Общи > Дъра-бъра

СтанАх паундова милионерка...

(1/24) > >>

Muza:


Получих това на мейла.



Г-н Garth Bevan е името ми Аз съм мениджър профил одит "NatWest банка Harlesden, Северозападен Лондон, Англия. Имам едно предложение бизнес, който ще бъде от огромна полза и за двете ни. Тъй като одитор Велика Лондон Регионална служба, открих една сума от £ 15m (петнадесет милиона лири стерлинги) в пасивни предвид, че принадлежи към един от нашите чуждестранни клиенти Късна бизнес магнат г-н Мозес Саба Масри еврейско / мексикански милиардер той загина в катастрофа на хеликоптер в началото на тази година, заедно с членовете на неговото
 семейство (жена, син (Avraham (Алберт)) и дъщеря-в-закон) и пилота, както добре. Саба е 47-годишна възраст. Изборът на контакт с вас предизвиква от географски характер на мястото, където живеете, особено поради чувствителността на сделката и поверителността тук.
 NatWest Bank е направил всичко в рамките стигне до нея да се свържете с близките на починалия Аз лично се опитах по моя път да се подпомогне постигането на тази цел всички да не се ползват. Така че аз искам вашето съгласие да ви представя като най-близките роднини / Уил бенефициент на починалия, така че приходите от тази сметка на стойност 15 милиона лири може да се обърне към вас. Това ще се споделя в тези проценти, 60% за мен и 40% за вас. Аз ще разполагат с всички необходими правни документи, които могат да бъдат използвани за резервно
 копие на това твърдение. Какво е необходимо е да попълните си пълномощията на тези документи, да го легализират в британски съд за да се докаже като законния наследник заедно с честната си сътрудничество, поверителност и доверие да се даде възможност да ни донесе тази сделка до успешен край . Гарантирам ви, че това ще бъде екзекутиран в рамките на правен режим, който ще ви предпази от всяко нарушение на закона.
 Реших да се свърже с вас, защото можете да намерите това предложение интересно. Моля за Вашето потвърждение на това съобщение и посочване на интереси, от мен осигурим:
1. Вашето име,
2. Директно на мобилните номера,
3. Адреса за кореспонденция,
4. Пол / възраст,
5. Занимание / позиция,
6. Националност.
 Аз ще ви предоставим повече информация. Се стремим да ми кажете Вашето решение, отколкото да ме чака, както ние имаме 5 работни дни да сключи тази сделка.


С уважение,
Г-н Garth Bevan.
Одиторът Велики Лондон Регионална служба,
NatWest банка.

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

dodo2:
Я го питай като е бил милиардер, защо толкова малко пари има в сметката :) Искай поне двойно

dodo2:
Meксикански бизнисмен загина во хеликоптерска несреќа

Влијателен мексикански бизнисмен и двајца негови роднини загинале во хеликоптерска несреќа во близина на Мексико Сити, соопштија мексиканското Радио 21

Мексиканската полиција сооптшила дека, покрај Моузес Саба Масри чии најголеми бизниси се во телекомуникациите и во трговијата со недвижнсоти,  во несреќата загинале и уште четворица други луѓе, од кои уште двајца роднини на милијаредрот и пилотот. Тој е главен акционер во мексиканскиот мобилен оператор Унефон и телевизиската компанија Ацтека,
Првите резултати од истрагат покажале дека најверојатно станува збор за несреќа предизвикана од лошите временски услови.
Масри во 2004 г. беше обвинет од американската Федерална комисија за хартии од вредност, но во 2008 г. е прогласен за невин.
Масри покрај другото беше сопственик на контролниот пакет акции и во големата фармацевстка компанија Групо Каса Саба, чија сопственост најверојатно е и хеликоптерот во кој загина.

TOPTKO:
Добре ще е и в оригинал да го дадеш че да се посмеем от сърце.
Ако не те затруднява разбера се.

Muza:

Това е оригиналът. Да не се затормозявам и да действам бързо, че нЕма време, са го пуснали на гугъл преводач.  :D

Най-интересното, че не ми се изписва моя мейл. Ето какво ми излиза:

fromGarth Bevan <garth.bevan@contactdepartment.biz>
to
date29 July 2010 14:20
subjectОтговорете на Garth Bevan
Signed byyahoo.com

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия