Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Политика

НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА

(1/7) > >>

gogolcho:

--- Цитат на: admin в 02 Юни, 2010, 23:43:22 ---ТЕКУЩИ НАСТРОЙКИ:

3. Мненията не могат да бъдат променяни от създателя им след 48 часа

--- Край на цитат ---

Барба, човече, защо си си изтрил почти всички мнения :-\ ?

Търсех нещо, което беше пуснал като инфо и не можах да го открия... Нали нямаше да се променят мнения 48 часа след постването им...

Серсем:

--- Цитат на: barbaron в 08 Юни, 2010, 19:08:10 ---
--- Цитат на: gogolcho в 08 Юни, 2010, 17:41:38 ---Барба, човече, защо си си изтрил почти всички мнения?
Търсех нещо, което беше пуснал като инфо и не можах да го открия...
--- Край на цитат ---
Защото видях, че много хора се дразнят от мненията ми - чак пистолет вадят :)
Пък и те моите са едни безполезни мнения - по-добре без тях. За каква инфо. ставаше дума?

--- Край на цитат ---
Как очакваш хората да те вземат на сериозно, след като постоянно триеш мненията си. Да изтриеш написаното във форум е като да се отметнеш от думата си в реалния живот.

Всъщност с цялото това триене на свои и чужди мнения, както и на цели теми, просто доказа едно - да си модератор не е за теб. Просто има хора и хора. Ако някога се отървеш от комплексите, които те притесняват до толкова, че да се вълнуваш от мнението на непознати, може и да ти се получи.

Собственик 31:
КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ!!! Това е ключовата дума за този играч.
Само че според мен има и друга ключова дума- преди 09.09.1944г. в медицинските учебници се изписваше като СХИЗОФРЕНИЯ. Сега съм благ, но след 1ч. съм гладен и съм лют!
След половин час, не помня кой бях преди час и половина. Силно накърнено ЕГО, страх от четене на написаното, себеотричане и други екстри. Колко е очарователно дъската да ти прави хлоп, хлоп :D *drink10*
Ключовите думи трябва да се заменят с ключови въпроси от рода на "Кой съм аз", "Каква е моята роля в социума?" "Откъде идвам и къде отивам?" Намирането на тези отговори придружено с подходящата терапия действат успокояващо на неспокойния дух :D

gogolcho:

--- Цитат на: barbaron в 08 Юни, 2010, 22:38:33 ---
--- Цитат на: Собственик 31 в 08 Юни, 2010, 20:07:44 ---КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ!!! Това е ключовата дума за този играч.
Само че според мен има и друга ключова дума- преди 09.09.1944г. в медицинските учебници се изписваше като СХИЗОФРЕНИЯ. Сега съм благ, но след 1ч. съм гладен и съм лют!
След половин час, не помня кой бях преди час и половина. Силно накърнено ЕГО, страх от четене на написаното, себеотричане и други екстри. Колко е очарователно дъската да ти прави хлоп, хлоп :D *drink10*
Ключовите думи трябва да се заменят с ключови въпроси от рода на "Кой съм аз", "Каква е моята роля в социума?" "Откъде идвам и къде отивам?" Намирането на тези отговори придружено с подходящата терапия действат успокояващо на неспокойния дух :D

--- Край на цитат ---


Какви комплекси бе, ИДИОТ !
Заради такива като теб България затъва все повече и повече. Прав е Хан Крум.
В реалния живот никога не съм срещал такива ИДИОТИ, като подобните на Сахиб Собственика и разни Серсеми във форумите. Разбирам ги, не е тяхна вината - живяли са 20 години в лудницата, наречена "Република България". Мислех, че подлежат на развитие, опитах се да сляза на тяхното ниво - невъзможно е. Сега наистина изтривам всичко, и ви забравям моментално. Има толкова по-интересни хора и дейности, които ме чакат :)

--- Край на цитат ---

Абе барба, как може да се засягаш от някой, който не ти е на нивото?! Направо ти се чудя... ::) Аз мога да се обидя само на някого, когото уважавам и ценя. Хайде стига сръдни

Scyther:

--- Цитат на: barbaron в 08 Юни, 2010, 22:38:33 ---
--- Цитат на: Собственик 31 в 08 Юни, 2010, 20:07:44 ---КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ!!! Това е ключовата дума за този играч.
Само че според мен има и друга ключова дума- преди 09.09.1944г. в медицинските учебници се изписваше като СХИЗОФРЕНИЯ. Сега съм благ, но след 1ч. съм гладен и съм лют!
След половин час, не помня кой бях преди час и половина. Силно накърнено ЕГО, страх от четене на написаното, себеотричане и други екстри. Колко е очарователно дъската да ти прави хлоп, хлоп :D *drink10*
Ключовите думи трябва да се заменят с ключови въпроси от рода на "Кой съм аз", "Каква е моята роля в социума?" "Откъде идвам и къде отивам?" Намирането на тези отговори придружено с подходящата терапия действат успокояващо на неспокойния дух :D

--- Край на цитат ---


Какви комплекси бе, ИДИОТ !
Заради такива като теб България затъва все повече и повече. Прав е Хан Крум.
В реалния живот никога не съм срещал такива ИДИОТИ, като подобните на Сахиб Собственика и разни Серсеми във форумите. Разбирам ги, не е тяхна вината - живяли са 20 години в лудницата, наречена "Република България". Мислех, че подлежат на развитие, опитах се да сляза на тяхното ниво - невъзможно е. Сега наистина изтривам всичко, и ви забравям моментално. Има толкова по-интересни хора и дейности, които ме чакат :)

--- Край на цитат ---

Барбароне, защо се сърдиш и наказваш всички ни, удовлетворявайки целта на един?

Собственик 31, цитираното твое мнение изразява обида към член на форума. Следващите подобни ще се модерират.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия