Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 303171 пъти)

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #720 -: 06 Февруари, 2012, 12:01:12 »
0
Леля Хилариона са радва на снежинките:"Баси, кви хубави снежинки имати.......и ния имами, ма наште естествено са по-големи!"   

http://www.dartsnews.bg/UserFiles/headImages/634640477855673750hilari-2.jpg


Леля Хилариона са радва на Б(ау) Б(ау)

http://www.cross.bg/photo_new_gallery/2012/02/05/e1b0bb0176bc0cf813ad04ef2f52df31.jpg


Леля Хилариона мноу са радва на....... (тоа ми е познат отнекъде...)

http://www.dartsnews.bg/UserFiles/headImages/634640477584892500hilari1.jpg


Леля Хилариона са радва на нас, ма ния не са виждаме...........щот сме на заден план!

http://www.svobodnoslovo.com/uploads/2012/02/ac7aad3c764bd4d49b2d3e5ca4ceb0a6.jpg


Хора! Бдете! Врагът е зад сека клавиятура, баси!

http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs/viu1328451682i.jpg

Ас съм българче.......

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #721 -: 08 Февруари, 2012, 12:35:06 »
0
impossible
   *clap*  *drink1*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #722 -: 08 Февруари, 2012, 22:54:11 »
0
Леля Хилариона са радва на снежинките:"Баси, кви хубави снежинки имати.......и ния имами, ма наште естествено са по-големи!"   

http://www.dartsnews.bg/UserFiles/headImages/634640477855673750hilari-2.jpg


Леля Хилариона са радва на Б(ау) Б(ау)

http://www.cross.bg/photo_new_gallery/2012/02/05/e1b0bb0176bc0cf813ad04ef2f52df31.jpg


Леля Хилариона мноу са радва на....... (тоа ми е познат отнекъде...)

http://www.dartsnews.bg/UserFiles/headImages/634640477584892500hilari1.jpg


Леля Хилариона са радва на нас, ма ния не са виждаме...........щот сме на заден план!

http://www.svobodnoslovo.com/uploads/2012/02/ac7aad3c764bd4d49b2d3e5ca4ceb0a6.jpg


Хора! Бдете! Врагът е зад сека клавиятура, баси!

http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs/viu1328451682i.jpg


Въпросчето за домашно е: УАЙЙЙ Леля Хилариона KAM ин моята ПУЪР Родина?

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #723 -: 09 Февруари, 2012, 00:14:47 »
0
Да се учим, да работи!


Никакви КАРТОФИ от магазина! Всички IT специалисти - ОВЧАРИ! Всички пенсионери - НА САПУН! Извинявайте за въпроса, бе-е-еее, Господин Борисов, а въженцата за обесването от вкъщи ли да си ги донесем или от ГЕРБ ще ни ги раздавате?

Майтап-майтап, но след повелята за саденето на картофи ... живот и здраве от май започвам ограждането на /според мен/ пустеещи места и засаждането им с картофи. Моля засаждащите зеле, в подобни територии и под същата повеля, да разменим координати за обмен на ЗАРЗАВАТ!




dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #724 -: 12 Февруари, 2012, 00:30:12 »
0
Цените на недвижимите имоти няма да падат, а ще се увеличават през следващите години.

Това твърди собственикът и създател на портала Consult Estate Bulgaria (www.ceb.bg) Амброзио Йорданов*. Той коментира това пред други специалисти от бранша по време на практически семинар-дискусия на тема: „Имотите 2012: Нещата, за които не се говори“, който се проведе на 7 февруари.

Увеличаването на цените на имотите е линейна функция, пропорционална на брутния вътрешен продукт на глава от населението. Нивата на наемите пък са пропорционални на средната работна заплата, обясни експертът. Според него, поскъпването на имотите не се е отразило на цените на наемите, но поевтиняването им е довело до тяхното намаляване.

Наемодателите трябва да приравняват наема към средната продажна цена на имотите. В тяхна полза е да се стремят към по-краткосрочни договори. В интерес на наемателите пък е те да сключват по-дългосрочни договори, допълни Йорданов. Имотът се продава не с дъмпинг на цената, а заради неговото качество. Когато продаваме имот с цел смяната му с друг, най-важен е срокът между двете сделки, отбеляза специалистът. По думите му, той не трябва да е повече от една седмица.

Ако пък имаме за цел да купим имот с цел инвестиция на свободни средства, то трябва да знаем, че имотите много рядко увеличават своята стойност. Те са амортизират с времето. Изключения правят случаите, когато има някаква промяна в инфраструктурата, например пускането на метро. Това би покачило стойността на имотите в съответния район, обясни брокерът.

Когато сме близо до дъното на цените или вече сме го преминали, трябва да се купува, съветва Амброзио Йорданов. Цените на имотите ще се увеличават, няма да спадат, убеден е експертът. Според него те могат да паднат леко, преди да започне покачването.

Изследването му показва, че стъпката на покачване на цените за кв.м в центъра на София е 73%. Сега наемът там е 4,12 евро/кв.м. Прогнозната цена пък е 8,55 евро/кв.м. При нормално положение наемът ще е двойно повече, твърди Йорданов. При продажбата на имот може да се загуби около 10% от цената, което е нисък процент в сравнение с продажбата на други неща, като техника например. Там, по думите на лектора, загубите са от порядъка на 30-40%.

Състоянието на имотния пазар в момента изисква новаторски идеи за представянето на имота и привличане на купувачи. Предлагането надвишава търсенето с 50% през последните няколко месеца, коментира Александър Вакареев, адм. управител на Милва Пропърти.

На ден се появяват близо 9000 нови обяви в интернет. Идеята е всеки сам да определи как иска да презентира имота си по един по-интересен начин – например с pdf файл, който ще се прикачва към края на обявата. Друго предложение е направата на банер-реклама за самия имот.

*Преди 12 години Амброзио Йорданов основа първия портал за обяви за недвижими имоти imoti.net с идеята да създаде потребителска и търговска култура в този бранш. Доказателство за успеха му е „лавината“ от подобни сайтове, която последва. Сега мисията на Йорданов чрез ceb.bg е да извади „на светло“ не имотите, а брокерите. Идеята на портала е да представи поле за утвърждаване на професионалния брокерски имидж.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #725 -: 13 Февруари, 2012, 21:59:05 »
+2

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #726 -: 14 Февруари, 2012, 01:23:13 »
+1


Дневникът на кучето:

Ден 167:
8:00 – Кучешка Храна! Любимото ми!
9:30 – Разходка с колата! Любимото ми!
9:40 – Разходка в парка! Любимото ми!
10:30 – Разходка с колата! Любимото ми!
11:30 – Кучешка Храна! Любимото ми!
12:00 – Игра с децата! Любимото ми!
13:00 – Игра на двора! Любимото ми!
13:30 – къпане. лошооо...
14:00 – Игра с децата! Любимото ми!
15:00 – Кучешка Храна! Любимото ми!




Дневникът на котката:

Ден 652 от пленничество ми

Похитителите ми продължават да ме дразнят с малки, странни, висящи обекти. Те вечерят богато с прясно месо, докато аз трябва да ям суха храна. Единственото, което ме крепи е надеждата за бягство и малките радости като съсипването на някоя мебел от време на време. Утре може би ще изям още някое цвете.


Ден 661 от пленничество ми

Днес, моят опит да убия похитителите си, чрез пречкане пред краката им, докато ходят почти успя. Трябва да опитам на върха на стълбите. В опит да отвратя тези зли потисници, още веднъж повърнах върху любимият им стол. Следващият път ще пробвам върху леглото им.


Ден 662 от пленничество ми

Спах цял ден, за да ги ядосам с тяхното недоспиване и ненужни молби за храна в нечовешки часове на нощта.


Ден 665 от пленничество ми

Обезглавих мишка и донесох обезглавено и тяло, в опит да ги предупредя на какво съм способен. Те само изгукаха, какъв добър котарак съм бил..хмм. Не проработи..



Ден 668 от пленничество ми

Вече съм напълно наясно, колко садистични са моите похитители. Без никаква причина бях избран за водни мъчения. Този път дори включваха изгарящ, пенлив химикал наречен "шампоан". Какъв извратен ум, би измислил подобна течност?! единствената ми утеха е частта от палец между зъбите ми.


Ден 671 от пленничество ми

Имаше някаква сбирка на техни съучастници. Зари това бях поставен в изолация, но можех да чуя шума и да подуша зловонието на това, което те наричат "бира". Научих че моята изолация е заради "алергии". Трябва да видя, какво е това и да го използвам, като предимство.


Ден 674 от пленничество ми

Убеден съм, че другите пленници са колаборационисти и доносници. Кучето е пускано от време на време, но изглежда повече от радостно да се върне. Със сигурност е полуидиот. Папагала, то друга страна е информатор. Усвоил е техният ужасен език и си говори често. Докладва всяко мое движение. За съжаление е заключен на сигурно зад стоманени решетки, иначе...
Но мога да чакам, всичко е въпрос на време...


Ден 683 от пленничество ми

Всяка сутрин похитителите ми, четат нещо наречено "вестник" Открих, че за тях е доста дразнещо, да лежа върху него, докато четат. Разпарчетосването му, също ги ядосва. вече го правя всяка сутрин, преди да се събудят.


Ден 685 от пленничество ми

Взеха си "аквариум". Макар и съществата, които се намират в него, да са дребни, са доста вкусни. Все още не са забелязали изчезването на пет от тях. Птицата продължава да ме дразни. Малка й метална стаичка, се оказа по-здрава, отколкото очаквах...


Ден 691 от пленничество ми

Вече не съм убеден в способностите си да оцелявам като пленник и направих няколко опита за бягство. Първо се помотах подмолно, около краката им, докато отваряха входната врата и се изстрелях навън към свободата. Но напразно - хванаха ме за минути. Краката ми, не са бързи като някога, а и става по-зле от дългото пленничество. След първият опит, дори вече не ми е позволено да припарвам до антре-то. Похитителите ми са по-умни, отколкото предполагах.


Ден 692 от пленничество ми

За разпускане, започнах да тероризирам кучето с острите си нокти. Кучетата, очевидно са полуидиоти. Още повече, че му е забранено, да ме напада. Става все по-отчаян с всеки изминал ден.


Ден 700 от пленничество ми

Открих, че похитители, са лесни за манипулиране по много начини, но достъпът до "навън" остава мираж. Все още не съм загубил надежда и с всеки ден мечтая да се измъкна от това ужасно място....

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Хумор и Забава
« Отговор #727 -: 14 Февруари, 2012, 10:06:55 »
+1
1. На купон виждаш виждаш симпатичен мъж. Отиваш при него и казваш:
"Супер съм в леглото!""
- това е директен маркетинг
2. На купон си с компания и виждаш симпатичен мъж. Някой от компанията отива при него и му казва колко си добра в леглото.
- това е реклама.
3. На купон виждаш виждаш симпатичен мъж. Ставаш, оправяш си роклята, отиваш при него и му сипваш питие. Говориш му на "Вие", приближаваш се близо до него, поправяш му вратовръзката, бутайки си гърдите в ръцете му, а после казваш, че с теб е супер в леглото.
- това е пи-ар.
4. На купон виждаш симпатичен мъж. Чрез хитри машинации устройваш скандал между присъстващите жени, а самата ти стоиш настрана. Когато всички се изпокарат ти казваш "да отидем някъде другаде, междудругото, с мен е супер в леглото"
- това е черен пи-ар.
5. На купон виждаш симпатичен мъж, който се приближава до теб и казва "чувал съм, че си страхотна в леглото"
- това е разпознаване на марката.
6. На купон виждаш симпатичен мъж. Уговаряш го да излезе с приятелката ти
- това е търговско представителство.
7. Приятелката ти не го задоволява, затова той звъни на теб
- това е техническа подръжка.
8. Тръгнала си на купон и ти хрумва, че в къщите по пътя може да има много симпатични мъже. Качваш се на покрива на едната от къщите и крещиш с цяло гърло
"Аз съм супер в леглото!"
- това е спам.
9. На купон виждаш много симпатични мъже, на всички пишеш бележки, колко си добра в леглото
- това е директ-мейл.
10. Отиваш на купон, а там е пълно със секси-девици. Ти смъкваш леко презрамките си и казваш " с мен е супер в леглото и шоколад и шампанско са са необходими!"
- това е дъмпинг.
11. Отиваш на купон и казваш " с мен е много яко в леглото и ти ще бъдеш третият ми за тази вечер"
- това е мрежови маркетинг.
12. На купон гръмко заявяваш "който се интересува как съм в леглото - след мен!" и отвеждаш всички на друг купон
- това е позициониране.
13. Въобще не си отишла на купона, но там говорят само за това колко си добра в леглото
- това е добре разработена търговска марка.
14. Отиваш на купон и виждаш мъж, отиваш при него и казваш, че се казваш Катя. Всички знаят колко е добра Катя в леглото. При това Катя знае, че ти се представяш за нея.
За това тя получава шоколадче
- това е франчайзинг.
15. Тръгваш си със симпатичен мъж, а на сутринта той казва, че не е съвсем доволен от теб
- това е рекламация.
16. Отиваш на купон с приятелки. Виждате симпатичен мъж, всяка разказва колко е добра в леглото и какво иска да получи срещу това
- това е търг.
17. Виждаш симпатичен мъж, приближаваш се и му казваш, че си страхотна в леглото. Тръгваш си с него. На сутринта той ти налива шампанско, но без шоколад
- това е дебитна задлъжнялост.
18. Ти още се приготвяш за купон, а Роси вече раздава бележки, в които е написано колко си добра в леглото
- това са добри връзки с обществеността.
19. Отиваш на новогодишно парти, казваш, че секса с теб струва 3 шоколадчета и 5 чаши шампанско, на края на вечерта се напиваш като тиква, лягаш си с някакъв урод
- това е сезонна разпродажба.
20. Отиваш на купон, хванала си мъж, отивате у вас, а там е съпругата. Симпатягата си тръгва останал на сухо, а ти получаваш синка под окото
- това е форс-мажор.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

global

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 929
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +155
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #728 -: 14 Февруари, 2012, 13:42:02 »
0

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #729 -: 14 Февруари, 2012, 18:50:17 »
0
Абе сигурно сте попадали на текста, ама ако случайно някой е пропуснал:

Лайната - нрави и обичаи, видове и подвидове

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #730 -: 14 Февруари, 2012, 22:42:29 »
+2

Концентрат от Ники (АП)  *flower1* :)

Група „Режисьор на дублажа Трендафил Канемска”

"ШУТАРАНГА" - класика! От песента - "забравил шута ранга свойййййй! - и ето ти шутаранга!

Сър Пичук

Сливи със мед

Дърт анян и тримата му с китари

Смело с ръце

Дон Дуков 2

Едно изследване намерил Линч

Рай в Айзенбанк

Мони кабел учи

Арнолд Шварц е негър

Фанта с магории

Пияни виж ни!

Питат ли Медей Зората?

А от песента на Сашо роман "Цял живот аз твой оставам, па макар и просяк" един приятел чувал " ... два мангали просят"

Колко пътни дели ,аз съм човек,а кукла си ти

Николайко Перник

Доко, гащи чакам

Летни джанти.

Института по метеорология КАМБАН

Чел ли си При испанските камбани от Димитър Талев?

Като малък, брат ми на връщане от детската градина пееше песента на Кукери на татко: "Отвори ми, нося ти жена...", което доста повдигаше настроението на татко.:)

Тур Генев, Донки Ход, Рамбо Силек, Ханко Брат,
Добрич Интолов и компания поздравяват Трендафил Канемски:)))

Пе Котаков (Пеко Таков) и неговия син Ян Чотаков?

Имам позната, която има куче със странното дълго име Камбекио.
Една българка ми каза името на кучето. Питах а как са се разбрали една друга, като не говорят един език. Какво да се разбираме, отговори ми втората: Тя го викаше непрекъснато: Come back here! Камбекио?

ПОздрави на всички с песента "Душата ми кантар е"(Laschiate mi cantare).

Хей ръчички, хей ги две.... едната МИ Е другата, а пък двете лицето.

А какво ще кажете за лекция или семинар в Лектората?

зайченцето бяло цял ден си играло в близката горичка със една сърмичка

аз пък дълго време си мислех, че Трендафилка Немска е "режисьор на до плажа" ... :-)

А песничката от филмчетата по нова. "Ръкладетският влак, приказният чудак"
Само на мене ли ми е звучало така??

Уши носи гърло

Ей, сиди си

Паренка ша духа

 · Музикантка ща нахрани

Как се казваш? - Станка. - Ама аз не те питам с какво си дошла, а за името ти:).

Найс ту Митьо! Митьо? Найс ту Цура!

Един познат веднъж попитал какъв е тоя филм Ден за Лошингтън (Денза Лошингтън), за който всички говорят?

Две праскови посях ... и двете честни

Чел ли си книгата Захари Потър?

Родна реч .. о, майна сладка

Тесто с терон

Аз като малка по радио хоризонт чувах "предай се Люси", а то било "12 +3"

Не сте ли чували за известната софийска улица "Фритьо Нансев"

А аз чувах "Купата на бунаците" и дълго се чудех какъв е този трофей, докато узная истината за "Купата на нациите", както и Мосю Вагнер (Лусио Вагнер)

покрай последния постинг се сетих за песента на Ритон "Джалма". От къде да знам, че това било име и много се чудех защо така не пасва припева:

"Всяка нощ в съня му ще идваш с чалма
спомен рана ти ще му бъдеш с чалма..."

Доста дълго време мислех, че песента на Братя Аргирови - "Гот е" се казва "Готе", кръстена на някое момиче... И никога не я бях слушала до край. Като започнеха да пеят "Готе - да сме двама, Готе - без пижама", решавах, че това е мръсна песен и превклиючвах канала. Наскоро прозрях истината за текста и заглавието

Какво ще кажете за прословутия софийски площад Велчо Вазавера?

Във връзка със забавните интерпретации на песните, като малки си пеехме "Смооооок на дървоооото" за Smoke on the water, и "Аз съм Рейнбоу" вместо I surrender :D

хапнахме палачинки с метИори /мед и орехи


spomniam si edna blanka s adres "Mlado seno" vmesto "Mladost 1"


Из жалба на гражданка: "пълномощното е заверено от нотариус към Районен съд Тутра Кан"

Преди 30 и...години, сестра ми е била на 5 годинки и пътуват с баба във влака. Минава ччкото с количката и вика :
- Закускииии, напиткииииииии...
Сестра ми веднага казала на баба:
- Бабо, купи ми една закуска на питка.

Моя позната работеше като секретарка във фирма "PMC International" и вдигаше телефона с думите:
- Добър ден, Пи Ем Си Интернешънъл!
На което често отговаряха:
- Е, щом си пиете, наздраве! Ние пък си пием национал!

Роже Федерер се класира за финала на ОСТАРЕЛИЯ ОПЪН

Някой да не е пил кафе в ЛИСКУ ("LUCKY")?

Напълно необяснимо ми беше какво означава " Той (тя) е натопана устата"

Тун тон- (Tun Ton) Тип топ куриер....

Дали помните онази стара кубинска песен "Quantanamera"? ... като дете я чувах като "Кат' та намера!" и се чудех каква заплахата ... после чух и продължение от някакви майтапчии "Кат' та намера, к'во ш'та напраа!"... А иначе "Quantanamera" означава "момиче от Гуантанамо"...

80те. Един тип (Black) с мелодраматичен перчем пее "It's a wonderful, wonderful life...", някъде във втория куплет има "ооOo... I need a friend...", което една oт приятелките ми сигурно и до днес пее като:" Оооо... амидофееенн"!

Колко пъти? Един ли сто ли ни разделяха с думи тежки. Аз съм твоето ГЛАВОБОЛИЕ (слабоволие). Ти си мойта любима грешка!

Бял вятър ме вее на бял козунак(чужденец,останал с впечатление,че козунакът е мъжкото на козата,и че в израза явно става въпрос за коза...)
това ми напомня за мъжа на една позната (германец), който по същия начин се опитал да демонстрира познания по български език на своите гости (българи), пожелавайки им "Лека нощ и хубава катеричка..." (Сигурно е искал да каже "сладки сънища") Съответно се е чудил доста време аджаба защо тия българи се въргалят по пода от смях.


"Хубаво си, татко, вино" - песен за татковото вино.
"Тукмила мие всяка птичка/и всяка мъничка тревичка" - каква е тази Тукмила и защо ги мие?

Tonika CB: "Varnete se i si prostRete"


Питааамм има ли власт ,която да дава животни на вас"

заец козлудуй :

Моята дилема беше защо в песен на Ваня Костова има следния текст:
... и нещо скъса се във мен като пране на жица (оригинал - като в ранена птица

Детство мое, реално и вълшебно - .....все се мъча света да обърна, ЯСНА БРЪЧКА при тебе да се върна'

атмосферното налягане ще бъде еди-колко-си хек тупа скала

Вимето на розата" - игрален филм с Шонко Нъри и Крис Чънслейтър...

има една песен по стихотворението на Петя Дубарова - Пролет. В припева се пее "А може би просто задъхана радост в косите ми блика, в кръвта ми тече...", е винаги чувам "очите ми бликат, носа ми тече"...

Учениците на един приятел, даскал по история, пишеха: Интим I, Владимир или Членин.

no name" - в Банско този надпис местните го четат като "по пате"

Моя приятелка е чувала текста на "Аз съм и ад, и рай" на Слави като " Аз съм пират и край"

PET SHOP BOYS - 5 магазинера

Два случая в ,кото ми искаха поздрави-
1."Бесат ме,вуйчо" т.е.Besame mucho
2.Песента "Шутаранга" ,което всъщност е откъс от стара градска песен-"Забравил шута ранга свой,залюбил своята царица"

Когато живееш на "Лев Толстой" 5 има огромна вероятност някой от познатите ти да си поръча такси за "Левтол" 105.

"Пилеее, пилеее... джас пиле!" (Beat it, beat it... just beat it)

или всеизвестната песен за дон Комизи (don't come easy)

А за телевизоритер Самсуняк!

Един мой колега от Стара Загора ми разказва как в един бар си поръчал "Иджин тоник" и бармана му дал Джин с тоник. Той: "Ама аз исках иджин тоник", барманът: "Ето де - джин тоник". Много трудно му обяснил че иска един тоник

Големият орех минава"

А Вено с Виктория?

Kakто и Васил Найденов: "всичко ми е наред", при което си представях как той мие чинии, защото чувах "всичко мия наред"

"Зелен чуци който не яде, той голям не ще да порасте!" в мойта глава тук идваше втори човек, който казваше "НЕ! Ще има розови страни!!!"

ха ха а знаете ли го Другаря или Членин

А аз си мислех, че приказката за Красавицата и Звяра се казва "Красавицата Извара" и се чудих как може тва да е името на момичето... ама си викам нали е вносна... може би за тва

Тур Генев :

Преди години на касата на кино:
- Извинете, давате ли Уди Алън?
-Не, одеяла не продаваме.

да живеете на улица "Нео Фитрилски"?

Класическият радио-поздрав - Ти разби сърцето ми (СиСи Кеч) - "Ти разби сърцето ми със секач"

"Даже мен да ме няма ДЕБЕЛИЯ свят, потърси любовта ми..."

Пласи Додоминго..

За Алпа Чино някой да е чувал? Също така песента на Васил Найденов :"Огън от любо-о-ов,най-щастливият пуша-а-а-ач" - имах голям спор с майка ми, твърдеше, че не можело да пеят за най-щастливият пушач...

Луди Кълвача...

otvori mi - nosia ti jena
znaia, dai mi ptitzi za jenite ;

Сигнала се е изгубил под прасето!:)))

Или...Франк с ината ръка/Франк Синатра/:

Мама Мустара - много се чудех като малък когато дядо ми употребяваше често тези две думи :). Всъщност така и не разбрах откъде идва корена на думата Мустара....но ми звучеше много смешно. Мама която се казва Мустара – хаха.

Любимият певец - Фредимир Кури :) "ай уон чубрек врииии"!

Всъщност се оказа, че нашият човек, който ни приспиваше като деца е кореец - Сън Чу!

"погледи, дето до дъно се пиеха жадни" става "на дъното на морето се биеха жаби"???

А Кълчо Вълчо?
Или: пеят, скачат копазалците...

Нос "Добър ден", да те срещна аз не мога... Как "Добър ден", щом не е добър денят..
Джо Кондата
Христофорко Лумб
Ама баби гърл и на баби уърлд
Ти виждал ли си да лай лама?
Ние сме войници, ще вървим напред. Леля Деси! Леля Деси, ще вървим напред!
Три мата му с китари
Танцувам сам, магаре с теб!"(Блус за двама)

Denco Glue може би е марка лепило

веднъж поръчвам в кварталното кафене на бармана: "Едно капучино!", а той, притеснен ме пита: "Кой почина

Яхнал ПРЪЧА при тебе да се върна‎"...
тара леш на кълбо ще изправи зайчето..."

"Отвориииии ми,нося ТИ ШЕЙНА...."
''Детство мое,наръсено етажно...''
"Аууу,от глад умирам,ауууу,туткалирам"
"Сбогом, да носиш таз слива"


певицата Вики отмъстило 

"It cuts me deep..And it cuts me wide..." "И коч ма бий ...и коч ма лай"...

"Удомачаааа... совник трака с лъскави страл-чи-ции.."

"Водка ли е любовтааа?"

Час по философия. преподавателят казва: - За утре прочетете 'Тъй рече Заратустра'. Глас от залата: Тъй рече зарад 'кво?

 *rofl* *rofl* *rofl*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #731 -: 16 Февруари, 2012, 00:27:29 »
0

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #732 -: 16 Февруари, 2012, 01:28:40 »
0

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #733 -: 16 Февруари, 2012, 05:15:07 »
0

Концентрат от Ники (АП)  *flower1* :)

Група „Режисьор на дублажа Трендафил Канемска”

"ШУТАРАНГА" - класика! От песента - "забравил шута ранга свойййййй! - и ето ти шутаранга!

Сър Пичук

Сливи със мед

Дърт анян и тримата му с китари

Смело с ръце

Дон Дуков 2

Едно изследване намерил Линч

Рай в Айзенбанк

Мони кабел учи

Арнолд Шварц е негър

Фанта с магории

Пияни виж ни!

Питат ли Медей Зората?

А от песента на Сашо роман "Цял живот аз твой оставам, па макар и просяк" един приятел чувал " ... два мангали просят"

Колко пътни дели ,аз съм човек,а кукла си ти

Николайко Перник

Доко, гащи чакам

Летни джанти.

Института по метеорология КАМБАН

Чел ли си При испанските камбани от Димитър Талев?

Като малък, брат ми на връщане от детската градина пееше песента на Кукери на татко: "Отвори ми, нося ти жена...", което доста повдигаше настроението на татко.:)

Тур Генев, Донки Ход, Рамбо Силек, Ханко Брат,
Добрич Интолов и компания поздравяват Трендафил Канемски:)))

Пе Котаков (Пеко Таков) и неговия син Ян Чотаков?

Имам позната, която има куче със странното дълго име Камбекио.
Една българка ми каза името на кучето. Питах а как са се разбрали една друга, като не говорят един език. Какво да се разбираме, отговори ми втората: Тя го викаше непрекъснато: Come back here! Камбекио?

ПОздрави на всички с песента "Душата ми кантар е"(Laschiate mi cantare).

Хей ръчички, хей ги две.... едната МИ Е другата, а пък двете лицето.

А какво ще кажете за лекция или семинар в Лектората?

зайченцето бяло цял ден си играло в близката горичка със една сърмичка

аз пък дълго време си мислех, че Трендафилка Немска е "режисьор на до плажа" ... :-)

А песничката от филмчетата по нова. "Ръкладетският влак, приказният чудак"
Само на мене ли ми е звучало така??

Уши носи гърло

Ей, сиди си

Паренка ша духа

 · Музикантка ща нахрани

Как се казваш? - Станка. - Ама аз не те питам с какво си дошла, а за името ти:).

Найс ту Митьо! Митьо? Найс ту Цура!

Един познат веднъж попитал какъв е тоя филм Ден за Лошингтън (Денза Лошингтън), за който всички говорят?

Две праскови посях ... и двете честни

Чел ли си книгата Захари Потър?

Родна реч .. о, майна сладка

Тесто с терон

Аз като малка по радио хоризонт чувах "предай се Люси", а то било "12 +3"

Не сте ли чували за известната софийска улица "Фритьо Нансев"

А аз чувах "Купата на бунаците" и дълго се чудех какъв е този трофей, докато узная истината за "Купата на нациите", както и Мосю Вагнер (Лусио Вагнер)

покрай последния постинг се сетих за песента на Ритон "Джалма". От къде да знам, че това било име и много се чудех защо така не пасва припева:

"Всяка нощ в съня му ще идваш с чалма
спомен рана ти ще му бъдеш с чалма..."

Доста дълго време мислех, че песента на Братя Аргирови - "Гот е" се казва "Готе", кръстена на някое момиче... И никога не я бях слушала до край. Като започнеха да пеят "Готе - да сме двама, Готе - без пижама", решавах, че това е мръсна песен и превклиючвах канала. Наскоро прозрях истината за текста и заглавието

Какво ще кажете за прословутия софийски площад Велчо Вазавера?

Във връзка със забавните интерпретации на песните, като малки си пеехме "Смооооок на дървоооото" за Smoke on the water, и "Аз съм Рейнбоу" вместо I surrender :D

хапнахме палачинки с метИори /мед и орехи


spomniam si edna blanka s adres "Mlado seno" vmesto "Mladost 1"


Из жалба на гражданка: "пълномощното е заверено от нотариус към Районен съд Тутра Кан"

Преди 30 и...години, сестра ми е била на 5 годинки и пътуват с баба във влака. Минава ччкото с количката и вика :
- Закускииии, напиткииииииии...
Сестра ми веднага казала на баба:
- Бабо, купи ми една закуска на питка.

Моя позната работеше като секретарка във фирма "PMC International" и вдигаше телефона с думите:
- Добър ден, Пи Ем Си Интернешънъл!
На което често отговаряха:
- Е, щом си пиете, наздраве! Ние пък си пием национал!

Роже Федерер се класира за финала на ОСТАРЕЛИЯ ОПЪН

Някой да не е пил кафе в ЛИСКУ ("LUCKY")?

Напълно необяснимо ми беше какво означава " Той (тя) е натопана устата"

Тун тон- (Tun Ton) Тип топ куриер....

Дали помните онази стара кубинска песен "Quantanamera"? ... като дете я чувах като "Кат' та намера!" и се чудех каква заплахата ... после чух и продължение от някакви майтапчии "Кат' та намера, к'во ш'та напраа!"... А иначе "Quantanamera" означава "момиче от Гуантанамо"...

80те. Един тип (Black) с мелодраматичен перчем пее "It's a wonderful, wonderful life...", някъде във втория куплет има "ооOo... I need a friend...", което една oт приятелките ми сигурно и до днес пее като:" Оооо... амидофееенн"!

Колко пъти? Един ли сто ли ни разделяха с думи тежки. Аз съм твоето ГЛАВОБОЛИЕ (слабоволие). Ти си мойта любима грешка!

Бял вятър ме вее на бял козунак(чужденец,останал с впечатление,че козунакът е мъжкото на козата,и че в израза явно става въпрос за коза...)
това ми напомня за мъжа на една позната (германец), който по същия начин се опитал да демонстрира познания по български език на своите гости (българи), пожелавайки им "Лека нощ и хубава катеричка..." (Сигурно е искал да каже "сладки сънища") Съответно се е чудил доста време аджаба защо тия българи се въргалят по пода от смях.


"Хубаво си, татко, вино" - песен за татковото вино.
"Тукмила мие всяка птичка/и всяка мъничка тревичка" - каква е тази Тукмила и защо ги мие?

Tonika CB: "Varnete se i si prostRete"


Питааамм има ли власт ,която да дава животни на вас"

заец козлудуй :

Моята дилема беше защо в песен на Ваня Костова има следния текст:
... и нещо скъса се във мен като пране на жица (оригинал - като в ранена птица

Детство мое, реално и вълшебно - .....все се мъча света да обърна, ЯСНА БРЪЧКА при тебе да се върна'

атмосферното налягане ще бъде еди-колко-си хек тупа скала

Вимето на розата" - игрален филм с Шонко Нъри и Крис Чънслейтър...

има една песен по стихотворението на Петя Дубарова - Пролет. В припева се пее "А може би просто задъхана радост в косите ми блика, в кръвта ми тече...", е винаги чувам "очите ми бликат, носа ми тече"...

Учениците на един приятел, даскал по история, пишеха: Интим I, Владимир или Членин.

no name" - в Банско този надпис местните го четат като "по пате"

Моя приятелка е чувала текста на "Аз съм и ад, и рай" на Слави като " Аз съм пират и край"

PET SHOP BOYS - 5 магазинера

Два случая в ,кото ми искаха поздрави-
1."Бесат ме,вуйчо" т.е.Besame mucho
2.Песента "Шутаранга" ,което всъщност е откъс от стара градска песен-"Забравил шута ранга свой,залюбил своята царица"

Когато живееш на "Лев Толстой" 5 има огромна вероятност някой от познатите ти да си поръча такси за "Левтол" 105.

"Пилеее, пилеее... джас пиле!" (Beat it, beat it... just beat it)

или всеизвестната песен за дон Комизи (don't come easy)

А за телевизоритер Самсуняк!

Един мой колега от Стара Загора ми разказва как в един бар си поръчал "Иджин тоник" и бармана му дал Джин с тоник. Той: "Ама аз исках иджин тоник", барманът: "Ето де - джин тоник". Много трудно му обяснил че иска един тоник

Големият орех минава"

А Вено с Виктория?

Kakто и Васил Найденов: "всичко ми е наред", при което си представях как той мие чинии, защото чувах "всичко мия наред"

"Зелен чуци който не яде, той голям не ще да порасте!" в мойта глава тук идваше втори човек, който казваше "НЕ! Ще има розови страни!!!"

ха ха а знаете ли го Другаря или Членин

А аз си мислех, че приказката за Красавицата и Звяра се казва "Красавицата Извара" и се чудих как може тва да е името на момичето... ама си викам нали е вносна... може би за тва

Тур Генев :

Преди години на касата на кино:
- Извинете, давате ли Уди Алън?
-Не, одеяла не продаваме.

да живеете на улица "Нео Фитрилски"?

Класическият радио-поздрав - Ти разби сърцето ми (СиСи Кеч) - "Ти разби сърцето ми със секач"

"Даже мен да ме няма ДЕБЕЛИЯ свят, потърси любовта ми..."

Пласи Додоминго..

За Алпа Чино някой да е чувал? Също така песента на Васил Найденов :"Огън от любо-о-ов,най-щастливият пуша-а-а-ач" - имах голям спор с майка ми, твърдеше, че не можело да пеят за най-щастливият пушач...

Луди Кълвача...

otvori mi - nosia ti jena
znaia, dai mi ptitzi za jenite ;

Сигнала се е изгубил под прасето!:)))

Или...Франк с ината ръка/Франк Синатра/:

Мама Мустара - много се чудех като малък когато дядо ми употребяваше често тези две думи :). Всъщност така и не разбрах откъде идва корена на думата Мустара....но ми звучеше много смешно. Мама която се казва Мустара – хаха.

Любимият певец - Фредимир Кури :) "ай уон чубрек врииии"!

Всъщност се оказа, че нашият човек, който ни приспиваше като деца е кореец - Сън Чу!

"погледи, дето до дъно се пиеха жадни" става "на дъното на морето се биеха жаби"???

А Кълчо Вълчо?
Или: пеят, скачат копазалците...

Нос "Добър ден", да те срещна аз не мога... Как "Добър ден", щом не е добър денят..
Джо Кондата
Христофорко Лумб
Ама баби гърл и на баби уърлд
Ти виждал ли си да лай лама?
Ние сме войници, ще вървим напред. Леля Деси! Леля Деси, ще вървим напред!
Три мата му с китари
Танцувам сам, магаре с теб!"(Блус за двама)

Denco Glue може би е марка лепило

веднъж поръчвам в кварталното кафене на бармана: "Едно капучино!", а той, притеснен ме пита: "Кой почина

Яхнал ПРЪЧА при тебе да се върна‎"...
тара леш на кълбо ще изправи зайчето..."

"Отвориииии ми,нося ТИ ШЕЙНА...."
''Детство мое,наръсено етажно...''
"Аууу,от глад умирам,ауууу,туткалирам"
"Сбогом, да носиш таз слива"


певицата Вики отмъстило 

"It cuts me deep..And it cuts me wide..." "И коч ма бий ...и коч ма лай"...

"Удомачаааа... совник трака с лъскави страл-чи-ции.."

"Водка ли е любовтааа?"

Час по философия. преподавателят казва: - За утре прочетете 'Тъй рече Заратустра'. Глас от залата: Тъй рече зарад 'кво?

 *rofl* *rofl* *rofl*
   *rofl* Край,няма спане...  *rofl* *rofl* *rofl*  *drink1*    *rofl*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #734 -: 16 Февруари, 2012, 05:52:10 »
0
Група български туристи, по време на екскурзията до Лондон, посещават Сохо. Екскурзоводът ги предупреждава:
- Внимавайте много и не се делете от групата! Тук е пълно със сутеньори. Ако, все пак, някой се изгуби, веднага да пита за българския консул!
Както се и очаква, един от туристите се изгубва. Докато се лута, от един вход излиза мъж и му предлага:
- Do you want a white woman?
- No, no! - крещи туристът.
- Do you want a black woman?
- No!
- Do you want a man?!
- No!!!
- Do you want an animal?!!
- NO!!! I WANT BULGARIAN CONSUL!
- Possible, but very expensive...

 :)