Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1227881 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1650 -: 09 Декември, 2011, 00:11:02 »
0
Още преди седмици в различни блогове четох, че неофициално американски политически лица са изказали подкрепата си за Гърция, ако реши да излезе от еврото и да не понася повече убийствената политика наложена от Меркози.

Ама в това няма никакво съмнение, Европа е голям нож (не трън) в гз на американците. Заради същите си имаме терористична престъпна "държава" като Косово, бомбардирана европейска държава (Сърбия) и т.н. Та е много вероятно подмолно да и кроят шапката, достатъчно е да корумпират някой друг като бившия ви шеф, за да се изкаже за референдум и още 3-4 подобни изцепки и да отиде коня в реката при сегашните обстоятелства. Сега мисля че утре английските им слуги ще забият последния пирон, м? :)

koganev

  • Гост
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1651 -: 09 Декември, 2011, 00:30:11 »
0
Какво значи да те подкрепят американците? Значи да имаш да даваш на тях, а не на германците...
 *drinks*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1652 -: 09 Декември, 2011, 22:16:41 »
0
... с пожелания за КУРАЖ на нас и нашите приятели тук!

Καλά μας Χριστούγεννα - Merry Christmas, Greece



goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1653 -: 10 Декември, 2011, 09:28:28 »
+2
Напънала се планината и родила мишка!
Това е единственото, което може да се каже за последната Меркозова смехория.
Всякакви коментари са излишни, освен може би един:
Време им беше да изядат една предупредителна плесница и я изядоха!
Не са глупави богатите гърци, че последните 2 години купуват имоти на Албиона!


Хъм,мислех да понапиша доста неща,но осъзнах,че няма никакъв смисъл.
goro,дръжте се малко по - достойно,факт е,че сте позволили на правителствата ви да ви надумкат с много яки заеми.
Не се сърдете на другите,гневете се на собствените си "красавци".
ПП. Минусчето ти НЕ е от мен  :)  *drinks*
Аз пък толкова се надявах да прочета нещо от тебе! Най-вече за да си изясня кое е достойно и кое не!
Примерно, аз смятам, че пенсии от 300 лева са недостойни и унизителни!
Също така, че е недостойно да търпиш едно правителство, което не си върши работата!
Недостойно и подлизурство е все да се присламчваш до по-силния без да те интересува справедливостта!
Недостойно е да лъжеш, като дуото Меркози!
Недостойно е да изнудваш обикновените хора за да спасяваш банкери!
...
Но пък смятам за достойно:
- да свалиш правителство, което не си върши работа (Гърците за последните 3 години разкараха 2)
- да наречеш лъжеца - лъжец, пък ако ще да е и планетарх
- да презираш гъзолизеца, пък ако ще да е съфорумец или случаен сътрапезник, а и по възможност да му биеш един шут
- да ти харесват и блондинките и брюнетките, но да не ги взимаш много на сериозно... ;)
...
още много бих могъл да напиша за достойното и недостойното!
Ти за мен си от достойните момичета! Открито и честно слагаш минусите, а не подлизурски!
Затова те  *heart*



...
Ама в това няма никакво съмнение, Европа е голям нож (не трън) в гз на американците. Заради същите си имаме терористична престъпна "държава" като Косово, бомбардирана европейска държава (Сърбия) и т.н. Та е много вероятно подмолно да и кроят шапката, достатъчно е да корумпират някой друг като бившия ви шеф, за да се изкаже за референдум и още 3-4 подобни изцепки и да отиде коня в реката при сегашните обстоятелства. Сега мисля че утре английските им слуги ще забият последния пирон, м? :)
Да де... Само, че ползите бяха най-вече за Германия (прилапването на Словения, Хърватска)...
Глупавите американци с идеалистичните им разбирания, нали са глупави - обраха негативите!
Трудно е за разбиране, ако си пораснал с комунистическите клишета за лошите империалисти - англосаксонци и американци!
Та... не знам дали Европа е голям нож, но от задния двор на Америка е на път да стане задния двор на света с Меркози начело.



Какво значи да те подкрепят американците? Значи да имаш да даваш на тях, а не на германците...
 *drinks*
Да! И е далеч по-добре, отколкото да имаш вземане даване с немците! Те знаят само да вземат!
Една малка историческа справка: американците бяха тези дето опростиха немските дългове! Даже и репарациите им опростиха, че и план Маршал им проведоха! Направо държава им изградиха наново (иначе още на гърците щетите биха плащали), за да си чукат главата сега. Проклет американски идеализъм!
Между другото, преди няколко дни чух, че гръцкият дълг би бил под 60% без разходите им за отбрана. Нали знаеш, кои са основните доставчици!


... с пожелания за КУРАЖ на нас и нашите приятели тук!
...
Да си жива, здрава и щастлива, Ели!

Весели коледни празници на всички!

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1654 -: 10 Декември, 2011, 12:30:58 »
0
САЩ са си гонели свои интереси - възстановяването на разрушена Европа след ВСВ им носи огромни ползи. Добре са си направили сметката. Общо взето тяхната политика не се основава на грам емоция.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1655 -: 10 Декември, 2011, 12:35:39 »
0
... с пожелания за КУРАЖ на нас и нашите приятели тук!

Καλά μας Χριστούγεννα - Merry Christmas, Greece

Ели,
Много въздействащ клип си направила. Отново ...  *flower1*




Ти за мен си от достойните момичета! Открито и честно слагаш минусите ...
Затова те  *heart*


Знаех си, че ще оцениш откритостта на Регатка. :) *drink11*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1656 -: 16 Декември, 2011, 20:20:13 »
0
http://tribune.com.pk/story/307547/greek-man-claims-for-19-kids-none-real-police/

goro, сега разбирам защо се дразниш. Май ще спрат на братчеда детските...

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1657 -: 16 Декември, 2011, 20:39:22 »
0
Гърците и те явно са доста напред с информационните системи, щом с хартийки доказват, че имат деца :)

Между другото какво стана с милиардните облигации на семейство Псемакис от Патрас - изплатиха ли вече Гръцкия дълг? (Псемакис от гр. ψέμα - лъжа.)

 *drink5*

ВАЖНО ВАЖНО - продават се 32 парчета само за $1420 всичките (всъщност стойността им според гения Теодоре Кариотис е 22 трилиона):

http://www.ebay.com/itm/32-pieces-Banque-d-Orient-Athens-1906-125-Gold-Francs-speculative-no-limit-/220911683053?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item336f5cc5ed
« Последна редакция: 16 Декември, 2011, 20:50:30 от dodo2 »


Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1659 -: 16 Декември, 2011, 22:31:10 »
0
Гърците и те явно са доста напред с информационните системи, щом с хартийки доказват, че имат деца :)

Между другото какво стана с милиардните облигации на семейство Псемакис от Патрас - изплатиха ли вече Гръцкия дълг? (Псемакис от гр. ψέμα - лъжа.)

 *drink5*

ВАЖНО ВАЖНО - продават се 32 парчета само за $1420 всичките (всъщност стойността им според гения Теодоре Кариотис е 22 трилиона):

http://www.ebay.com/itm/32-pieces-Banque-d-Orient-Athens-1906-125-Gold-Francs-speculative-no-limit-/220911683053?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item336f5cc5ed


dodo, не отваряй дума за ИТ в Гърция. В банките им компютрите са непознати неща, влизаш да теглиш пари и се вади една папка-дело с помоща на стълба от 5ти рафт. И така за 1000 евро кеш ти отиват 3 дена време.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1660 -: 16 Декември, 2011, 22:55:55 »
0
Не ми се мисли как се прави удостоверение за наследници *rofl*

Разпределят 20 държавни служители да разпитват съседите в махалата кой на кого е родител и дете.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1661 -: 16 Декември, 2011, 23:18:20 »
0
Абе тая Гърция не я ли закриха? Или остана морето, узуто и охтоподите. Защото от май месец насетне пак ще ни трябва.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1662 -: 17 Декември, 2011, 10:15:30 »
-1
Привет,

момичета и момчета, успях да стигна и до вас и тази тема, понеже за този форум имах лични покани от няколко човека, а това са мили жестове, които трябва да се помнят!

Та, днес ме разфучаха с метлата за пореден път заради Полет над нощта и съм на 1 час сън, както обикновено, но както и да е ....

http://marandi.blog.bg/biznes/2011/12/17/.868306

Това е моето мнение към днешна дата, няма проблем и да ме напсува някой, ако нещо не му хареса. Аз нося на майтап  ;)

Чиърс и много ме кефите като качество на форума, но не успявам да ви следя редовно, за което се извинявам.

Поздрави,
Андро

П.П. Не печеля нищо от цялата работа с линк-а, така че спокойно. Просто помня, когато някой ме покани и винаги си връщам "дълговете" - хихихи ! Но няма да успея да прегледам цялата тема от последното си влизане, а само последната страница с коментари и дано съм бил полезен на някого. Успех!
« Последна редакция: 17 Декември, 2011, 10:22:03 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1663 -: 17 Декември, 2011, 12:23:28 »
0
Ей!  *drink1*

Има едно разделче само за регистрирани, защо там не ни споделиш малко идеи за застраховки.. На хора, на животни, на земя?

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #1664 -: 17 Декември, 2011, 20:57:23 »
0
Привет,

момичета и момчета, успях да стигна и до вас и тази тема, понеже за този форум имах лични покани от няколко човека, а това са мили жестове, които трябва да се помнят!

Та, днес ме разфучаха с метлата за пореден път заради Полет над нощта и съм на 1 час сън, както обикновено, но както и да е ....

http://marandi.blog.bg/biznes/2011/12/17/.868306

Това е моето мнение към днешна дата, няма проблем и да ме напсува някой, ако нещо не му хареса. Аз нося на майтап  ;)

Чиърс и много ме кефите като качество на форума, но не успявам да ви следя редовно, за което се извинявам.

Поздрави,
Андро

П.П. Не печеля нищо от цялата работа с линк-а, така че спокойно. Просто помня, когато някой ме покани и винаги си връщам "дълговете" - хихихи ! Но няма да успея да прегледам цялата тема от последното си влизане, а само последната страница с коментари и дано съм бил полезен на някого. Успех!


Марандич,

Радвам се да те видя отново при нас, дано да не минаваш за малко:)

Ще хвърля едно око и на блога, имам усещането, че си писал нещо щом даваш линк.

Пуснах ти едно съобщение на лична да питам за една застраховка и аз, ако имаш време, хвърли едно око...

Поздрави  *drink1*
I say what I do and do what I say.