Общи > Дъра-бъра

Предложение за нов раздел Имоти във форума за Имоти

(1/2) > >>

trap:
Предлагам, да се сложи един нов раздел Имоти където да се дискутират характеристики и т.н.
Идеята ми беше породена от един сайт със стари снимки на София и други места от България на които ясно се вижда какво е било строителството по нашите земи, а не видях подходящото място да го направя.
Иначе сайта е http://www.lostbulgaria.com/

admin:
Сега трябва да се пооправят ктегориите и разделите

dodo2:
дайте тук една схема за категории и раздели (това което се вижда на първа страница), че сега май са повече отколкото трябва (примерно разделите за печата имат по една тема вътре)

nino:
Трап, и аз от време на време разглеждам този сайт - много е интересен. Подкрепям идеята ти -може да се научат и видят интересни неща, като би било хубаво да се качват и снимки на стари къщи, да се обсъждат технологии и т.н. Не като раздел за история на архитектурата, а по-скоро като впечатления или овладян опит. Предполагам, че много от професионално занимаващите се с архитектура и строителство тук, знаят много повече от останалите. Но на мен наистина ми е интересно да науча например повече за опитите да се строи по съвременен начин с технологиите и материалите от недалечното минало. Строеж на кирпичени къщи (Германия) или на такива от балирана слама - прелест... Може пък някога да си построя нещо такова!

Scyther:

--- Цитат на: dodo2 в 14 Май, 2010, 16:36:30 ---дайте тук една схема за категории и раздели (това което се вижда на първа страница), че сега май са повече отколкото трябва (примерно разделите за печата имат по една тема вътре)

--- Край на цитат ---

Ще дам, ако ми отговориш на личното съобщение.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия