Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Политика

НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА

<< < (2/7) > >>

gogolcho:
Собственик, мисля, че ще изядеш бана ;)

Барба, имаш ЛС

Хайде лека от мен.

dodo2:
Тролът Собственик 31 може да бъде неутрализиран единствено с мълчание. Всяко друго действие ще е равнозначно на постигане на целите му (пряко или косвено).

Така че нито бан, нито триене, просто има една лесна връзка "[Игнорирай този потребител]" :)

Собственик 31:

--- Цитат на: barbaron в 08 Юни, 2010, 22:38:33 ---
--- Цитат на: Собственик 31 в 08 Юни, 2010, 20:07:44 ---КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ!!! Това е ключовата дума за този играч.
Само че според мен има и друга ключова дума- преди 09.09.1944г. в медицинските учебници се изписваше като СХИЗОФРЕНИЯ. Сега съм благ, но след 1ч. съм гладен и съм лют!
След половин час, не помня кой бях преди час и половина. Силно накърнено ЕГО, страх от четене на написаното, себеотричане и други екстри. Колко е очарователно дъската да ти прави хлоп, хлоп :D *drink10*
Ключовите думи трябва да се заменят с ключови въпроси от рода на "Кой съм аз", "Каква е моята роля в социума?" "Откъде идвам и къде отивам?" Намирането на тези отговори придружено с подходящата терапия действат успокояващо на неспокойния дух :D

--- Край на цитат ---


Какви комплекси бе, ИДИОТ !
Заради такива като теб България затъва все повече и повече. Прав е Хан Крум.
В реалния живот никога не съм срещал такива ИДИОТИ, като подобните на Сахиб Собственика и разни Серсеми във форумите. Разбирам ги, не е тяхна вината - живяли са 20 години в лудницата, наречена "Република България". Мислех, че подлежат на развитие, опитах се да сляза на тяхното ниво - невъзможно е. Сега наистина изтривам всичко, и ви забравям моментално. Има толкова по-интересни хора и дейности, които ме чакат :)

--- Край на цитат ---
..................................................................
Как какви комплекси бе дърт френски дори небългарски  пе..д..л? Ти къде си живял, къде си акал и къде продължаваш да говориш и пишеш срещу тази република дето те сътвори?
Нещастно дърто к....ле скоро ще се наиграеш завинаги! В имоти.нет те издухаха, но това ти е малко. За тебе трябва съд! Ама истински , не виртуален. С твоите изказвания скоро ще си го получиш. Не забравяй, че има и европейска заповед за арест! MERDE!

admin:

--- Цитат на: Собственик 31 в 09 Юни, 2010, 02:07:47 ---Как какви комплекси бе дърт френски дори небългарски  пе..д..л? Ти къде си живял, къде си акал и къде продължаваш да говориш и пишеш срещу тази република дето те сътвори?
Нещастно дърто к....ле скоро ще се наиграеш завинаги! В имоти.нет те издухаха, но това ти е малко. За тебе трябва съд! Ама истински , не виртуален. С твоите изказвания скоро ще си го получиш. Не забравяй, че има и европейска заповед за арест! MERDE!

--- Край на цитат ---

 :o

BulCan:
Барба, не се впрягай. Собственника/Сахиб не го чети просто. Моето мнение е, че форумът в момента си тече нормално, игнора решава много проблеми и "конфликти". Форумните тролове се "хранят" единственно от отговорите на другите до тях.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия