Автор Тема: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?  (Прочетена 368197 пъти)

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #555 -: 18 Февруари, 2013, 21:01:44 »
0

Фашисткото правителство, довело до разруха България, нашата мила Родина, ще падне от власт:
а) до 1 седмица;
б) до 1 месец;
в) ще се окопае до изборите.



Това сегашното правителство е с дясна фразеология и лява политика и унищожи дребния и средния бизнес,затова позиционирането му е тъй-наречената герберастия или педерастия по смисъла  на разминаването на белезите отвън и риториката  със същностната му характеристика. Новата вицепремиерка е внучка на бай Тошов министър и така  партократичната нишка  на класическата партизанска аристокрация от бригадните и отрядни кланове се възпроизвежда във власта .
Колкото до въпроса кога ще падне правителството,то вече е паднало де факто.Де юре няма толкова значение. Кога ще гори парламента и сградата на министерския съвет е по важен въпрос за задаване. С темповете на разрастване на недоволството бих казал до две седмици.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #556 -: 18 Февруари, 2013, 21:33:35 »
0
30 000 души . Пореден ден на недоволство във Варна

itso

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 32
  • Карма: +0/-0
  • Респект: +3
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #557 -: 19 Февруари, 2013, 01:16:13 »
0
Сега пък това можело да е причината :D: Цветелина Бориславова кара ски с уволнения министър Трайков, Дянков им прави компания в в ресторант „Бохеми на Пампорово http://www.struma.bg/news/3127/1/1/Cvetelina-Borislavova-kara-ski-s-uvolneniya-ministur-Trajkov-Dyankov-im-pravi-kompaniya-v-v-restorant-Bohemi-na-Pamporovo.html
Голям театър играят! Чудя се само дали е по сценарий всичко! Ако е така, сега следва Бойко да се засегне на чест и като Ф.Д. да си подаде оставката!
« Последна редакция: 19 Февруари, 2013, 01:18:22 от itso »

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #558 -: 19 Февруари, 2013, 07:13:23 »
0
По сценарий е....не се съмнявам изобщо. От 89-та насам секо събитие си има продуцент, сценарист и режисьор. Който верва на "спонтанните" събития е наивник!.......
Борисов знае, че няма паричен ресурс да стигне до деня на изборите (юни). 
И внимавайте къде и в кво са ви парите, щото мое да има римейк на 96-та!
Ас съм българче.......

NIK

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 10
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #559 -: 19 Февруари, 2013, 08:59:46 »
0
По сценарий е....не се съмнявам изобщо. От 89-та насам секо събитие си има продуцент, сценарист и режисьор. Който верва на "спонтанните" събития е наивник!.......
Борисов знае, че няма паричен ресурс да стигне до деня на изборите (юни). 
И внимавайте къде и в кво са ви парите, щото мое да има римейк на 96-та!
                                                                                                                                                                                       E, за да стане римейка , трябва да падне борда , Дарки !  А това не ми се вярва , поне не тази година .  Повече ме притесява бъдещето на КТБ .  Замислям се да извада до 70 % и да си взема злато , тъкмо е паднало на 1600. Ама ,знае ли човек , може да се сурне и до 1400 .  Или пък 50-50  долар-паунд   :-\      Или пък някое двустаино копторче в добър квартал у Софееа. Или пък всичко заедно , знам ли .  Само акции не пипам , щот нищо не разбирам , не знам даже как да купувам от платформите.  Дайте идеи , че с  тия промени ,  мамата си е ...ало..                                                                                                                                                                       
« Последна редакция: 19 Февруари, 2013, 09:04:45 от NIK »

koganev

  • Гост
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #560 -: 19 Февруари, 2013, 09:18:24 »
0
Бордът не е вечен.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #561 -: 19 Февруари, 2013, 10:35:55 »
0
Борда не е причина за стопанската разруха,причината е в антилибералното законодателство по отношение на стопанството.По този показател водим в Европа.Държавата е тумор,който унищожава хранителната  си среда.Спешно е необходимо ревизия на нормотворчеството и да се изхвърлят всички текстове засягащи стопанската инициатива на гражданите,включително и в трудовото законодателство.Всички, и дори такива,които забраняват пушенето в заведенията.Да не говорим пък за норми от 1978 г. ,по които и сега инспекцията по труда души работодателите.Това са хиляди законови текстове и още толкова регистрационни и лицензионни режима.Не се ли освободи стопанството от държавните окови ,агонията ще продължава безкрай ,докато всеки ,който що годе мърда  напусне тая територия,както вече го направиха 2 млн. души.
България е преживяла няколко национални катастрофи и войни ,но никога населението досега не е давало толкова жертви ,защото тези 2 млн. души работят за чужди икономики.Туморът-държава се състои от 730 000 души ,наречена публична администрация,официално пък безработните са 400 000,вероятно и неофициално да са два пъти повече.Е как да има пари населението да си плаща тока?

itso

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 32
  • Карма: +0/-0
  • Респект: +3
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #562 -: 19 Февруари, 2013, 11:34:02 »
0
...........официално пък безработните са 400 000,вероятно и неофициално да са два пъти повече..............

На последното пребояване имаше още 400 000 , които бяха в графа икономически неактивни - занимаващи се с домакинство и други, но не се водеха безработни  ;)
Население на 15 и повече навършени години по пол, възраст и икономическа активност http://censusresults.nsi.bg/Census/Reports/2/2/R14.aspx

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #563 -: 19 Февруари, 2013, 12:31:49 »
0
Начев,статията от вчера излезе вярна,парите ги няма.
ББ по негово настояване е говорил по телефона с Путин на енергиини теми  :o БелЯ НЕ,дали не е това отмъщението ?
И да,борда не е вечен,но сега ще е много лошо ако падне,според мен,но нали знаете,че съм блондинка,та не ме слушайте  *rofl*
Давайте да мислиме къде да спасяваме това което имаме все още,че си е ..../лозунга от вчера/
Мразя металите,но нещо ме тегли към тях,само не знам злато или сребро,слагам среброто заради ниската му стойност.
Гледайте или слушайте сега започва да говори ББ.
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #564 -: 19 Февруари, 2013, 12:47:44 »
0
Идеи, идеи... нищо не ми иде в главата, ма то това си е нормално за мен.

* Земя -- мирише на балон. Конкретен пример: рента около 30 лв, за 850 не искат да продават, информация от "изкупвач" на земя.

* Имоти -- може, ама само в София и Варна донякъде. В малките градове допълнителния имот не носи добра доходност поради липса на платежоспособни наематели.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #565 -: 19 Февруари, 2013, 13:00:32 »
0
Гледам, че са чудите кво да направите с парите си. Ми имате мноу добър варянт!
Дайте ми ги!....Ша ви ги паза и множа!...И сички ша сте доволни, най-вече  аз! *scare*

Дарки Пирамидата дъ Синър
Ас съм българче.......

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #566 -: 19 Февруари, 2013, 13:10:41 »
0
Мите,аз съм голям любител на имотите,ако не ми личи си го признавам публично.
И за да съм още по-откровенна живея от наеми и то добре.Имоти в София е добре,но трябва да се помисли къде и колко пари може да се отделят.Ниска цена в панел,според мен не е толкова зле,висока цена само в хубав квартал и луксозна сграда,магазини и ресторанти са ми любими.
Имотите не ги гледам като инвестиция,а като начин на печалба от наеми или за лично ползване,като начин на живот.Каквато и да е цената не забравяите,че с времето и като цена се печели.Последния ни имот си го купихме на морето само за нас,семейството и приятелите ни.Много съм доволна,ако щете ми вярвайте сега мога да го продам с 30 к. евро над цената от 2008 г.пък за наем там е супер,но не го даваме.
Скандализирах ли ви ?  *rofl* *rofl* *rofl*

 
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #567 -: 19 Февруари, 2013, 13:21:43 »
0
Не си. Браво. А наемите изпапкваш ли си ги всичките или въпросът какво да се прави с парите остава актуален?

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #568 -: 19 Февруари, 2013, 13:32:59 »
0
Въпроса е много актуален имотко   *girl* *rofl*
Въпреки,че има и други опции освен имоти и метали,например колекции от произведения на изкуството  :)
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #569 -: 19 Февруари, 2013, 13:34:53 »
0
Апостоле, защо се пожертва!