Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Икономика, анализи, графики и перспективи

acen1975

<< < (3/47) > >>

marandi:
Асен,

спокойно, бря пич. Мен са ме баннали днес за 2 седмици да не мога да пиша там - демек до 27-ми и ми е през ......

За първи път ме баМмват от 2008 насам.

Т'ва мисля им е най-тежкото "наказание" като време, т.е. не е бан за 1, 3 дни, а за 2 седмици направо - следваща стъпка фобит на ник-а - т.е. да го заличат, че никога го е нямало.

Демек и друг да беше пак щях да го защитя срещу извращенията в тоя сайт вече.

П.П. Корса, не бях спал няколко дни - ще подледна какво си пуснал после и ако нещо читаво - ще помогна, ако е поредния спам - ще остане без отговор, приятелю.

Чиърс-а дан' забрайкам  *drink9* *drink9* *drink9*

Muza:

--- Цитат на: acen1975 в 12 Август, 2013, 23:42:44 ---
аз пък никога не съжалявам.
 *joint*единствения случай,когато съжалявам е , когато ме  съжаляват  *joint* ,демек съжалявам  да ме съжаляват. *joint*


--- Край на цитат ---

Хехех

Асене,
Ти като дете си цъкал на емотикончето.  *rofl*
И аз така! Не съжалявам. Файда йок.

Ницше "щастливи" и "нещастни" ли е използвал? Нещастен вълк ... хъм. Вбесен може би? Аз че съм уфсъ, ме нерви оффчия началник (управление), за вълците не знам. Но, чак пък да роня сълзи, и да съм нещастна ...  :-\

 *joint* :D


marandi:

--- Цитат на: corsa16v в 13 Август, 2013, 20:32:51 ---Здравейте, marandi i asen1975,
мога ли да Ви помоля за кратък коментар върху следното писание:
http://heliotaraxy.com/Library/PDF/WHRi.pdf

--- Край на цитат ---


Приятелю,

стигнах до 4-та страница и спрях. Нямам такова време да проучвам теориите/хипотезите на поредният.

Интересна е, ама ме вкарваш в религия, фашлива история и прочие, което е вярно като теза, но вероятно ще се разминем доста, ако го изчета докрай.

П.П. Проблемът е, че искаш отговор от мен, а кой съм аз, че да мога да отговоря? Т'ва се води вид продажба - всички разбирали от секс, религии, спорт и политика.

Аз съм тъпо профи и подобни теми са табу при нас - ще провалиш цяла сделка само с едно подобно изречение или намек. А, съм видял доста, чел доста и се правя винаги на лаик, че нищо не разбирам.

Подрави!  *drink5*

П.П. Нямам идея от каква гледна точка задаваш този въпрос искам да кажа? Гледните точки са много и всяка е вярна.

Успех!

marandi:
Асен,

знам, че диаспората в Чикаго е голяма и има възможности.
--------------

Ако някой ден решите, че 5к $ за старт и макс още 5к $ ще са излишни за БГ ми го напиши направо.

За подобно смешна сума ще ви регистрирам проект, плюс запазени авторски права после за всички инованиции, които се пръкват от БГ и ще ви обхвана цял сегмент.

Логично ще се влиза и в политиката и да разбиете днешното статукво.

Ще ви направя проекта да е самофинасиращ се по много начини, демек печеливщ.

П.П. Когато ви направя нещата - ще изчезна все едно ме е нямало - ще имате точен маркетингов план, където дори ще се плаща на иновативните никове, които градят по точкова система.

Тия, които рушат ще бъдат игнор от типа аз какъв велик пИдераст съм - стил инвестор.

Помисли върху офертата и пиши - доста болен съм и някой ден може да ме няма като ник, дет' сте свикнали да четете. Моята е лесна - нагласено е всичко - доживотен парцел, място и т.н.

==============

Някой ден ще трябва да решите, за момента даже нямате и подготвени мениджъри и лидери и затова следва гаф след гаф. Ще ви осигуря и школа за кадри, за да не се излагате като кифли.

Успех!

Muza:

Маранди,
Не така! И аз съм много болна, ако може да се нарече болест,  :-[ ама никой не ме пита.
Аз нямам, и няма да имам парцел. Преди да се запътиш към твоя, ще ти се наложи да минеш покрай морето, където ще бъде пръснат праха ми и да пиеш едно   *drink11* за мен. Така ми говорят звездите.  8) И, понеже, имам едни планове преди това (дядо Господ да не се смее *prof*, щото ще си ги изпълня), с голяяям тайминг, ще трябва да почакаш. Тъй, че, прай проекти и каквот' душа ти сака. :) *heart*

Туй да не е заради бана? В такива форуми, в даден момент, става доста престижно да ти е наложен бан. *girl* :D

Чиърс-а дан' забрайкам!   *drink9* *drink9* *drink9*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия