Форум за имоти > Дискусия за цените

Притеснява ли ви имот с такава цена и такова описание

<< < (2/6) > >>

Фло:

--- Цитат на: goro в 08 Декември, 2013, 17:22:14 ---


Отчайваш ме, приятелю! Обирджия ли съм или по-лошо - убиец!



--- Край на цитат ---
Не бе ,само един педераст си, но понеже като един новогрък не може да си просто педераст трябва да си Голям педераст. Педерит! Това е нещо като Демокрит с лява стъпка на резбата-Педерит! Хем си е баш древногръцко.На всеки твой пост ,където видя да ме споменаваш по който и да е педерунгелски начин ще ти отговарям с обръщението:   О,Педерите!

goro:

--- Цитат на: Фло в 08 Декември, 2013, 18:48:55 ---
--- Цитат на: goro в 08 Декември, 2013, 17:22:14 ---Отчайваш ме, приятелю! Обирджия ли съм или по-лошо - убиец!

--- Край на цитат ---
Не бе ,само един педераст си, но понеже като един новогрък не може да си просто педераст трябва да си Голям педераст. Педерит! Това е нещо като Демокрит с лява стъпка на резбата-Педерит! Хем си е баш древногръцко.На всеки твой пост ,където видя да ме споменаваш по който и да е педерунгелски начин ще ти отговарям с обръщението:   О,Педерите!

--- Край на цитат ---

Ми да те споменОнождам по често тогава!
Знайш ли как убу ми става - накъдря ми се брадата!
 *yahoo*

Е, как е, Флочко с ниВеяТа... Върви ли флосината?

Фло:
О,Педерите,ще уважа любопитството ти в друга тема.Да не пречим на човека тука с германския имот.

goro:

--- Цитат на: Фло в 08 Декември, 2013, 19:46:16 ---О,Педерите,ще уважа любопитството ти в друга тема.Да не пречим на човека тука с германския имот.

--- Край на цитат ---

Тиии пък Флочко! Където ти душа сака! Насреща съм!
Пък за човека...
Ако е като тебе, по безплатната реклама колега, само му помагаме.
Ако пък не - ще си кажем мнението, нали пита!


Не е проблема в кУмисиона!!! Бил той 18 или 180%!

Калчев си го е сложил честно, почтено, без да слага пистолет на слепоочието на Скитъра, та да го обере. Че има хора, дето тези пари ги изпушват буквално, други дето изкарват цяла година с тях във България, това няма значение.
Така му излиза сметката на колегата - със сигурност за големи суми, %-тя му би паднал, но при малките...
Свободен пазар му се казва.
Даже, струва ми се, е анонсирал пазърлък - най-малкото с ДДС-то! Може да стане без да се лъже държавата и като се лъже...

Но...

Ниска е доходността!
Дори без разходите по притежанието.
Дори по марксовото правило, че имота трябва да носи чисто толкова пари, колкото похарчените за него, ако ги сложиш на лихва в банката.
От друга страна, какво ще стане с еврото - кой ще ни каже?
Дали пък не е подценен апартамента?
Ако го интересува човека, най-добре първо да говори с Калчев..

Поправка
Опс!!! Грешка!
Сега го сметнах (преди това имах в ума си една цифра от 40+ хиляди - вероятно от квадратурата 36)
Имота едва ли ще надхвърли 21 хиляди с всичко.
При нулеви разходи по притежанието и ако сумата по наема е чиста доходността е отлична!
От там нататък - трябва последните да се знаят.

Скитър:
Жоре, не се сърди, че за тази цена почти 3000 евро комисион си е обир. Просто си е 18% обир. В Детройт ли някой беше пуснал обява за къща с цена 7000 долара? Хайде, няма да сравняваме несравними неща, защото става твърде субективно и заплашва темата да излезе извън темата. Не, че вече не е там, де.
Та писах, че комисиона 18% не е честно и си е обир. Бих добавил - наглост. Това е моето субективно мнение. И ще оценя разбирането ти, че имам право на такова. Не ли?

 За теб като е справедливо с основен аргумент, че човекът бил си ги написал - плащай ги. Не виждам какво общо има почерпката на познатия ти с това. 100% келепир трябва да оправдае алчността на Калчев ли? Не разбирам.

Викаш, Калчев като ги разхвърля тия три иляди на по-голяма квадратура, идвало било по-харно, а? И по тази логика няма лошо да ти продам един кирпичен кенеф у Горно Уйно с 2 квадрата двор върху яма с лайна за 50 кинта, с 3000 иляди евро комисион? Щото, разбираш ли, това снимки, сайтове, жисиеми, т'ва-онова - разходи, батка. А и секретарката иска нови маркови ботушки, че инак щяла да си побъбри на кафенци с жената. Ей, к'о нещо е бизнеся с НИ, а? Тежък, къртовски труд, офиси, 24/7, огледи, инвестиции, снимки, преговори...


--- Цитат ---Така му излиза сметката на колегата - със сигурност за големи суми, %-тя му би паднал, но при малките...
--- Край на цитат ---

Не се отчайвай от скромното ми мнение. Даже, като се замисля, 3000 евро са нищо. Ми я да вземем един друг казус.
Дали Калчев ще продава МОЛ за същия комисион? Или, викаш, там баш така няма да му излезе сметката... Към 300 000 ойро, по ще излезе  ;). На такова ценообразуване му викат "сурат прайс" по нашия край. Пък на когото не му харесва е бедняк и сельо!
Ей, сладури!

П.П. Викаш, доходността била добре, ама не се знаели разходите по притежанието. Обаче доходността определено била ниска!
Странно как сметна доходността без разходите. Не я знам тази формула.
 *drinks*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия