Автор Тема: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?  (Прочетена 368062 пъти)

Slavi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 80
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +10
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #720 -: 26 Февруари, 2013, 15:22:59 »
0
Абе и аз усещам, че някой ме дебне да ме порази  *bat*
Партията няма да пусне кокала без кръв.....ресурси, медии, финанси, полиция, армия....всичко е в ръцете и. До сега успяваше да държи под контрол и най-важния ресурс - хората. Но е много вероятно с помощта на другите ресурси да се справи пак. Народа няма дори чифте пищови да сложи на голия тумбак. С голи гърди мъжки (ще е хубаво да има и женски) тръгнаха на борба ::)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #721 -: 26 Февруари, 2013, 17:01:39 »
0
Фронт "За Бойко" предлага държавата да поеме 1/4 от всеки лош кредит
Солидарнo с исканията на протестиращите, движението ще работи ГЕРБ да се върне на власт



Сега остава да започнат да се надпреварват - кой с колко "ще увеличи заплатите". Комунистите са обещали 100% немедленно и безплатен квас и пелмени за нуждаещите се.

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #722 -: 26 Февруари, 2013, 17:30:32 »
0
...Комунистите са обещали 100% немедленно и безплатен квас и пелмени за нуждаещите се.

   Додо, задава се проблем. Дано някой не се увлече и в ентусиазъм да цитира добре познатото "Електрификация плюс съветска власт", че първата съставка е много болезнена тема....
    *drink1*

lanka

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 9
  • Карма: +3/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #723 -: 26 Февруари, 2013, 22:20:08 »
0
Добър вечер. Позволете набързо да ви се представя, и после няма да ви занимавам с личността си. Години 40+. Родена и живее в София. Образование – висше. Имам познания в имотите – малко над средните, колкото да си изкарам боя. Много неща и не зная. Не съм брокер, но съм запозната отблизо с работата им. Старите постове ги изтрих, за да не дразня излишно още хора. Следя „стария форум”  на „Имоти. нет” от 2007 г., така че повечето ви познавам добре задочно. Имаше период, в който четях форума по цели нощи, и ми беше много интересно. Мисля, че можем да си бъдем полезни взаимно. Във времена, в които информацията става много ценна, е важно повече хора да я събират и споделят добронамерено помежду си. Така може и да имаме шанс да усетим малко по-рано събитията, които предстоят. Светът се променя много бързо, и единственият ни шанс е да си помагаме взаимно да се променяме и ние толкова бързо. И най-често става това, което не очакваме. Горе главата и кураж на всички. И ако някой съм обидила, наистина съжалявам.
P.S. Любими групи: Marillion, Kansas, Jethro Tull
« Последна редакция: 26 Февруари, 2013, 22:31:05 от lanka »

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #724 -: 26 Февруари, 2013, 22:58:48 »
0
В памет на средния и дребния бизнес: *scare*

 О, Жоре, кво става?
- А, Ванка, супер e бе, пич.
- Как си? Работа?
- Ами започнах свой бизнес.
- Вярно ли бе? И кво?
- Ми, отворих си едно бордейче...
- Ай стига бе, наистина?
- Да, даже и ценоразпис си имам.
Свирка - 5 лв.
Отзад - 10 лв.
Свирка и отзад - 20лв.
- Е, как, отпред няма ли?
- Малък бизнес бе пич, работя сам!

Р.Симова
« Последна редакция: 27 Февруари, 2013, 00:06:07 от darkside »
Ас съм българче.......

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #725 -: 27 Февруари, 2013, 00:46:49 »
0

Янче,
Надявам се, много скоро, да се почувстваш сред приятели. :) *flower1*

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #726 -: 27 Февруари, 2013, 09:21:26 »
0
P.S. Любими групи: Marillion, Kansas, Jethro Tull

За първите две гласувам и с двете уши, и на мен са ми любими а Джетрото ги слушах някога ама не съм се връщал към тях сигурно от 20 години, май ще са ми в повече с орнаментиката към този момент, няма и да пробвам. Както и да е Ланка, респект за добрият вкус!

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #727 -: 27 Февруари, 2013, 11:23:33 »
0
Добър вечер. Позволете набързо да ви се представя, и после няма да ви занимавам с личността си. Години 40+. Родена и живее в София. Образование – висше. Имам познания в имотите – малко над средните, колкото да си изкарам боя. Много неща и не зная. Не съм брокер, но съм запозната отблизо с работата им. Старите постове ги изтрих, за да не дразня излишно още хора. Следя „стария форум”  на „Имоти. нет” от 2007 г., така че повечето ви познавам добре задочно. Имаше период, в който четях форума по цели нощи, и ми беше много интересно. Мисля, че можем да си бъдем полезни взаимно. Във времена, в които информацията става много ценна, е важно повече хора да я събират и споделят добронамерено помежду си. Така може и да имаме шанс да усетим малко по-рано събитията, които предстоят. Светът се променя много бързо, и единственият ни шанс е да си помагаме взаимно да се променяме и ние толкова бързо. И най-често става това, което не очакваме. Горе главата и кураж на всички. И ако някой съм обидила, наистина съжалявам.
P.S. Любими групи: Marillion, Kansas, Jethro Tull

Здравей Янче,ако беше започнала така нямаше да видиш тъмната ми страна  *girl*
Много тА харесАх с това :Любими групи: Marillion, Kansas, Jethro Tull
Ще пишеме нова страница явно  :)
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #728 -: 27 Февруари, 2013, 11:44:40 »
0
И да не забравя,как предпочиташ да се обръщаме към теб : Янка или Ланка ?
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #729 -: 27 Февруари, 2013, 11:45:54 »
0
Ланка е, а не Янка. Малко L (l), а не  i. Добре, че Ивел беше. :)
Извинявам се за прекръстването.  *blush* *flower1*

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #730 -: 27 Февруари, 2013, 12:19:46 »
0
Добър вечер. Позволете набързо да ви се представя, ....
Добре дошла!

Цитат
P.S. Любими групи: Marillion, Kansas, Jethro Tull
:)

lanka

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 9
  • Карма: +3/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #731 -: 27 Февруари, 2013, 14:05:43 »
-1
Здравейте отново. Честно казано се чувствам по-добре. За името- имала съм предвид Ланка, но може и Янка. Това е просто ник нейм. Искам да уточним нещо от начало. Винаги съм имала едно на ум с Интернет. И не от хората, които пишат, а от хората, които само четат. Може да съм жена, но може и да съм мъж. Ако някой ден се видим може да дойде някой брадат чичка. Но нали е важна душата – ще си пишем безполово, като ангели. Искам да ви дам пример. Наш колега съфорумник, който винаги чета с огромен интерес. След един негов/неин пост си казах: този човек трябва или да е с много голям опит и много мъдър, или е пълна раздувка. Попитах чичко Гугъл и, о чудо: в някакъв сайт излезе истинското му име. Това е все публична информация. От там в Търг. рег. – излезоха фирми, егн, подписи, счет. отчети и т.н. От там в АВ – имоти и т.н. Можех да си съставя картинка на живота му. Изводът беше, че този човек трябва да го взимам много сериозно, и това което пише и не разбирам трябва да го чета по няколко пъти с уважение и доверие.  Вашата тема със снимките беше много интересна, но и много опасна. Оказа се, че с един съфорумник  се познаваме много добре. А иначе всички сте много готини. Така като вас изглеждат и моите пиятели. Хубави и добри хора. Поздрави.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #732 -: 27 Февруари, 2013, 16:15:46 »
0
Еми и аз питах гугъл (той не е чичко със сигурност) и видях агенция Ланка за НИ :)


Иначе специално за Фло:
В сила е новия Закон за Управление на Отпадъците - ЗУО (от 13.07.2012 г.), с който се въвежда ново изискване за въвеждане на разделно събиране на образуваните отпадъци от търговските обекти в страната.
... налагането на глоби от 3 000 до 10 000 лв. за неспазването на закона.
*rofl*

Фло, имаш ли цветни поллиетиленови пликове, да не те изненадат с нова глоба

 *drink6*

lanka

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 9
  • Карма: +3/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #733 -: 27 Февруари, 2013, 17:04:52 »
0
До Додо. Открих я тази фирма. В тър. рег. в учередит. акт се води на чужденец. Ако е важно за теб и знаеш начин да ти докажа, че не съм брокерка - кажи.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #734 -: 27 Февруари, 2013, 17:36:26 »
0
Да, пусни една клетвена декларация, подписана с електронен подпис :)

*drink6*