Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

Настройки 2

(1/5) > >>

admin:
Максимален брой точки от модератор на ден: 30
Над 10 точки е наблюдаван, над 60 не може да пише
По 5 на ден се изваждат автоматично.


Още една допълнителна система в помощ на модерирането - демократично запушване на устата на простаците.

1. всеки модератор може да дава предупредителни точки до определен лимит на ден (30)
2. над 10 потребителят е "наблюдаван", после има разни други етапи, след определен лимит (60) спира да може да пише
3. всеки ден автоматично се изваждат определен брой точки (5).

Enjoy.

Така например ако някой е прекалил с алкохола, както се случва през ден с един член тук, като му се сложат от поне трима модератора общо 70 точки, ще може да се върне след 2 дни да замърсява отново.

 *drink5*

dodo2:
Айде сега, аз не си променям мненията, най-много някоя печатна грешка да оправя.

Тук нови правила няма, аз гледам да пусна възможно най-много помощни средства, така че да има свобода в действията и да се намери най-правилния подход, за който носи отговорност форумът да не е външна тоалетна (пак наблягам на категорята "аки") :)

А който иска ги ползва.

Това последното е полезно, защото да няма само "бан", ами и "временно връзване в усмирителна риза", до изтрезняване, при това автоматизирано. :)  *drink11*

Scyther:
Poli, моля те да дефинираш по-конкретно проблемите. Кое е без следа, кое е двоен стандарт и кое - премълчаване на проблема?

Scyther:
Поли, питам повторно, има ли някакъв проблем, къде е несъгласието и в какво се изразява? Надявам се на конкретен отговор.

dodo2:
Аз само пак да кажа, че няма нови правила, има нов инструмент в помощ на модераторите, така че да не трябва директно да банват, а да могат да приспиват някой само временно, след което да се види усмирил ли се е или не. Което е още един вид толерантност.
"Точките" там нямат общо с кармата или респекта, а са за вътрешна употреба и са всъщност проценти (от 0 до 100 са) :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия