Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 300178 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #570 -: 04 Октомври, 2011, 16:24:56 »
0

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #571 -: 09 Октомври, 2011, 17:12:04 »
0
Я да ви видя сега кой знае?

« Последна редакция: 09 Октомври, 2011, 17:15:13 от Невидимко »

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #572 -: 09 Октомври, 2011, 17:54:16 »
0
С моливчето навивахме лентата, когато касетофонът я беше захапал и извлачил извън касетата *beer*

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #573 -: 09 Октомври, 2011, 20:20:25 »
0
DW: Смешносрамнострашно 2   http://30dumi.eu/2011/10/dw-smeshnosramnostrashno-2/

След като оправи България, Борисов се зае да поучава и Европа как да се справи с кризата. Ако там изобщо някой му обръща внимание, сигурно много се забавлява. В България обаче изявленията му звучат все по-притеснително.

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #574 -: 15 Октомври, 2011, 10:38:29 »
0
Дилема: в едно легло сте трима - ти по средата, от едната ти страна лежи жената на твоите мечти, а от другата - обратен. На кой ще обърнеш гръб?
 :)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #575 -: 17 Октомври, 2011, 21:02:11 »
0
Браво Дарки! чакаме продължението...

Цитат
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
От: darkside
Регистриран: преди 9 месеца
Мнения: 589   

Имало едно време, в лето 2003-то, един Брокеръ.......(така почват сички приказки, друг е въпроса, как свършват!)
Направил си той маалка сергийка за имоти (А.Н.И.) и запосредничил мноу яко.......
Купувал, продавал, та пушек се дигал! Денем търгувал, нощем броял и смятал.....и в една ясна лятна нощ на лето 2007-мо напрайл една мноу тъпа сметка..... дохода от последните 6 месеца (при цени 1200/1600 еуро кв.м.)го сметнал за следващите дваесе години на цени над 2000 еуро кв.м. при същия среден брой сделки и комисион.........и кво мислите? Ми решил, че ще има як доход следващите дваесе години и ша мое да са фърли на нещо големо!!!
-"Ухаааа..." казал си Брокеръ, "ша стана Башброкеръ!.......и ша зема да стана инвиститур и ринтиер! Ша щракам с пръсти и ша ми падат каймета от въздуха!!!"
Той, горкия не бил дотам умен,че да са сети , че секо чудо е за три дни! Ма те мноу хора са така...... алчността и мерака за лесни пари са страшно нещо.....
Сбрал той квито каймета имал и купил хапартаменти. Дал ги под наем, ма малко му се видело....не наема, (той бил зверски, щот нашия герой е малко алчен) а броя на хапартамент-боксовете.
Полакомил се наш башброкер, и напрайл втора грешка, ма тоя път съдбовна!!! Взел кредит от бамка за 25 години (лета) и инвистирал мноу яку при цени промоционални, кат за лето 2008-мо, де...........има-нема иляда и сто-двеста евра за БГ квадратен метър (0.7кв.м. Germani) на зелено при мноу яка "рискова" лихва, и не прочел ония ситните букви, щот си бил забрайл очилата.....
По едно време към есента на лето 2009-то се чул силен звук, сякаш нещо се спукало, ма мноу яко са чуло!
Злите езици по седенки и край огньове вечер по тъмна доба шушукали, че тва бил Имотния балон! Малките деца ги прибирали да не са плашат от тия страшни разкази за ора изгорели "на зелено" и секви други ужасии за триглави ЧСИ и тем подобни......
И цените на имотята кат тръгнали да падат.......плавно, неусетно дори, с има-нема едно чатърсе процента докъм октомврий, лето 2011-то.

Само нашия Башброкер не са уплашил, щот вервал по-силно от ония "свидетели на Йехова и на не знам какво си", че Вечния Ъп ша възкръсне и ша го спаси от Злата Бамка с Големите Остри Заби и Гадните Жълти (райфайзен) очи, и от триглавата ЧСИ. Не "си дигал главата от работа", както сам често казвал, за да си даде кураж, та дано забрави за момент проблема, даже и към алкохола посегнал..... станал злобен и необщителен, сичко го дразнело, най-вече гадните джуджета-даунъри ...Сядал пред компа и си го изкарвал на тях, да му олекне.....................................................................................


(следва продължение, ма края е мноу тъжен, земете си салфетки!)
(сека прилика с действителни лица е случайна)



dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #576 -: 17 Октомври, 2011, 23:25:49 »
0

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #577 -: 19 Октомври, 2011, 12:53:24 »
0
Разбрал един, че това маймунските тестиси били голям деликатес. Хванали се с негов приятел ловец, взели кучето и пушката - и отишли в гората.
Ловеца дал пушката на приятеля си и му рекъл:
-Сега ще се кача на ей това дърво и ще набруля малко маймуни. Като изпопадат на тревата, кучето ще мине и ще им обере ташаците. През това време ти стоиш тук и чакаш..
-Добре де, но за какво ми е тогава тая пушка..?
-Ааа да.. за малко да забравя..- ако не дай си боже падна от дървото - гръмни кучето!   :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #578 -: 19 Октомври, 2011, 14:42:43 »
+1

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #579 -: 19 Октомври, 2011, 17:08:37 »
0
Браво Дарки! чакаме продължението...

Цитат
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
От: darkside
Регистриран: преди 9 месеца
Мнения: 589   

Имало едно време, в лето 2003-то, един Брокеръ.......(така почват сички приказки, друг е въпроса, как свършват!)
Направил си той маалка сергийка за имоти (А.Н.И.) и запосредничил мноу яко.......
Купувал, продавал, та пушек се дигал! Денем търгувал, нощем броял и смятал.....и в една ясна лятна нощ на лето 2007-мо напрайл една мноу тъпа сметка..... дохода от последните 6 месеца (при цени 1200/1600 еуро кв.м.)го сметнал за следващите дваесе години на цени над 2000 еуро кв.м. при същия среден брой сделки и комисион.........и кво мислите? Ми решил, че ще има як доход следващите дваесе години и ша мое да са фърли на нещо големо!!!
-"Ухаааа..." казал си Брокеръ, "ша стана Башброкеръ!.......и ша зема да стана инвиститур и ринтиер! Ша щракам с пръсти и ша ми падат каймета от въздуха!!!"
Той, горкия не бил дотам умен,че да са сети , че секо чудо е за три дни! Ма те мноу хора са така...... алчността и мерака за лесни пари са страшно нещо.....
Сбрал той квито каймета имал и купил хапартаменти. Дал ги под наем, ма малко му се видело....не наема, (той бил зверски, щот нашия герой е малко алчен) а броя на хапартамент-боксовете.
Полакомил се наш башброкер, и напрайл втора грешка, ма тоя път съдбовна!!! Взел кредит от бамка за 25 години (лета) и инвистирал мноу яку при цени промоционални, кат за лето 2008-мо, де...........има-нема иляда и сто-двеста евра за БГ квадратен метър (0.7кв.м. Germani) на зелено при мноу яка "рискова" лихва, и не прочел ония ситните букви, щот си бил забрайл очилата.....
По едно време към есента на лето 2009-то се чул силен звук, сякаш нещо се спукало, ма мноу яко са чуло!
Злите езици по седенки и край огньове вечер по тъмна доба шушукали, че тва бил Имотния балон! Малките деца ги прибирали да не са плашат от тия страшни разкази за ора изгорели "на зелено" и секви други ужасии за триглави ЧСИ и тем подобни......
И цените на имотята кат тръгнали да падат.......плавно, неусетно дори, с има-нема едно чатърсе процента докъм октомврий, лето 2011-то.

Само нашия Башброкер не са уплашил, щот вервал по-силно от ония "свидетели на Йехова и на не знам какво си", че Вечния Ъп ша възкръсне и ша го спаси от Злата Бамка с Големите Остри Заби и Гадните Жълти (райфайзен) очи, и от триглавата ЧСИ. Не "си дигал главата от работа", както сам често казвал, за да си даде кураж, та дано забрави за момент проблема, даже и към алкохола посегнал..... станал злобен и необщителен, сичко го дразнело, най-вече гадните джуджета-даунъри ...Сядал пред компа и си го изкарвал на тях, да му олекне.....................................................................................


(следва продължение, ма края е мноу тъжен, земете си салфетки!)
(сека прилика с действителни лица е случайна)

Ето и продължението (едно големо МЕРСИ дарки)

darkside
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
19-10-2011 - 14:35:20  IP/Host: ---.optisprint.bg
Регистриран: преди 9 месеца
Мнения: 593   

...
Минали, месец, два..................
Гъста мъгла обхванала пазара на имоти, носели се секакви страховити слухове.........Секи път нашия герой кат се изправел срещу имотната мъгла и викнел: "Иииииима ли мераклии за холбокс в Кални ливади?!" ехото отговаряло: 149, 149, 149..........".Кво е па тва 149?" си рекъл нашия Башброкеръ, помислил, помислил и решил да иде при Циганката с Кристалното Кълбо, дет в него са вижда сичко което искаш да видиш срещу педесе лева.
-Кажи ми Циганко (тел ми джипси*, Deep Purple) кво виждаш ся в твойто кристъл кълбо, ма? Ша има ли пазар или да ти троша кълбото, щот съм голем и съм мноу нервен ?!!
Циганката го измерила с поглед, (ебаси наглия брокер!), дръпнала си от лулата и рекла с дрезгав глас:
-Ми то кълбото нищо не показва, бе готин! Само тва 149 са върти вътре и тва е най-големото, щот са виждат и по-малки цифрички...........и некви заменки са мерджелеят......е тука има една:
"Заменям Мерседес Е320 3.2 дизел 2006-та на 78 000км. за двустаен на комуникативно място в некой свестен квартал, с доплащане 50 000 юана!"
-Ма ти подиграваш ли ми са, ма? Ся ша видиш колко ми е големо егото!!!
-Ми аз съм проста циганка и не знам кво е тва, дет викаш, че ти е големо, ма дано да са сдобийш и с други големи неща........и не опускай тоа бартер, че тва мое да е сделката на годината...... А за тва 149 що не питаш джуджетата даунъри? Те са завират насекъде и са мноу информирани, питай тех, нема лошо.........
-Ми те са мноу гадни и заядливи!
-Айде, и ти не си по-долу! Оди ги питай, ако спреш да ги обиждаш и те мое да спрат, пробвай де!
Тръгнал си нашия герой замислен...де ша ги търси теа джуджета сега. Ми те живеат през девет квартала в десети! През девет сгради от затворен тип в десетата......и изведнъж са сетил: ми във форума естествено!
-Хей, джудженца сривленца гадни, кво е тва 149?
-Ма мааааале колко си задръстен па ти, уж си БашБаш! Ми тва е цената на правоъгълен бг метър* към края на март 2012-та на инвестициите дет си ги напрайл 2008-ма, бре умнико!
-Гадни, подли малки твари! Вие подигравате ли ми са?Мноу ми рабирате от инвистиций, тъпанари-влогари! Да ви свалат лихвата дано! Да ви гръмнат влоговете дано! Кат имотен балон да гръмнат!(тва последното гърми мноу яко, щот вече го чухме, та знайм)
-Не бе човек! Истината ти казваме! Най-старите джуджета още помнят едно време кат стана ОГЗД* (секи садял дървета в несвест) и дървения матриял поевтиня после, та и най-бедното джудже си купи и си построи къщичка!
А па ти мое да си БашБаш, ма ша теглиш от ОГМНС* .......и от високомерието си. Ако изобщо си филантроп, мое да е от гузна съвест. Ма морален дълг не са изплаща матриялно, да знайш! Мое да питаш джуджето Тъмню. Он ги знае тия работи, щото мноу е живел и мноу видел...........

-Ша ви тегла аз на вас по една, без комисион!........казал БашБаш и се качил в пясъчния си замък (АНИ) да осмисли събитията..........

По принцип приказката требва да свърши така:" Поканил нашия герой джуджетата на гости и три дена яли, пили и са веселили!"
Ма в нашия случай тва е невъзможно, щото кеша свършил и немало с кво да са почерпат наште герои. За тва са записали кат самотни майки циганки на борсата та да получат енергийни и секви други помощи, и тогаз вече да мое и те кат хората да хапнат и пийнат.....Шае шукария! Шукария шае!
Харе кришна! 149 Харе рама!
Рама рама! 149 Харе омм, харе омм!
(тва е мантра за повлияване на цените)




1*.правоъгълен бг метър - тва е мааалко по-голям от реалния квадратен. Използва се само в БГ.
2.* ОГЗД - Огромното Горско Засаждане на Дървета
3.* ОГМНС - Огромното Градско Мухлясало НедовършеноСтроителство



Купуването и продаването без комисион е престъпление!


Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #580 -: 19 Октомври, 2011, 17:38:43 »
0

Българин и американец се хванали на бас, кой пръв ще си построи къща.Американецът си отишъл в Америка, а българинът останал в България.
След две седмици разговаряли:
- Още пет дни и съм готов! - казал американецът.
- Още пет документа и започвам! - казал българинът.  :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #581 -: 20 Октомври, 2011, 12:59:39 »
0

Цитат
-Кажи ми Циганко (тел ми джипси*, Deep Purple) кво виждаш ся в твойто кристъл кълбо, ма? Ша има ли пазар или да ти троша кълбото, щот съм голем и съм мноу нервен ?!!


 *rofl* *rofl* *rofl*

Ама не отива при Асан, да му гледа на карти Таро. Да го видим тогава, как шъ ми са прай на мъж...  *scare*  *rofl*

 *drink1*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #582 -: 21 Октомври, 2011, 10:42:34 »
0
кацнала летяща чиния на земята, от нея излязло едно зелено човече и на чист български изревало : Кой е тоя Делю хайдутин бе,  писна ни да я слушаме тая песен !!

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #583 -: 21 Октомври, 2011, 18:46:48 »
0
Асене,когато  четеш тва  писмо, мое и да съм в реанимацията!
Моеш ли да ми кажеш некъв бърз начин да са сдобия с ликвидни средства до утре, щот ако ги немам  да ривърсна един дебт мое да дифолтна и следващите сикс (шест) месеци да са храна тубуларно (със сламка), а па тва некакси  ама хич не нравиться на меня, майна! Мноу ша ми падне индекса пред аверчетата.........
Маймуняците, дет са си внушили, че имам да им давам финикийци, не разбират мноу от квантова физика,  не са чели Талеб а пък за  Рубини ша питат колко карата е......  ма владеят кинематиката и съчетанието  с бухалки на ниво златен медал на европейско....боже, що се на мене?
Некви идеи?.............................
....................................................
П.П.Ако немаш, ша викам пак на помощ моя мноу близък приятел, дет ма е измъквал и друг път,  Дмитрий Макаров......
« Последна редакция: 21 Октомври, 2011, 18:49:22 от darkside »
Ас съм българче.......

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #584 -: 22 Октомври, 2011, 00:43:32 »
0

Дарки,
Защо си премести поста тук? Любопитно ми беше, какъв отговор ще получиш. Нищо, че съм брюнетка. Но! *prof* Не съм завистлива.  :D

 *drink1*