Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1210776 пъти)

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Световните учени признаха,че гръцката цивилизация е ИЗМИСЛЕНА !!!!
http://ydara.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2825%3A2013-08-16-14-39-57&catid=141%3A2013-08-13-07-02-31&Itemid=213

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Какво да коментирам бе, паразит?
Нерде Гърция, нерде Крим, нерде брокитата като основна движеща сила в икономиката и прогреса на обществото като цяло...
Ташак, бай Жоре.
Като ще пишеш нещо, нека поне да има смисъл. И нека да е в контекста на темата ти. Защото умираш да ме плюеш, задето в тема за цените на имотите съм постнал брокерските далавери и лъжи, а ти в темата за краха на Гърция разправяш за Крим, Путин, Меркел и так далее... Ташак. Обаче аз съм дяволът, а ти си херувимът небесен... Аз съм манипулирал, а ти постваш екстракта на истината...
Аре, ако имаш нещо съществено и значимо за приноса ти в моралното, етичното и духовно израстване на Гърция в контекста на брокерсите услуги или посредническата комисиона като метод за духовно извисяване - напиши го. Може и да го оценя. Но ако ще продължаваш да лаеш като кучка след автомобил на магистрала - спести си го. Не вкарваш мисъл във форума по този начин, ако ме разбираш.


Аааа...
Скитъре, нечестно е!
Посочи един ред дето да съм те плюл последните пости!
Не виждам да съм плюл ни тебе, ни някое бЕло, румено дупе, ни простите задници на трактор, ни мурджовците,  ни хулителите...

Темата е "за Гърция ИЛИ за политиката и икономиката"... Нечестно е да ме секваш така...
Аз... кво... глеАм/чИтЪ новините... паразитирам си... и реших малко да я посъбудя...
На глей!
И светОвните учени разбудих, почнаа простОвете!
 ;)
Световните учени признаха,че гръцката цивилизация е ИЗМИСЛЕНА !!!!
http://ydara.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2825%3A2013-08-16-14-39-57&catid=141%3A2013-08-13-07-02-31&Itemid=213




За сИчко друго си прав!
Мисълта, морала, етиката, духа... отдавна съм ги оставил на жената. (Тя затуй не се обажда)
Па я съм си седнал на мантинелата, гледам профучаващите екстракти на истината, джавкам си и ако падне някоя комисионна, падне...
Ако не падне - здраве да е!
Ний, паразитите като се насмучем с кръв, можем години да чакаме следващия гостоприемник!


Та... като стана дума за хулители, то има ли такава професия?
А клеветници?
Ако има ще се радвам да разобличиш далаверите им!
Майстор си!

Ай!
За купонья! И за числата!
 *drinks*
« Последна редакция: 24 Март, 2014, 07:52:19 от goro »

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Какво да коментирам бе, паразит?
Нерде Гърция, нерде Крим, нерде брокитата като основна движеща сила в икономиката и прогреса на обществото като цяло...
Ташак, бай Жоре.
Като ще пишеш нещо, нека поне да има смисъл. И нека да е в контекста на темата ти. Защото умираш да ме плюеш, задето в тема за цените на имотите съм постнал брокерските далавери и лъжи, а ти в темата за краха на Гърция разправяш за Крим, Путин, Меркел и так далее... Ташак. Обаче аз съм дяволът, а ти си херувимът небесен... Аз съм манипулирал, а ти постваш екстракта на истината...
Аре, ако имаш нещо съществено и значимо за приноса ти в моралното, етичното и духовно израстване на Гърция в контекста на брокерсите услуги или посредническата комисиона като метод за духовно извисяване - напиши го. Може и да го оценя. Но ако ще продължаваш да лаеш като кучка след автомобил на магистрала - спести си го. Не вкарваш мисъл във форума по този начин, ако ме разбираш.

Аааа...
Скитъре, нечестно е!
Посочи един ред дето да съм те плюл последните пости!
Не виждам да съм плюл ни тебе, ни някое бЕло, румено дупе, ни простите задници на трактор, ни мурджовците,  ни хулителите...

Кое е нечестно? Аз пък кога съм те плюл тебе? Пиша си тук с един паразит, който лае като мастия зад моторетка. Ти къде се тикаш в спора не разбирам...
Нечестно било... Въпрос на интерпретация и желание за контакт. Но едно са желанията, друго са реалностите.

Ай, сиктир!

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Какво да коментирам бе, паразит?
Нерде Гърция, нерде Крим, нерде брокитата като основна движеща сила в икономиката и прогреса на обществото като цяло...
Ташак, бай Жоре.
Като ще пишеш нещо, нека поне да има смисъл. И нека да е в контекста на темата ти. Защото умираш да ме плюеш
,...

Аааа...
Скитъре, нечестно е!
Посочи един ред дето да съм те плюл последните пости!
...

Кое е нечестно? Аз пък кога съм те плюл тебе? Пиша си тук с един паразит, който лае като мастия зад моторетка. Ти къде се тикаш в спора не разбирам...
...

Не си, не си!... Мед ти капе от устата!
Но...
Нечестно е да ме обвиняваш в плюене - нямам патент в хуленето!  ;)
Ако изключим кака, там може и да прекалявам, макар развитието на ситуацията да опровергава едно такова твърдение, основната ми слабост са... паразитирането и... забавленията...
 *rofl*
На... чета вчерашната преса и ме досмешава като си представя цвета на разни бЯли, румени дупета при една такава новина:
(Смехът, казват, е здраве! Да се смееш, пожелавам ти Скитъре!)
Цитат
http://www.segabg.com/article.php?id=691658
Именно с напрегнатата ситуация над Черно море неофициално се обяснява и форсирането на второто техническо споразумение за Air policing, което България и Гърция подписаха миналата седмица. Първото - между правителствата на двете страни, беше подписано още през 2010 г. България вече има подобно споразумение и с Румъния. Според авторитетния сайт http://www.janes.com документът между София и Атина регулира охраната на българското въздушно пространство от изтребители на ВВС на Гърция, подобно на това между НАТО и прибалтийските републики, както и между Италия и Словения. Засега тази информация не се потвърждава, но споразумението ще позволи на България да разчита на гръцки изтребители в случай на нарушаване на въздушното й пространство.


Наздраве Скитъре!
Ай! За купонья!
 *drinks*

п.п.
Пропуснах да отбележа, че днес 25 гърците ще отбележат разделени на две от полицейските кордони - една практика въведена откакто оупа решава гръцката криза - националния си празник.
От едната страна на кордоните - управляващите.
От другата - народа с дребните и средните капиталисти :)

И една статия по случая
Защо Гърция успява да се освободи от османско владичество 60 години по-рано от България
Любопитното, а може би характерно за човешката природа, са авторовите или редакционните комплекси. В каретата отляво се подчертават "българските заслуги" и "гръцката виновност" така да се каже...
Какво значение има спокойния и обективен тон на интервюирания историк?  ;)
« Последна редакция: 25 Март, 2014, 14:33:31 от goro »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
лае като мастия зад моторетка.

 :)Много точно определение за мазньото.Аз щях да добавя дебела, мазна новогръцка мастия зад моторетка... за благозвучие, с тематичен нюанс,заради гръцката тема.

farvana

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
пичове, престанете с дребните междуособици


я вижте кво става

http://www.fooledbyrandomness.com/pp2.pdf

http://www.gmwatch.org/index.php/news/archive/2013/15032-expert-who-predicted-global-economic-crash-thinks-risks-from-gmos-too-great

Талеб твърди че рисковете от ГМО са огромни и вижда аналогии с поведението при кредитните деривати което ни доведе до финансовата  криза.

Ясно е че немците са виновни,  та може ли да преминем към съществените неща ....

На финансовия фронт ниските лихви и жаждата за печалба възраждат меко казано изкривяващите икономическата логика деривати - базирани на приходи от наеми :) (досега бяха приходите от вноските по ипотеките, сега са наемите), на кредити за индустрията ....
http://www.bloomberg.com/news/2013-06-24/options-on-debt-derivatives-nearing-100-billion-credit-markets.html
http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424127887324170004578638093802889384

На украинския фронт американците си играят игрички с руснаците и европейците май ще го отнесат ...

аре и умната
 *drinks*




 

Slavi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 80
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +10
    • Профил

На финансовия фронт ниските лихви и жаждата за печалба възраждат меко казано изкривяващите икономическата логика деривати - базирани на приходи от наеми :) (досега бяха приходите от вноските по ипотеките, сега са наемите), на кредити за индустрията ....


Ми да вземем да вдигнем лихвите, за да няма изкривяващи икономическата логика деривати, А?  *scare*

На украинския фронт американците си играят игрички с руснаците и европейците май ще го отнесат ...


Май първо ще го отнесат украинците. Толкова време се бориха и стотина жертви дадоха..........за да чистят тоалетните и да мият чиниите на европейците (т.нар. светло бъдеще)

http://www.investor.bg/centralna-i-iztochna-evropa/335/a/ukraina-se-sporazumia-s-mvf-za-spasitelen-zaem-ot-14-18-mlrd-dolara,169456/
http://www.investor.bg/centralna-i-iztochna-evropa/335/a/ukraina-shte-povishi-s-nad-50-cenata-na-gaza-za-naselenieto,169436/
« Последна редакция: 27 Март, 2014, 17:13:07 от Slavi »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
farvana,
ако нахвърляш малко коментари на прост български за такива като мен - не много в час по финансовите въпроси, деривати и шменти капели би било много полезно.
Знам, че не е много благодарно, ама опитай като имаш време...
Чувам, че и ЕЦБ щяла да разхлабва паричната политика и готви нещо като американската програма за извънредно финансиране - изглежда яйцето е опряло на дупето на немските ни приятели и бундесбанк била склонна вече на "компромиси"...
 ;)

Сега...
Аз ще си пиша за това, което си мисля че знам или разбирам...

Говоря си тези дни с една моя позната и откривам че единствената и работа (на заплата) е в новинарски сайт. И с тази си работа успява и се издържа. Нормално, би казал някой, но мен ме гложди едно съмнение. Специално този сайт, посещаемостта му, колкото на моя сайт за имотите...
Преди години си казвах - баси, дневно навъртам километри на таксиджия в града, а живея от друго... Сега - какво? Посещаемост колкото на този новинарски сайт и пак живея от друго?
Нещо не е наред.
Кой ли ги издържа, тази моя позната и нейните работодатели?
Те това ми минава в ума...

Чета форума тези дни.
Новинаров, усърден както винаги и още по усърден Иво Инджев.
Не е имало някаква явна причина да му нямам доверие досега. Но толкова помия напоследък срещу Русия във блога му и ми мина също...
С какво се издържа този човек?

Че имаме у нас много калитковци издигнали се от председатели на дкмс подлизурковци до мастити журналисти, президенти и пр. е ясно. Че това се случва даже в Германия и една бивша дружинна ръководителка и протестантска щерка може да гримасничи умно и да прави поразии вляво и вдясно също е ясно
...
Ясно е че немците са виновни,  та може ли да преминем към съществените неща ....
...

Но дали проблема е само във немците!
Как е възможно да се събират 30 министри или толкова премиери и да стигат все до същите идиотщини? Как един не тропна на кака по масата да и каже че е тъпа?
Тропнаха и!
Отвън.
И нашият Иво започна да го кълне! Хе...
Чудно нещо...

От няколко дни се каня да преведа една статия от гр. печат. Не, че там следваната официална линия за кримската криза е по различна, но поне е по предпазлива и се срещат по-често статии и мнения като това, а не плямпания заслепени било от русофилство, било от русофобство.

От:
ЕО в Украйна. Апокалипсис (разкритие) сега!

Цитат
...
Няма никакво съмнение, че Владимир Путин е един авторитарен лидер, който се възползва цинично от всички което обслужва "държавните интереси" - от символите на Октомврийската революция... до руския национализъм, Православието и Панславизма. Въпреки това, ако някой доброволно не затваря очи пред реалността, трябва да признае че в настоящата криза не Русия беше тази, която започна самоуправството. Голямата част от отговорността за тази исторически по размер и с неизвестни последствия в геополитиката криза лежи на плещите на ЕО.
ЕО, а не Русия постави пистолета на челото на Янукович поставяйки го насилствено пред дилемата "или с нас - или против нас" и възпламенявайки бунта срещу него.
Висши политици на ЕО, оставиха настрани и последния дипломатически предлог, пропагандирайки на п лощад Независимост в Киев прегърнати с лидери на опозицията, включително и основателите на Украинската националсоциалистическа партия.
Трима външни министри на ЕО (на Германия, Франция и Полша) устроиха клопка на Янукович убеждавайки го да подпише споразумение с опозицията за мирно разрешаване на кризата и впоследствие поощриха щурмовите отряди на въоръжената опозиция да го отхвърли, правейки недействителни договореностите преди да изсъхне мастилото на подписалите споразумението. Такава излагация!

Министърът на външните работи на Естония беше информирал много на време Катрин Ащин, че снайперистите които предизвикаха кръвопролитието в Киев не са наемници на Янукович, а наемни провокатори на опозицията. И, ЕО вместо да поиска задържането им и изправянето им пред международен съд, узакони превратаджийската смяна на режима и заемането на ключови постове в националната сигурност от крайно десни виновници за клането.
Не намериха даже две думи за протест, когато първия акт на новото правителство беше да отмени статуса на руския език като официален, предизвиквайки оправдано безпокойство в рускоезичните, заплашени да изпаднат в граждани втора категория.

Една такава ЕО няма нищо общо със свободното общество на човешките права,  както би искала да изглежда. Това е публичен акт на политическа суровост и империалистично демонстриране на сила, едно постмодерно възкресение на стари империи, които се разпаднаха след ПСВ.
Най-лошото е че този път "Империята" има на щурвала си политици от дребен калибър, които се издигнаха не от огъня на революциите,  контрареволюциите и военните сблъсъци, а върху велудените кресла на корпорациите, медийните олигарси и фирмите за изследване на общественото мнение.
Бяха толкова безумни, че след като направиха каквото направиха в Киев, публично започнаха да канят Путин да признае правителството им и да бръкне дълбоко в джоба си за да може то да се задържи. Политическият кретенизъм в апогея си!


Реакцията на Русия беше абсолютно предвидима за всеки който и най-малко е имал връзка с руската и украинската реалност. Връщането на Крим към Русия, на която винаги е принадлежал по същество вече е факт и необратим... Бъдещето на Украйна като единна страна се очертава мрачно... международните отношения непредвидими.
Сигурното е, че ЕО ще плати тежка цена независимо от по нататъшното развитие - една изцяло дискредитирана международна структура (ЕО), като стажант магьосник от приказките, неспособен да контролира духовете, които толкова безцелно освобождава от бутилката, и неспособен да защити неподозиращите/наивните граждани повярвали в обещанията му.
...




п.п.
пичове, престанете с дребните междуособици
...

Когато хулителите и клеветниците минат една черта, те не бива да бъдат оставяни докато поне не се извинят публично, както публично са хулили. (Не на мен, разбира се, мен какво ме интересуват лично - обикновени плямпала)
Едно общество което приема хулителите и клеветниците е свършено общество - без бъдеще - и вероятно това очаква нашия, така славно започнал форум.

Колкото до белите румени дупета...
Бас правя, че отново ще ни информират научно от някой сайт - удар!
 ;)

Забавно е...
Нищо човешко не ми е чуждо, човешките недостатъци - също...



Ай!
За купонья! И за дърдорницата!
 *drinks*

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Когато хулителите и клеветниците минат една черта, те не бива да бъдат оставяни докато поне не се извинят публично, както публично са хулили. (Не на мен, разбира се, мен какво ме интересуват лично - обикновени плямпала)
Едно общество което приема хулителите и клеветниците е свършено общество - без бъдеще - и вероятно това очаква нашия, така славно започнал форум.

ЕЙМИН, бай Жоре! Грандиозно! Фамозно!

"Не на мен, разбира се, мен какво ме интересуват лично - обикновени плямпала"
Скромен, както винаги! Какъв сладур! Добре, пич. На теб лично ти се извиних, но понеже нямало нужда - оттеглям извиненията си културно, че да не споменавам майка ти...

Силно впечатление прави интелектуалното заявление, че ще коментираме неща, за които си мислим, че знаем, а няколко реда по-долу стигаме до извод, че "нещо не е наред". Изводите всеки си ги прави според камбанарията...

Хулителите и клеветниците, викаш. И обществото. Мдам, вече взе и международна подкрепа да търсиш като Кличко при Камерън, дето искал икономическа и морална подкрепа. Моралната я получил веднага с "ясни сигнали" против руската анексия на Крим, но що се отнася до икономическата подкрепа, Камерън уважил правото на една свободна Украйна да се оправя както може. Като Иванчо, дето баща му му обещал колело, ама някой друг път. Та и ти международно се обяви за общество, което не трябвало да търпи хулители и клеветници инак било загинало и прогнило. И критики сигурно не ти уйдисват. Щото това, което ти наричаш хули и клевети, аз наричам критики. И вместо да ме опровергаеш с реални факти, примери и статистики на щастливи и доволни от измамите, пардон, "обществено полезните услуги" на брокитата на НИ, ти сам се тури в числото на паразитите и после търсиш международна подкрепа и санкции срещу несправедливите обвинения. Ама нещо не виждам гора от ръце, както казваше учителката ми по математика, когато питаше кой иска да реши на дъската някое уравнение...

Аре обясни къде е границата между критика и хулене? Между самочувствие и его? Ще кажеш, че е в това дали е оправдано с факти или незаслужено. Не ли? Ми аз години наред пиша с факти бе, аланкоолу!!! Що примери съм писал, що примери хората (обществото) са дали и тук и в предишния форум, а ти чак сега се сети, че незаслужено те хулили. И то що? Щото сам се навря между шамарите. Поне ЕДИН пример за това колко си честен даде ли? Не! Даде как те били черпили един обяд ли беше, вечеря ли, щото си бил ненадминат експерт по недвижимостите. И толкоз. А една кирлива гнусна практика на колегите ти опроверга ли? Не. Ама те били друго, викаш. Били неграмотници, мошеници и так далее. Ми що се натика сам в общия кюп тогава да те питам? Що не доказа с поведението си, че си нещо по-различно? Щото не можа. Просто си показа рогите и продължи да коментираш неща, които си мислиш, че разбираш, а два реда по-долу викаш, че "нещо не е наред". Ето там е границата между самочувствието и егото. Да си броки на НИ, на което дериватив не му говори нищо, но пък гордо да дефинира международното положение и как аджеба стоят нещата в международен план с кака Меркел, Путин и Обама в нарочно създадена за целта тема "за политиката и икономиката"... Фамозно, не ли? Препоръчвам да добавиш и едно "и за всичко останало" и да туриш едно загадъчно 42 някъде...
Казват, че бакшишите и пенсиите най-много разбирали от политика. Очевидно брокитата ги бият.
 
« Последна редакция: 27 Март, 2014, 22:50:43 от Скитър »

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Цитат
Преди години си казвах - баси, дневно навъртам километри на таксиджия в града, а живея от друго... Сега - какво? Посещаемост колкото на този новинарски сайт и пак живея от друго?
Нещо не е наред.
Кой ли ги издържа, тази моя позната и нейните работодатели?
Те това ми минава в ума...

Баси, а? Какъв напредък на ума! Видиш ли, докато някои се лашкат като таксиждии, други се издържат от сайтове. Бахти неправилното! Представи си какво кощунство е пък да продаваш по Интернет, а? Сакън! Анатема! Я, най-добре си навъртай километрите и си бичи такси...

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Когато хулителите и клеветниците минат една черта, те не бива да бъдат оставяни докато поне не се извинят публично, както публично са хулили. (Не на мен, разбира се, мен какво ме интересуват лично - обикновени плямпала)
Едно общество което приема хулителите и клеветниците е свършено общество - без бъдеще - и вероятно това очаква нашия, така славно започнал форум.

ЕЙМИН, бай Жоре! Грандиозно! Фамозно!

"Не на мен, разбира се, мен какво ме интересуват лично - обикновени плямпала"
Скромен, както винаги! Какъв сладур! Добре, пич. На теб лично ти се извиних, но понеже нямало нужда - оттеглям извиненията си културно, че да не споменавам майка ти...
...

Цитат
Преди години си казвах - баси, дневно навъртам километри на таксиджия в града, а живея от друго... Сега - какво? Посещаемост колкото на този новинарски сайт и пак живея от друго?
Нещо не е наред.
Кой ли ги издържа, тази моя позната и нейните работодатели?
Те това ми минава в ума...

Баси, а? Какъв напредък на ума! Видиш ли, докато някои се лашкат като таксиждии, други се издържат от сайтове. Бахти неправилното! Представи си какво кощунство е пък да продаваш по Интернет, а? Сакън! Анатема! Я, най-добре си навъртай километрите и си бичи такси...

Скитъре,
Аз нямам брилянтния ти ум да се издържам от сайт с, да речем, 1000 посещения дневно или пък от магазин за 1000 лв.
Пък може и да ми е скъпа издръжката, знам ли?
;)

Виждам, несъгласен си с моето презрение към хулителите и клеветниците.
В правото си си да критикуваш.
Би могъл, дори, да бъдеш по-малко скромен и защо не, да напишеш:
- една ода за възхвала на хулителите и клеветниците
- едни филипики срещу "анексията на Крим" и срещу Путин

Благодаря, че не споменаваш майка ми. Тя е възрастна жена.
И аз не мога да ти бъда полезен - предпочитанията ми са към нежния пол. Мъжките дупета са ми смешни, но непривлекателни, пък било то бели и румени...

Ай!
За купонья!
И за дърдорницата!
 *drinks*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
"Който живее в стъклена къща,не бива да хвърля камък по прозорците на съседа" Маргарет Тачър.
 Това е за мазньото, с препоръка да си размърда мозъчната гънка,докато седи на мантинелата и да се сети какво е имала пред вид Желязната лейди!

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Не знам как и защо си останал с такова впечатление, но срещу Пътев нямам нищо против. Човекът си защитава неговите хора и държавните интереси. Даже е твърде сдържан ако питаш мен, но това си е тяхна работа. Голямо изкуство показа - направо си беше военен балет. Со кротце и со благо и мъъничко кютек. Няма жертви, няма ревящи майки и деца, всички му викат "Ура", рейтингът му в небесата, даже и демократ се показа с този референдум. Красиво. Пък ние от другата страна на барикадата ни съобщават по телевизора какво мислим.

 

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Не знам как и защо си останал с такова впечатление, но срещу Пътев нямам нищо против. Човекът си защитава неговите хора и държавните интереси. Даже е твърде сдържан ако питаш мен, но това си е тяхна работа. Голямо изкуство показа - направо си беше военен балет. Со кротце и со благо и мъъничко кютек. Няма жертви, няма ревящи майки и деца, всички му викат "Ура", рейтингът му в небесата, даже и демократ се показа с този референдум. Красиво. Пък ние от другата страна на барикадата ни съобщават по телевизора какво мислим.

 
Тая балетна постановка я е поставял още Хитлер,наричат я "Аншлус" преди 76 г.И преди него  често е поставяна на "театралната сцена".Общото в края на представлението е трагичния му завършек,заради "пушката по Станиславски",винаги  гърми щом е в реквизита.
« Последна редакция: 28 Март, 2014, 10:21:41 от Фло »

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Тая балетна постановка я е поставял още Хитлер,наричат я "Аншлус" преди 76 г.И преди него  често е поставяна на "театралната сцена".Общото в края на представлението е трагичния му завършек,заради "пушката по Станиславски",винаги  гърми щом е в реквизита.

Да. Правят се и такива паралели. Историята се повтаряла, казал Маркс, първо като трагедия, а после като фарс. Но при всички случаи е по-добре с референдум, отколкото с бомби и ракети. Веднъж ексцарят Симеон каза: "Русия е голяма." Проникновена мисъл. Големите дървета в гората виждат повече слънце и растат по-високо.
« Последна редакция: 28 Март, 2014, 11:31:43 от Скитър »