Форум за имоти > Дискусия за цените

Re: Marché immobilier en Bulgarie

(1/3) > >>

valsodar:

--- Цитат на: barbaron в 13 Май, 2010, 13:04:51 ---C'est le moment d'investir en Bulgarie - Les prix chutent encore ...
Сега е момента да се инвестира в България - цените падат отново...

--- Край на цитат ---

 Това ми напомня много на една графика за цените в Япония, там по линията на спада имаше поне две - три подобни отметки, за моменти в които все се е казвало това, а цените все ударно са си вървяли в посока към дъното, напук на призивите и лозунгите.

 Което ме подсеща да те питам - А да не би вече да ти липсва Пунди?!! ;)

valsodar:

--- Цитат на: barbaron в 13 Май, 2010, 14:06:36 ---Трай си бе, това е примамка само за французи, да влеят малко валута в икономиката. После като избягат, пак за нас си остава ;)

--- Край на цитат ---
Ахааа, да-а-а-а - ето го отговорът на въпроса, който Дянков си задава в безумните безсънни нощи - Кой ще е новият двигател за икономиката ни, за да излезем от кризата?

Кой да го светне горкият, че ще разиграем отново в национален мащаб играта "Тука има - тука няма!"  ??!

 Барба, надявам се поне да вземеш някаква минимална комисионна като нещатен консултант на МФ ?

valsodar:

--- Цитат ---Хочу выразить благодарность всему агенству , и лично д-ра Иванова за професионализм и отзывчивость проявленные во время сотрудничества при приобретении собственности в
Солнечном Берегу.
Успехов Вам в работе и личной жизни !!!
--- Край на цитат ---

 Това може да го ползват като бланка благодарните руски клиенти купували през 2007-2008-ма :D

regata:

 Ох,valsodar,умори ме от смях,ето кой емотикон ми липсва/ онзи които се смееше много /.
 Ма и ние какви сме,що не вземем да поканим другаря Иванов,така чудесно разказваше за Слънчев бряг,Бразилия а,сега ще строи и в "Триъгълника",като го четях все се пощипвах и поглеждах навън,много ме беше страх,че като погледна през прозореца и а......аз съм на Луната.Ох,винаги си бях в БГ.

koganev:

--- Цитат на: valsodar в 13 Май, 2010, 14:09:35 ---...

 Барба, надявам се поне да вземеш някаква минимална комисионна като нещатен консултант на МФ ?

--- Край на цитат ---

А защо минимална? Защо да не е три плюс три процента, както си беше практиката на нашите АНИ?

Според мен не е толкова важно дали цените ще паднат още или ще се задържат. Важното е дали на тези цени някой ще може да извлече печалба от инвестицията си. А това зависи от дългосрочните прогнози. То вече и на онези от рекламите им е ясно, че за една-две години да опънеш стотина каймета само някои го могат. Но си има сериозни фондове, които не чакат дъно или разруха, за да купят.
В тази връзка напълно е възможно франсета да купят едно-друго, като са заложили по-дълъг период и ще се целят в предполагаемите цени в края на периода. Освен това за такива сделки не се гледат обявите в сайтовете. Там се работи с директни контакти и се договарят съвсем различни условия, които си остават търговска тайна. Но добре, че си остават тайна, защото хич няма да се харесат на масовия продавач...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия