Форум за имоти > Агенции за недвижими имоти

Внимание! Измамници от всякакъв ранг

<< < (3/3)

Imotenbalon:

--- Цитат ---b_m

Преглед на профила
Мнения: 1
http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=10246#p1277988821   

Днес, 10:36     Заглавие: още един случай с ПИБ
Тъй като преживях няколко доста тежки месеца в спорове с ПИБ, реших, че трябва да споделя опита са, за да помогна евентуално на някой в същото положение. Аз също съм с договор ОЛП+надбавка, при увеличението на ОЛП след съвет от адвокат отказах да подпиша анекса, в който освен нов погасителен план, фигурираха и други доста съмнителни точки. Когато ОЛП падна известно време не схванах ситуацията и си плащах високите вноски, след това обаче спрях и си поисках надвнесените пари. ПИБ ме игнорираха около 2-3 месеца, освен това започнаха и да ме плашат с предсрочна изискуемост на кредита, при което аз се обърнах към БНБ. Не че това ми помогна особено, но все пак ПИБ ми обърнаха внимание и ми върнаха надвнесените пари /имате право да си поискате пари само в 5годишен срок, не се подлъгвайте по това , че ще ви ги върнат в края на периода!!!/, НО отново настояваха да подписвам анекс със съмнителни точки, посъветвах се с адвокат и се оказа че не съм длъжна да подписвам нищо!! Реакцията на ПИБ беше меко казано извиване на ръце - изпратиха ми писмо, в което пишеше, че имота, който съм ипотекирала, се е обезценил с точно 30% и аз или трябва да погася 1/3 от кредита си веднага или да ипотекирам още нещо или съответно ще ми изпратят съдия изпълнител. Направих си труда и си платих на независим оценител, според който стойността на имота не е мръднала изобщо от момента на ипотекирането! С огромни усилия си погасих исканата сума и подписах анекс, в който единствената точка беше промяна на погасителния план
Честно казано в момента се чудя каква нова клопка са ми подготвили приятелите ми от ПИБ?!
--- Край на цитат ---

imotifree:
Аз не мога да разбера, защо продължавате да се залъгвате с тези измамници. Решете си въпроса генерално ако не се занимавате с агенции или по точно продавайте или наемайте имоти без посредници и без комисионни! Така главоболията ви ще изчезнат ;)

Владислава:
Статията я няма вече, но по линка се сещам за какво става дума. Това е супер тъпо да се изкат пари за оглед...


--- Цитат на: Crash в 30 Юни, 2010, 11:01:56 --- :o

http://spisanie.imot.bg/iskash-da-vidish-imota-day-10-leva.html

--- Край на цитат ---

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия