Автор Тема: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?  (Прочетена 368632 пъти)

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #826 -: 06 Март, 2013, 13:38:22 »
0
it exists for those people who can afford it – those of noble origins, world famous stars from the show business, former and present DICTATORS and oligarchs, people of refined taste and excellent financial status.
Барби, теа са измислили Кича, брато!....Мое и да са го патентовали....баси и архитектурната смес.........

Е тва парче е за некои от нас!...Па и от вас! *scare*

Щурците - Някой От Вас
« Последна редакция: 06 Март, 2013, 13:42:38 от darkside »
Ас съм българче.......

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #827 -: 06 Март, 2013, 13:43:39 »
0
Иначе, народа нека да си протестира, нема лошо!........
http://offnews.bg/index.php/167489/darzhavata-prodava-na-tim-160-dka-ot-letishte-sofiya-bez-targ
Ас съм българче.......

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #828 -: 07 Март, 2013, 11:55:58 »
0
Абе да ви кажа има начин и постингите да бъдат изтрити и ника баннат, ама не е тоз начина, пък и съм симпатизант на додо. Напълно съм съгласен и със Серсем-ина.

Ей да не пошегува човек с вас, маскирах се на lanka пък вий взехте, че от ФБР и ДС едновременно ме изкарахте пък и гледам хубавия форум сте тръгнали да разваляте. И защо? Свинарника имоти.нет ли искате да повтаряте?

поздрави на всички и не забравяйте че нямате ли добра психика, то по-добре е да прекратите договора си с интернет доставчика.

На върха на пръстите ми беше да напиша, че lanka си ти :):);) Съвсем малки съмнения имах, че не си и заради това не го написах, сега ме е яд, че и направих коментар за проява на лош вкус от "нейна" страна.
I say what I do and do what I say.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #829 -: 07 Март, 2013, 12:30:39 »
0
Няколко дни нямах време да влизам и сега чета набързо постовете.

Набързо да "дам и моите два цента":

Някои съфорумци заявиха, че не искат да пишат и просто не пишат (Гоголчо например, на мен ми липсват постовете му, но както да направя, това си е негово решение).  Nearvana  за мен е изключително полезен съфорумец също (то по принцип всички са полезни).

Други съфорумци напускат демонстративно, после обаче пак започват постове в стил "просвещаване на останалите", просто защото най-вероятно са свикнали по принцип да "просвещават" околните си и тук си намират трибуна. Това не ми харесва, но да правят каквото искат, от време на верем отговарям и на такива постове.

Лошото е обаче като се нахвърлят на Додо, защото той освен, че хоства форума, отделя време и да го администрира, а и да добавя някаква функционалност - това е доброволна работа, писането на постове не е работа.

Абсолютно безпристрастно (премахвам всякъкви лични симпатии) мнението ми е:

На който не му харесва форума или правилата в него, да спре да пише, обратното е пълно чесане на его.
Имам един приятел психиатър, един път докато сме заедно му звъни телефона (в извън работно време) - майка на негов пациент - "докторе, застанал е на ръба на балкона и казва, че ще скочи". Той само кратко и каза "да скача" и затвори (има си много добра причина за такъв отговор).
Администрирането на един форум, все пак отнема време и усилия - нито има реклами, нито Додо печели нещо от него. На когото не му харесва  - The Forum's way or the Highway... Малко грубичко, но понякога съм доста директен с мненията си.

П.П. Хайде и аз да покажа малко глупаво честолюбие - нямам нищо против да се излиза от рамките на темата за каквото и да било (Чичовци в един пост нещо даже се извини милият без причина), но това спамене покрай кой щял да напуска не ми харесва, моля отворете си тема и си пишете в нея по въпроса, не желая това да се обсъжда в темата ми и подобни коментари ще ги изтривам (когато имам време да влизам във форума) в качеството си на юзер отворил определена тема.
« Последна редакция: 07 Март, 2013, 12:37:53 от BulCan »
I say what I do and do what I say.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #830 -: 07 Март, 2013, 12:40:37 »
0
Ако точно по форумите сте тръгнали да търсите права и свободи, яко сте се оообъркале.
  *joint* *drinks* *drinks* *drinks*
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #831 -: 07 Март, 2013, 12:43:20 »
0
Оунъре, това го оставям, че преди малко си дописах поста и сигурно не си го прочел, че не желая спам относно правата във форума в темата си. Умолявам ви, за това си направете тема, подобни мнения тук не желая и ще бъдат изтривани.
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #832 -: 07 Март, 2013, 16:55:52 »
0
Видя ли една статия в Капитал по въпроса? Кой саботира Президента в опитите му да предложи Министър-председател? Чичо мустакатко и ко :)

*drink6*


regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #834 -: 07 Март, 2013, 18:04:28 »
0
Нещо започвам да се притеснявам.Ще приема забележките ви,че съм емоционална,но вижте това :
http://tv7.bg/dobro-utro/news/9661052.html
Става дума за "проход на борда".
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #835 -: 07 Март, 2013, 18:47:05 »
-1
regata, къде ги намирате с Начев такива идиоти?

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #836 -: 07 Март, 2013, 18:53:50 »
0
Дневник:

1. Кой и защо атакува президента

2. Фирмите от енергетиката са държали 624 млн. лева в Корпоративна банка към септември 2012 г.


Цитирам един от коментарите, че ме мързи да пиша:

"Медийна или бизнес война почва? Май е второто. Друга разумна причина да взаимното ритане на поддържащия персонал няма."

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #837 -: 07 Март, 2013, 18:56:33 »
0
regata, къде ги намирате с Начев такива идиоти?
Брато, май скоро ша трябва да си сменяш никнейма?!
Ас съм българче.......

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #838 -: 07 Март, 2013, 19:18:13 »
0
regata, къде ги намирате с Начев такива идиоти?

Извинявам се Имотко,на мен самата не ми харесва това.Не го правя за да всявам паника или да нападам Президента на Република България,все пак е добре да се знае какво се приказва в общественото пространство.
Да,започва бизнес война,но нека се замислим,след като големите са се хванали за гушите,какво ще стане с малките,такива като нас ? И дали изобщо ги интересуваме ?

Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #839 -: 07 Март, 2013, 21:22:44 »
0
Цитат
В екипа на президента и бъдещото служебно правителство се подготвя проход на борда, чрез който ще се обере скритата инфлация.

Девалвацията на една валута, винаги генерира инфлация в същата. Като как ще стане "обиране" на съществуващата скрита инфлация, а и какво ли има предвид под "скрита"?
Ще посмее ли някой да пипне борда. Точно сега?! Пък, било и под формата на "проход".  :-\

Иначе, става идеално за оправдание, за нов кредит.


 *flower2*