Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 300023 пъти)

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #540 -: 16 Август, 2011, 19:04:25 »
0
Фрегатата "Дръзки" е новото тайно оръжие на НАТО
Ден 1 : Фрегатата напуска базата във Варна и се отправя в открито море. Изненадващо капитана получава инструкции от ГЩ, че една от задачите на фрегата е да открие избягалият от гранична полиция турски кораб  "Чидит IV".

 Ден 2: От "Дръзки" докладват, че няма следа от турският кораб. Но при първа възможност командосите на борда ще атакуват всеки кораб, който буди подозрение.

Ден 3: Ремонтът на борда на фрегата "Дръзки" продължава. Точно, когато навлиза в Босфора тя спира за продължителен ремонт.... Това буди силното подозрение на турското военно разузнаване. Според тяхна информация "майсторите", които ремонтират кораба са супер секретно поделение на българската армия. От турският ГЩ отказват да повярват на българската версия за ремонт по време на път.

Ден 4 : "Дръзки" преминава покрай бреговете на Гърция. Гръцките военни използват най-модерните системи на НАТО за да успеят да уловят комуникациите на нашата фрегата.За съжаление нямат никакъв успех. Гръцкото разузнаване споделя опасенията на турските си колеги, че фрегатата има тайна мисия.  От българският ГЩ заявяват, че системите за комуникация с в ремонт и за това няма връзка с фрегатата. Но не се страхуват тъй като тя няма да влиза в бойни действия.

Ден 5 : Паника в щаба на гръцката армия. Никой не вярва на българската версия, че кораба само ще патрулира.....Според тях българите имат супер секретни системи за комуникация, които са неоткриваеми за НАТО.

Ден 12 : Фрегатата се приближава до бреговете на Либия. От НАТО поставят задача на "Дръзки" да окаже помощ на бунтовниците край град Брега, който се контролира от Кадафи. Фрегатата ни приближава бреговете на град Брега. Когато един войник на Кадафи заявява, че НАТО е изпратило 40-годишна фрегата никой не вярва. Цялата армия изоставя град Брега и отива с бинокли край брега за да огледа нашата Фрегата.Всичките войници са като шокирани от гледката. Дори се забелязва някои от тях да припадат от смях при вида на ремонтните дейности на кораба. През това време бунтовниците ги атакуват в гръб и завземат град Брега.

 Ден 15:  В щаб-квартирата на НАТО в Брюксел са озадачени от успеха на "Дръзки". Белгийски военни коментират, че т.нар "ремонтни работи" на фрегата са някакво тайно оръжие на българската армия.

Ден 17: Генералният секретар на НАТО Расмусен пристига на спешно посещение в София. Той предлага алианса да закупи тайната технология на българската армия. Борисов и Ангелов твърдят, че няма никакво тайно оръжие на борда.

Ден 18 : Според доклад на американското военно разузнаване българите имат на "Дръзки" технология, която предизвиква смях в противника и така въздейства на психиката им.

Ден 21 : Фрегата се отправя към град Рас Лануф. Тайната ремонта бригада на "Дръзки" продължава ремонта в близост до бреговете на петролният град. Цялата армада на НАТО следи с интерес ремонтните работи. Разузнаването на Кадафи съобщава на войските в Рас Лануф, че НАТО е изпратило фрегата, която се ремонтира. Наемниците и войниците на Кадафи отиват край брега за видят с очите си това.  Никой досега не е виждал нищо подобно..Корабите на НАТО не ги забелязват тъй като също следят ремонта на "Дръзки"....

По същото време в Пентагона : Адимрал Майкъл Мълен заявява, че фрегата "Дръзки" е супер секретно оръжие на БА. То може да парализира от смях цели армии и дори флотилията на НАТО.

Бунтовниците се възползват от случая и превземат град Рас Лануф.

 Ден 23 : Руският президент Медведев настоява "Дръзки" да се включи в новите договори между НАТО и Русия. Той предлага алианса да се откаже от разработването на технологията "Дръзки"... В замяна от Москва обещава да съкратят ядреният си арсенал.Руснаците са били шокирани от сателитните снимки на припадащи от смях войници и опулени екипажи на корабите на НАТО. И всичко това само при вида на "Дръзки" и тайната "ремонтна бригада".

Ден 27: Министърът на отбраната на САЩ Робърт Гейтс предлага на България да закупи фрегата "Дръзки"...Военният министър отказва. Той се страхува, че ако я продаде без да е ремонтирана ще пострада имиджа ни.

Ден 29 : Отказът на българският военен министър потвърждава опасеният на НАТО, че фрегата е тайна военна разработка.

Ден 32 : Кадафи е изпаднал в пълна паника от проявите на "Дръзки", той предава градовете Сирт и Мисурата срещу обещанието фрегата да не доближава бреговете на Триполи.

Ден 34 : От българският ГЩ заявяват, че издръжката на фрегата струва само 1,5 млн. на месец и не представлява никакво тайно оръжие.

Ден 36: Всички в НАТО изпадат в пълна паника....Как само с 1,5 млн. може де се постигне повече от флотилия на НАТО ?! Подобно оръжие би обърнало хода на всяка война.

Ден 37: Кадафи е отчаян. Все повече негови войници напускат армията за да могат да отидат и видят българската фрегата край бреговете на Рас Лануф. Кадафи подава молба за убежище в Уганда......

Ден 38 : В 0,15 часа на борда на "Дръзки" се появяват сигнални ракети със зов за помощ. Българските моряци напуска нашата фрегата със спасителни лодки. "Дръзки" потъва край бреговете на Либия след, като е спечелел войната......

Ден 39 : Екипажът на "Дръзки" е награден в щаб-квартирата на НАТО за участието с в мисията.... Всички продължават да твърдят, че на борда е нямало тайно оръжие а наистина са правили ремонти и след, като не са успели да го завършат кораба е потънал.
Според всички военни от НАТО това е направено умишлено за да не може тайната технологията да попадне в ръцете на съюзниците. Нашите моряци отричат това....

Ден 40 : В Париж Никола Саркози твърди, че чак сега разбира защо България е отказала френските фрегати.Всички в Париж продължават да гадят какво е имало на борда на "Дръзки"....

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #541 -: 16 Август, 2011, 19:48:50 »
0
Борисов: "Цецо открих начин как да спечелиш изборите"
Цветанов: " Така ли ...как ?!"
Борисов: "Трябва да стартираш операция "кандидат-президентите".....

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #542 -: 18 Август, 2011, 10:31:45 »
0

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #543 -: 18 Август, 2011, 10:36:56 »
0
Incredible Tape Measure Tricks

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #544 -: 21 Август, 2011, 13:27:07 »
0

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #545 -: 26 Август, 2011, 15:29:51 »
0
"Гугъл", моля, наеми М.Е.  http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4068251

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #546 -: 28 Август, 2011, 22:51:12 »
0
"Гугъл", моля, наеми М.Е.  http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4068251


лудите ще спасят света!  *girl*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #547 -: 01 Септември, 2011, 00:28:33 »
0

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #548 -: 01 Септември, 2011, 20:48:42 »
0










Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #549 -: 03 Септември, 2011, 16:28:56 »
0
 *rofl*   *drink10*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #550 -: 03 Септември, 2011, 16:31:05 »
+1
Турист се напива яко и решава да отиде на нудистки плаж. Но преди това си направил две татуировки на двете половини на дупето. На лявата буза написал Весела Коледа, а на дясната Честита Нова година. Върви си той по плажа и забелязва, че един мъж постоянно го заглежда.

- Какво зяпяш, бе?!

- Гледам те и се питам - дали не си свободен между празниците?!
 :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #551 -: 04 Септември, 2011, 14:44:10 »
0

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #552 -: 04 Септември, 2011, 21:46:02 »
0
Турист се напива яко и решава да отиде на нудистки плаж. Но преди това си направил две татуировки на двете половини на дупето. На лявата буза написал Весела Коледа, а на дясната Честита Нова година. Върви си той по плажа и забелязва, че един мъж постоянно го заглежда.

- Какво зяпяш, бе?!

- Гледам те и се питам - дали не си свободен между празниците?!
 :)

 *rofl* *rofl* *rofl*

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #553 -: 07 Септември, 2011, 14:10:43 »
+1
Телефонен разговор между Бойко Борисов и Реджеп Ердоган

Борисов: Ало,ало...
Ердоган: Кажи, бе Бойко какво те мъчи..
Борисов: Е ти пък от къде позна, че аз се обаждам.
Ердоган: Ами никой друг няма да се обади в 1 през нощта.
Борисов: Ами извинявай, ама току що свършиха мачовете от Шампионската лига и ми стана скучно. И реших да те чуя какво правиш, чи ми е много скучно.
Ердоган: Ами нищо утре пак ще представям проекта за втори проток като Босфора.
Борисов: Това е хубаво, виждам, че се учиш от мене колко е важно да имаш добра инфрастуктура. Може да ти пратя Плевнелиев да ви съветва.
Ердоган: Ще го обмисля....
Борисов: Само да не вземеш да го завършиш този проток преди да съм довършил магистрала Тракия.
Ердоган: Ами засега няма такав опасност...
Борисов: Това е хубаво.
Ердоган: Също планирам да построя летище в Черно море. Абе дето се вика да има инфрастуктура.
Борисов: Браво, браво...На мене летище  в морето не ми трябва но пък ще ремонтирам резиденция Евксиновград. Наскоро там ожених един от министрите си. Викам си на акъла, абе това на нищо не прилича...я да вземя и нея да я стегна. То и без това няма да има магистрала до Варна. Поне резиденция да имат, че иначе съвсем село ще си останат...
Ердогон: Аферим...
Борисов: Абе ти понеже вече трети мандат управляваш и си викам да те питам как така печелиш три пъти подред. Дай някой ценен съвет. Научи ме на някой мурафет ...
Ердоган: Ами на първо място не трябва да си имаш никакви проблеми с армията. Това е най-важното според мен.
Борисов: Ами аз си нямам никакви проблеми с тях. То ние даже и армия си нямаме така, че това не е проблем. Погрижил съм се за тях...
Ердоган: Точно така, въобще ни ти трябва. Даже както ти споменах нашите самолети и твоето небе ще охраняват.
Борисов: Благодарим за жеста...Абе да те питам ще можеш ли да пратиш и някой друг автобус за изборите. Че нещо положението много се запече...мъка ти казвам.
Ердоган: Ай си ктир бе Бойко...Аз на кого по-напред да ги пращам тези автобуси. Доган иска автобуси, твоя приятел дето го доведе Касим Дал и той иска автобуси...Сега и ти искаш автобуси..Сакън, че ви приеха в Европата... То вашите мурафети по ориенталски и от нашите бе Бойко.
Борисов: Абе кво да правиш демокрация. Но няма значение...Колкото автобуса и на когото пратиш. Няма да си разваляме дружбата с тебе сега заради едни избори...И без това Цецо каза, че той ще превозва бюлетините...
Ердоган: Машала...
Борисов:  Абе ще можеш ли да помогнеш някой световен лидер да дойде у нас преди изборите, че нещо никой не иска. Ей тъй да си вдигна рейтинга дето се вика...Обама не идва, Камерън не иска и той, Саркози пък само за някакви корвети ми мърмори по телефона...
Ердоган: Ами ще питам моя приятел Ахмадинеджат...Той винаги е искал да пътува в Европа..
Борисов: Добре който се съгласи , че ми омръзна тези сърби да ги каня за какво ли не.
Ердоган: Бойко в Либия нещо много се закучи положение. Какво мислиш...
Борисов: Няма страшно ще го докопаме Кадафито...Въпреки, че ако от НАТО ме бяха послушали и оставили "Дръзки" още 30 дни досега щеше да е капитулирал...
Ердоган: Ние дадохме 300 милиона на бунтовниците. Ти няма ли да помогнеш с нещо..
Борисов: Ще науча онова момче от опозицята  Мустафа Абдел Джалил как да си  направи рейтинг..
Ердоган: А нещо след войната няма ли да искаш, като благодарност...
Борисов: Ще направя околовръстен път на Триполи, като свърши войната...Защото те май магистрали си имали.
Ердоган: Много си скромен бе Бойко, хората нефт искат ти път ще строиш.
Борисов: Е ти почакай ви видиш за колко пари ще им го построя...(ха-ха-ха)
Ердоган: Келепир бабаит...
Борисов: Виж сега да ти кажа...@!@#@#$@#$#@$@#$#$#$#$#$@#$%$&%@#!###%^%&
Ердоган: Ало, Ало...какво стана. Нещо връзката прекъсна...
Борисов: Не знам има някакъв проблем с телефона..Сега ще натисна едно от копчетата да пробвам да го оправя...
Ердоган: Какви са тия копчета, бе...?!?!
Борисов: Готово оправих го. Сега се надявам, че ме чуваш добре.
Ердоган: Да не би от МОССАД да ни подслушват ?! Бойко с евреите много трябва да внимаваш, аз големи разправии имах с тях..
Борисов: Няма страшно. Те от Цветанов едва ли ще могат да се вредят да ни подслушват...Най-много той да е объркал нещо СРС-тата. Иначе е добро момче...но много обича да слухти.
Ердоган: Е това да се чува.
Борисов: Аз още като го взех на времето в ГЕРБ му викам: "Цецо ти нищо няма да  правиш, само ще слушаш". Нали викам му мене да слуша, пък той какъв се извъди.....Направо да те е страх да вдигнеш телефона.
Ердоган: И твоята не е лесна. Сега ще трябва да заспивам. Радвам се , че направихме лаф моабета с тебе. Аре скоро пак ще се чуем. Лека от мен. Звънни на някой друг лидер ако не може да заспиш.
Борисов: Ами звънях до Белият дом. Ама Обама пак не бил там. Ония от Европа пък ми казаха да не съм им звънял след 8 часа, иначе щели да ни спрат еврофондовете. Абе скука, направо няма с кого една дума да си каже човек.
Ердоган: Ами звънни на Путин...Той ще се зарадва, че го търсят от ЕС.
Борисов: Вярно бе Реджеп. Как не се сетих, тъкмо ще го питам какво прави кучето дето му го подарих.
Ердоган: Лека нощ Бойко
Борисов:Лека нощ Реджеп
Ердоган: Лека и на теб Цецо....

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #554 -: 07 Септември, 2011, 15:18:36 »
0

- Скъпа, занимавай се с чистенето, пазаруването, готвенето, прането, гладенето и другите неща. Докато си моя жена няма да работиш!
 :)