга да гледат как шефът изчезва. За съжаление, това не се случва всеки ден!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #481 -: 23 Юни, 2011, 22:58:19 »
0

Цитат
Бележка от Началника на отдел до Ръководителя на направление:
Шефът ще изнесе днес кратка реч, след която Слънцето ще изчезне за две минути под формата на затъмнение. Това е нещо, което не се вижда всеки ден, така че всички ще се съберат на паркинга в десет – единайсет часа. Ще бъде безопасно на разумна цена.

А ние се чудим що такова времето - ту има слънце, ту няма. А то било, щото нашият - реже лентички.  *rofl* *drinks*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #482 -: 23 Юни, 2011, 23:01:21 »
+1
Нике ,добре дошла! Не ,че нещо но имай в предвид ,че имам ,,фризер и магнет с две касетки''  *yahoo*    *rofl*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #483 -: 23 Юни, 2011, 23:16:01 »
0

На един човек сина му се прибира у дома и замислено казва:
- Тате, май господинът по физическо е гей....
- Как така!? Гей...Защо реши, че гей?
- Ми като го целувам си затваря очите...
 :)

Нике

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 20
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +13
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #484 -: 23 Юни, 2011, 23:23:39 »
+1
а къщата ти на центъра ли е?  *blush*
а ако имаш и "цветен телевизор с насанционно направление"...не, че нещо...ама ша го зема в предвид  *rofl* *rofl* *rofl*

ха добре заварили... *drink10*

Да се надигаш всеки път когато паднеш, не значи непременно че си силен!! Има вероятност просто да си пиян.  *yahoo*




Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #485 -: 23 Юни, 2011, 23:36:42 »
+1
 А сега де. Капризи... телевизор...  най ми е кеф да си пусна ВЕФ-а и да слушам Кидика. Ма имам една скоросмърница от Тати , кът си наджибуря устата и настръхвам кът варена кокошка у гюм. Начи ни ти трябват ,четки ,пасти и прочие глезотии. Пада сичкия парадонтит, зъбен камък , e-mail  и други купешки думи ,дето не съ сещам , г-жа Муза ,ще ти ги обясни.  *rofl*

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #486 -: 23 Юни, 2011, 23:45:49 »
+3
http://gigasofia.com/

това е 3 гигапикселовата снимка на Софето - знаете я.

Отдясно, под червения мерник, са добавени едни буквички Б.Б. и В.П. Пробвайте да цъкнете! :)

Нике

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 20
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +13
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #487 -: 23 Юни, 2011, 23:48:51 »
+1
А сега де. Капризи... телевизор...  най ми е кеф да си пусна ВЕФ-а и да слушам Кидика. Ма имам една скоросмърница от Тати , кът си наджибуря устата и настръхвам кът варена кокошка у гюм. Начи ни ти трябват ,четки ,пасти и прочие глезотии. Пада сичкия парадонтит, зъбен камък , e-mail  и други купешки думи ,дето не съ сещам , г-жа Муза ,ще ти ги обясни.  *rofl*
   *alcohol*
 *rofl*

Как Започват Скандалите

Сяда жена ми до мен на дивана, докато аз превключвам каналите, и ме пита: “Какво има по телевизора?” Аз казвам: “Прах.”
И скандалът започна...

* * *

Докато с жена ми гледаме “Кой иска да стане милионер”, аз се обърнах към нея и я попитах: “Искаш ли да правим секс?” “Не”, казва тя. И тогава аз казах: “Това окончателен отговор ли е?” Тя даже не ме погледна и каза: “Да.” И аз казах: “Тогава ще се обадя на приятел.”
И скандалът започна...

* * *

Жена ми започна да подмята какво иска за подарък за предстоящата ни годишнина:
“Искам нещо лъскаво, което да вдига от 0 до 150 за 3 секунди.”
Купих й кантар за баня.
И така започна скандалът...

* * *

Като се прибрах снощи вкъщи, жена ми настояваше да я заведа на някое място, където е скъпо. Заведох я на бензиностанцията.
И така започна скандалът...

* * *

Отидох в Пенсионното да си подам документите за пенсия. Жената на гишето ми поиска личната карта, за да провери възрастта ми. Проверих всички джобове, няма я. Явно я бях забравил вкъщи. Казах на жената, че много съжалявам, но съм си забравил личната карта и ще дойда по-късно.
Жената каза: “Разкопчайте си ризата.” Разкопчах я, и се разкри побеляла къдрава гръд.
Тя каза: “Побелялата коса на Вашата гръд е достатъчно доказателство за мен.” И прие документите ми за пенсия.
Когато си отидох вкъщи, възбудено разказах на жена си какво ми се е случило в Пенсионното и тя каза:
“Трябваше да си събуеш панталоните. Щяха да ти дадат и инвалидност.”
И тогава започна скандалът...

* * *

Заведох жена си на ресторант. Сервитьорът, по някаква причина, взе първо моята поръчка.
“Донесете ми телешка пържола “а л’англе”, моля.”
Той каза: “А какво ще кажете за “лудата крава”?”
“Ами тя сама ще си поръча.”
И тогава скандалът започна...

* * *

Жена ми стоеше гола в спалнята, гледайки се в огледалото. Не беше доволна от това, което вижда, и ми казва:
“Чувствам се ужасно. Изглеждам дебела и грозна. Наистина имам нужда да ми направиш комплимент.”
Аз й казах: “Зрението ти е почти перфектно!”
И така започна скандалът...

* * *
Обсъждаме с жената къде да прекараме медения месец.
Тя:
- Скъпи, искам да ме заведеш някъде, където не съм стъпвала никога.
Заведох я в кухнята.
И скандалът започна...
* * *
След първата брачна нощ казвам на жена си:
- Скъпа, да ти призная нещо... Ти не си ми първата.
А тя:
...- Мили, и аз ще ти призная нещо... Не ти вярвам.
И скандалът започна...
 *yahoo*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #488 -: 23 Юни, 2011, 23:55:04 »
0
http://gigasofia.com/

това е 3 гигапикселовата снимка на Софето - знаете я.

Отдясно, под червения мерник, са добавени едни буквички Б.Б. и В.П. Пробвайте да цъкнете! :)
     *rofl*      Т'ва е много яко !

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #489 -: 26 Юни, 2011, 02:36:34 »
0

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #490 -: 27 Юни, 2011, 00:42:35 »
+1

Baba uči engleski


 *rofl*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #491 -: 27 Юни, 2011, 16:37:15 »
0
 *rofl*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #492 -: 27 Юни, 2011, 18:38:44 »
0
След като преряза лентата, Борисов се разходи из обновената градинка край булеварда и се възхити на чисто нова чешма, която беше привлякла вниманието на малчуганите в квартала.
„Бате Бойко, Бате Бойко". С този радостен възглас малчуган, кацнал на раменете на своя татко, посрещна премиера.

Из Ела в Обеля, Бате Бойко

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #493 -: 27 Юни, 2011, 21:45:09 »
0
Сега стана ясно ,че  не американските тюлени са убили Осама бен Ладен ,а работата свършил Бат Бойко ,като го ,,сръчкал'' във Фейсбук.    *aggresive* Може и затова да има призив ,,Ден без Бойко ''  Както казва Бай Шиле това е работа на военните.И то на Американските! Да ни съсипят  земеделието и туризЪма, грънчарството и розовото масло да не може Бат Бойко да трепе терористи и талибани ,те да оберат лаврите и да не можем да привличаме туристи с ,,Мелодия на година'' В Русия съм ,в Русия съм...    *bat* Ето и я пошлата ,,инициатива ''   -   ,,  Ново събитие, призоваващо медиите и обществото да не споменават името на Бойко Борисов поне за ден, се появи в социалната мрежа Facebook. Под призива "Ден без Бойко Борисов" общественото събитие призовава българите да се включат в инициативата, насрочена за 5 юли с място България – реална и виртуална. В призива към обществото и медиите се посочва: „Нека в деня на последните парламентарни избори - 5-ти юли - да не бъде споменавано името на премиера поне за 24 часа.
Без значение дали той е постигнал нещо значимо или е направил някой гаф, нека в този летен ден да си седим/лежим на сянка, да отпиваме от бирата/коктейла си и да не дискутираме поне за ден правителството и в частност премиера. Нека българските медии изоставят поне за ден стария албански модел "Добър вечер, Енвер Ходжа!" и се съсредоточат върху по-важни теми от сорта на: цената на бирата и цацата, пияните британци из морските курорти, трансферните саги из „А” група, новите хитове на Лейди Гага и Милко Калайджиев и не на последно място гръдната обиколка на Преслава.

Събитието не е насочено по никакъв начин срещу партия ГЕРБ или срещу господин министър-председателя. Създателите и участващите просто търсим начин за протест срещу организираната и неорганизираната медийната лакейщина и опитите една личност да бъде изтъкната над останалите без винаги да има повод. Разбираме, че в България министър-председателят заема най-основната функция в изпълнителната власт, но сме против това всички постижения на правителството да бъдат приписвани лично на него и да се прави репортаж за всяко едно рязане на лента от негова страна по подобие на другаря Владимир Владимирович Путин в братския СССР, пардон Русия. Както ЕС, така и ние не отричаме успехите на сегашното управление в множество сфери, но пренасищането на медийното пространство с една политическа личност създава усещане за автокрация”.


До момента събитието е събрало одобрението на над 400 потребители на социалната мрежа. Коментарите обаче са доста различни като се тръгне от нападки за поредни "болшевишки манипулации и номера", през "комунистите ще налетят като мухи на мед" до изказванията, че идеята е добра, но "защо не е седмица, месец или година", както и че "идеята е добра, но е утопия!".

 :)

--------------------------------------------------------------------------------

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #494 -: 29 Юни, 2011, 07:37:49 »
0
Плюсове и минуси за любовна връзка с вампир: Защо любовната връзка с вампир е за предпочитане?

- Взаимоотношения за цял живот.

- Предпочитание към ласки по шията.

- Лесна загуба на тегло.

- Имунитет срещу всякакви болести.

- Никога не се прибира, вонящ на чесън.

- Не хърка - спи като мъртвец.

***

Защо любовната връзка с вампир не е за предпочитане?

- Целувката му може да е смъртоносна.

- Моногамията е проблем.

- Ръцете и краката му винаги са студени.

- Галеното му име предизвиква тръпки.

- Има странни приятели.

- Пощурява от радост на погребения.

 :)