Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1217346 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
И, ако случайно все още го има, но завършва на хтмл накрая

Яко! *rofl*

Вече има три страници с крушояд, а след днес ще станат четири. Ще пиша на Владко Мурдаров да го включи в тълковния речник следващо издание! Ще се обадя и на google, за да дискутираме индексирали ли са, обходили ли са или са pagerank-нали крушояда чрез тайминг. Ще го направя внимателно, за да не завършат страницата на html или да баннат рутера на пинга през защитната стена на файъруола посредством SYN флуд на випиена *rofl*

 *drinks*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
И, ако случайно все още го има, но завършва на хтмл накрая


Яко! *rofl*

Вече има три страници с крушояд, а след днес ще станат четири. Ще пиша на Владко Мурдаров да го включи в тълковния речник следващо издание! Ще се обадя и на google, за да дискутираме индексирали ли са, обходили ли са или са pagerank-нали крушояда чрез тайминг. Ще го направя внимателно, за да не завършат страницата на html или да баннат рутера на пинга през защитната стена на файъруола посредством SYN флуд на випиена *rofl*

 *drinks*



Готин си, шт'и звънна  *girl*

Т'ва ти е 3-тата според теб индексация от гугъл на крушояд: http://www.fimoti.com/index.php?action=recent;start=90

Сега очаквам да ни кажеш и колко й е пейдж ранг-а?

 *drink9* *drink9* *drink9*
« Последна редакция: 06 Юли, 2012, 22:38:04 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
К'во ста'а?

Както Барби-ту издирва мой постинг, дет' съм твърдял, че е убил майка ми и нещо не го откри, не може да откриеш пейдж ранг-а на т.нар. индексирани страници на крушояд ли?  *girl*

Търси ... кат' ги намериш, ще си направил революция в СЕО оптимизациите, както Барби-ту я направи с Нобелова награда за "академичен" интернет  *drink11*
« Последна редакция: 06 Юли, 2012, 22:55:31 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Нали знаеш, че "page" не идва от "страница", а от фамилията на Lawrence Page?

Пейдж ранГът на индексацията на http://www.fimoti.com/index.php?action=recent;start=90 след обхождането на гугълбот преди 90 дни, пътувайки във времето до вчера (когато се е появила думата) и преминаване през файъроула с добавяне на html накрая е: 42 килограма и 3.14159265 сантиметра!

*rofl*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Нали знаеш, че "page" не идва от "страница", а от фамилията на Lawrence Page?

Пейдж ранГът на индексацията на http://www.fimoti.com/index.php?action=recent;start=90 след обхождането на гугълбот преди 90 дни, пътувайки във времето до вчера (когато се е появила думата) и преминаване през файъроула с добавяне на html накрая е: 42 килограма и 3.14159265 сантиметра!

*rofl*


Демек, не го намери, щот' се пуска линк-че кат' си го "открил"  *girl*

Чаткаш ли сега разликата да изградя мрежи в област с 150 хил. души и да въртя над 200 ПЦ-та за публично ползване + частните клиенти + държавните и общински поръчки + фирмите и те станаха доста и всичко да върви кат' по часовник. Софт + хардуер по зададен бюджет ....

Не съм Барби-ту дет' прочел спусната инструкция какво да прави да поддържа 30 ПЦ-та ( предполагам ) и то с рестрикции и да минава по ВПЕм-че?

Голяма "хамалогия" е направил Барби-ту, дет' ходи само да спазва работно време, ако мине в реалния сектор, ще го "сринат" за норматив, щот' има и недобронамарени персони и за 20 стинки само ще влезе през някое и-нет приложение и ще събори цялата мрежа.

Пак казвам - излязох от системата вече и не разбирам нищо! Същото казвах и когато се занимавах 10 години, че не разбирам нищо, щот' трябва да си идиот да твърдиш, че разбираш всичко от компютри ( демек "академик" във ВУЗ и да учи децата на глупости )!  *drinks*

Ся мирясвайте и пуснете музика и мацка на пилон като тази *girl*

Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On (Official Video) HD
« Последна редакция: 06 Юли, 2012, 23:25:52 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Остава да се изтръскаш от понятията и да обясниш какво общо има между твърдението ти, че google не е индексирал оная страница с крушояд (опаааа станаха 5 вече резултатите от утре) както твърдеше и pagerank. Чел си, чел си, пък станало каша кое какво е и защо е.
Крушояд, крушояд, КРУШОЯД. Ей сега баннаха целия сайт и защитната стена ще прегрее от ping проверки! *rofl*
крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд
 *drinks*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Остава да се изтръскаш от понятията и да обясниш какво общо има между твърдението ти, че google не е индексирал оная страница с крушояд (опаааа станаха 5 вече резултатите от утре) както твърдеше и pagerank. Чел си, чел си, пък станало каша кое какво е и защо е.
Крушояд, крушояд, КРУШОЯД. Ей сега баннаха целия сайт и защитната стена ще прегрее от ping проверки! *rofl*
крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд крушояд
 *drinks*

За последен път питам, ще ни покажеш ли пейдж ранг на въпросната дума с линк или ще си бауцаш измислици?

П.П. Ъъ ... сега да не ми се разсърдиш, щот' и моята философия за приятелчета се доближава до твоята Как беше "Поооонг ...."  *girl*
« Последна редакция: 06 Юли, 2012, 23:38:09 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
За последен път питам, ще ни покажеш ли пейдж ранг на въпросната дума с линк или ще си бауцаш измислици?

П.П. Ъъ ... сега да не ми се разсърдиш, щот' и моята философия за приятелчета се доближава до твоята Как беше "Поооонг ...."  *girl*

Не мога, защото pagerank на дума няма. Не мога повече и да се бъзикам, по-добре смени темата.

А ти ми покажи марсианец, само така ще докажеш, че си прав хахаха. Ако може да е индексиран, каквото и да значи този термин в твоя речник!

 *drink6*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
http://www.prchecker.info

Заповядай = page rank checker и си търси крушояда по това дет' гугъл ти го бил индексирал  *girl*

Ъъ ... и аз се базикам ( смигам )
« Последна редакция: 06 Юли, 2012, 23:50:32 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
хаха

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
хаха

Мани, ама "освиних" готината тема на Жорката - ся очаквам поредните глупости за Сократ и Аристотел, дет' си пият узо-то и денсят сиртаки на една маса.

П.П. Между другото писал съм за повторната рецесия в ЕС, просто не си ме чел Додо и кат' ми намериш една грешна прогноза от дадени хиляди и то с таймимг - ела ми се обади  *girl*

Т'ва не е на Барби аматьорското проектче ( Барба-прогноза ) с едни графики, дет' написал едно 6-степенно уравнение, за да ръси глупости. Предполагам го заимствал от т.нар. им отдел "Риск менижмънт" и си го приписваше за свое постижение.

Всички знаем докъде я докараха баМките по цял свят, барабар с Риск менижмънта им  *girl*

П.П.П. Аз тогава го харесвах заради труда, който все пак е положил и затова съвсем внимателно бях казал, че не съм съгласен с някои от нещата. 2 години си кикери откраднатите графики къде ли не и накрая кат' изгърмяха кат' балонка се покри кат' съсел и днес вероятно уж НЕ си ги "спомня".

Но гледам, че когато му се дадат модераторски права ( демек уж "власт имащ" ) става направо нагъл и затова и получава "ресто". Преди не беше такъв. Както и да е ... - да е живо и здраво момчето *drinks*
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 00:22:27 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Аз за анализите ти нищо лошо не съм казал, защото от макроикономика не разбирам, така че няма как да имам мнение.

Обаче на тема IT - просто нямам думи, изтрепа рибата, изкърти мивките и каквито лафчета още са измислили бих ги казал - като се започне от мрежи, мине се през google, сега остава нещо за hardware да кажеш и че си изобретил суперкомютър в мазето с поялник, по идеи на списание "Млад конструктор" от 1986та, за да е пълна картинката :)
При това имаш някаква странна черта - като кажеш някоя глупост и това бъде показано, зацикляш като развален грамофон до степен хипер досада, така че да откажеш и най-упорития да участва в подобието на диалог.

*drink6*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Аз за анализите ти нищо лошо не съм казал, защото от макроикономика не разбирам, така че няма как да имам мнение.

Обаче на тема IT - просто нямам думи, изтрепа рибата, изкърти мивките и каквито лафчета още са измислили бих ги казал - като се започне от мрежи, мине се през google, сега остава нещо за hardware да кажеш и че си изобретил суперкомютър в мазето с поялник, по идеи на списание "Млад конструктор" от 1986та, за да е пълна картинката :)
При това имаш някаква странна черта - като кажеш някоя глупост и това бъде показано, зацикляш като развален грамофон до степен хипер досада, така че да откажеш и най-упорития да участва в подобието на диалог.

*drink6*

Бе, спор няма, че ръся глупости кат' разпран. Бегло кат' си припомням миналото съм изръсил около 10 жилища/гарсониери в средно-статистически град в БГ и то в продължние на 10 години само за компютри, интернет и периферна техника. Будала съм бил - дал съм.

Та, Насим Талеб и закачката му с "академиците" я знаеш. Не съм съгласен за понятието Черен лебед на Насим, но за това колко смешно е, реалния сектор да открие печеливша схема, а "академиците" да си я присвояват кат' тяхно постижение съм съгласен.

Безмислен е спора ти и ти казах ( между другото имам кетапи да замарям някого до Париж и обратно, но просто в реалния сектор - те нищо не струват, щот' има 1 дума и тя се казва фалит.

Па, ако някой си мисли, че с 1 кетап или 1001 кетап фалита е различен ... няма проблем ( пример Барби с модемчета-та, дет' не можаха да изкарат и 2 години кат' технология, щот' им крадяхме паролите и демек хората плащат за и-нет, а не го получават и така умряха ).

Но аз нищо не разбирам - само като прост балама вадя всичко и винаги от джоба си, за да ме учат книжни корифеи, дет' стават в 7ч всеки ден, защото са на заплата  *valcho*

Понякога им завиждам благородно, щот' знам к'во е да къпиш на безсъници да се чудиш те как да се редят за аванс и заплата през 15 дни, а ти да се чудиш откъде да им ги набавиш.
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 00:41:02 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Marmalandi, такъв гений като теб би трябвало да е по-наблюдателен! Защо мислиш, че още съм модератор?
Но на друг, по-важен въпрос е по-важно да си отговориш
- Защо гений като теб се задоволява да бъде просто едно жалко застрахователно агентче и мухлясва и психясва вече 40 години в една балканска дупка, сам-самичък, ни жена, ни деца, само виртуални неприятели му се привиждат когато прекали с чашките и безсънието ?

Барбичка, пропусна педофилията, наркотиците и ядрените отпадъци ( да те подсетя само )  *girl*

П.П. Да ти вляза в стила де, за да видиш, че мога: "Ти за какво висиш в мангалски град ( Париж ), дет' след 20ч е лудост да пътуваш сам дори в метро? Софето засега поне се крепи до 00ч и после с таксита.

Няма ми отговориш, ама както и да е .... ( нямам самочувствието да ръся акъли за т.нар. щастие и кой къде го намирал ).

П.П.П. Ъъ ... чак сега се загледах за поредните ти глупости и за разни "агент-чета", дет' ти се привиждат, Зайко.

По принцип върха на финансова пирамида са застрахователите и в частност живото-застрахователите. Т.е. баМките сте ни обслужващи звена за пикливата транзакция хикс.

И ... понеже съм смотан кат' в АйТи-ту ( както казва Додо ) мога да ти разкажа целия живот как ще премине без да съм те виждал. А, ако те видя на живо само за 1 мин. мога да ти кажа целия здравен картон от какво си болен до момента вече и какво те очаква в бъдеще още. От к'во ще пукнеш точно не мога да ти кажа.

То и аз се моля да пукна скоро, че да се отърва от идиоти кат' тИбя, дет' нямат идея какви простотии дрискат.
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 00:58:41 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Paris by Night 2
Затова пътувам по реката, и все по нея, та до в къщи. Отзад гора, отпред гора и езеро. Заповядай някой ден :)


Благодаря! И няма проблем, ти също заповядай някой ден в старата ни столица, ще те разхождам пеша цяла нощ, за да видиш, че даже и куче, ако срещнем няма да ти посегне  *girl*

П.П. Ъъъ .. в момента възстановяват Трапезица и манастирския комплекс под Царевец, дано излязат готини артефакти.

 *drinks*