Автор Тема: СтанАх паундова милионерка...  (Прочетена 107960 пъти)

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #60 -: 17 Декември, 2010, 00:32:51 »
0
Додо, виж преференциален безсрочен депозит: http://www.corpbank.bg/individual_custumers_32.html
Преди много години, когато си правих депозити в лева имаше още една колона - за левове - и процентите бяха евровите + 1, т.е. над 25000 е 8,5%. И тези стари депозити стоят още при същите условия. Много съм доволен, влагам и тегля когато си искам.
А този двугодишен депозит от колко е тръгнал? Това, че последните три месеца лихвата ти е близо 10% е добре, ама предишните 21 месеца? Няма "далавера" в такива депозити. Едно време Пощенска имаше такъв едногодишен. Можеше да довнасяш по всяко време до 1000 лв. месечно (това бяха немалко пари). Аз си направих 3-4 депозита с минималната сума, и след 9-10 месеца, когато лихвата стигна високи нива почнах да внасям във всеки по 1000 лв. Е, 2-3 месеца не е много, но лихвата беше висока. Сега ако ти можеше да довнасяш, би било много добре, но няма начин.
Какво ще правиш с парите след 3 месеца като ти изтече депозита? Влог, имот, друго, или за това мисли жената  :D

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #61 -: 17 Декември, 2010, 00:51:23 »
0
Не помня от колко, но средната лихва някъде 8.9 се получаваше, но не съм 100% сигурен. Някъде около 9 беше.

Аз погледнах ей този, http://www.corpbank.bg/individual_custumers_41.html, тук е 8.25%, ама има такса за закриване и теглене..


gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #62 -: 26 Януари, 2011, 11:22:14 »
0
Яо Минг ми предлага да стана наследник на някакъв арабин милионер :)





Greeting from Hong Kong !!!
 
An arab made a fixed deposit of $24,500.000.00 in my bank branch  where am a director and he died with his entire family in the war leaving behind no next of kin,if you choose to stand as my deceased client's next of kin. if interested mail me at the address below:
ming.yang@nba2k.com.cn
 
Yours Truly,
Ming Yang.

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #63 -: 26 Януари, 2011, 11:28:04 »
0

  Не си ли вече пред общината в Доброславци?  :)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #64 -: 26 Януари, 2011, 13:20:06 »
0

  Не си ли вече пред общината в Доброславци?  :)

В смисъл? :) Да инвестирам като наследник на шейха във Ф1 ли?

Търся връзка с премиера. Някой да рита топка с него?
« Последна редакция: 26 Януари, 2011, 13:21:58 от gogolcho »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #65 -: 26 Януари, 2011, 13:51:12 »
0

Ама кажи си егн-то. За връзка...  :D :D :D

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #66 -: 26 Януари, 2011, 16:48:52 »
0
Ще го сбъркат с телефонен номер.... ;) :D

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #67 -: 26 Януари, 2011, 16:53:39 »
0
Шегувате се вие но в Доброславци теренът от няколко хектара е ограден и са започнали насипни работи!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #68 -: 26 Януари, 2011, 17:15:21 »
0
Ще го сбъркат с телефонен номер.... ;) :D

 :D :D :D

Докато си помисля: ... нЕма начин да не излезе виц ... и в коментарите в Дневник ...  :D :D :D

"Новата игра "СМС за милиони" - пращаш си ЕГН-то и ако ти се обади Ваньо Танов те назначават на работа в митницата!"



чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #69 -: 26 Януари, 2011, 17:34:57 »
0
Шегувате се вие но в Доброславци теренът от няколко хектара е ограден и са започнали насипни работи!

  А има ли на оградата информационна табела и какво пише на нея? Дано да не е: "Чрез автопробега да ударим по лошите пътища и нехайството!"  и "Ще отговорим на ултиматума на Кързън!"  :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #70 -: 26 Януари, 2011, 20:17:08 »
0
Не, само снимка на Румен Петков има! :)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #71 -: 26 Януари, 2011, 20:20:37 »
0
А на снимката прави пиш-пиш във фонтана, който ще бъде в центъра на строящата се писта :D

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #72 -: 24 Февруари, 2011, 19:49:17 »
0
Цитат
Здравей, мила моя,

Здравейте и как си, надявам се добре и в добро състояние на health.I искам да разберете, че контактът ми с вас, не е случайно, това е вярно, че ние не се познаваме за първи път, но само за да се да опознаят помежду си, което аз силно вярвам, че ще ни отведе до голямо приятелство финансово и по друг начин. Преди да се продължи с дискусия ми с вас, позволете ми да се представя в подробности.

Аз съм Мис Розмари Уилямс единствената дъщеря на края на г-н и г-жа Уилямс Едуард. Баща ми беше много богат дървен материал от дилъри и търговци какао в Абиджан, и� �ономическата столица на Кот бряг. баща ми е бил отровен до смърт от негови бизнес партньори на една от техните разходки в командировка. Майка ми почина, когато бях дете и от тогава баща ми ми отне толкова специален.

Преди смъртта на баща ми ноември 2008 г. в частна болница тук в Абиджан тайно ми се обади на леглото си страна и ми каза, че е сумата от (USD $ 9.5милиона евро, девет милиона петстотин хиляди щатски долара ляво във временна сметка тук, в Абиджан Кот Dlvoire. Той място моето име като близък роднина, както и в полза на документите, отнасящи пратката до мен. Той ми обясни, че това е така, защото на това богатство, че е бил отровен от неговите бизнес партньори, че трябва да търсим чужд партньор в страна от моя избор, където ще прехвърли тези пари и да го използвате, за да инвестира в печеливши предприятия .

Аз съм само на 20-годишно момиче и студенти университета. Аз са страдали много от определени гръб в резултат на членовете на семейството си късно баща, който не е престани да ме тревожно за където около от този фонд, след като са успели да претендират почти всички ценни качества, които той е оставил за мен, заедно с непрекъснато политическа криза тук в Кот бряг. Смъртта на баща ми на практика са внесени тъга в живота ми аз ще искал всичко да се сключи най-скоро, така че ще се присъедини за мен още ми учение, също предпочитат да отидат в пасторален училище във вашата страна.

Аз съм почтен търсят вашата помощ по следните начини.

(1) За да ми помогне да прехвърля на фонда до целта си сметка във Вашата страна.

(2) да служи като пазител на фонда по време на и след сделката. тъй като аз съм само на 20 години.

(3) За да се направи споразумение за мен да дойда във вашата страна, след като парите са били прехвърлени и да инвестират.

Освен това, аз съм готов да ви предложи 20% от общата сума като компенсация за вашите усилия / на входа след успешното прехвърляне на този фонд на посочените профила си в чужбина.
МОЛЯ, мина БЪЛГАРСКИ ЕЗИК не е добре като се върнеш при мен чрез АНГЛИЙСКИ ЕЗИК. Освен това, можете да посочите опцията си към мен подпомагане, тъй като вярвам, че тази сделка ще бъде сключен в рамките на няколко дни вие се интерес да ми помага. Ще оценявам вашата началото

Реагира. Предвиждане да чуя от теб скоро

Благодаря и Бог да благослови
Най-добри пожелания
Мис Розмари Уилямс.
*rofl*


dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #73 -: 24 Февруари, 2011, 21:36:49 »
0
На горното автиматичният преводач е по-добър все пак от този на инструкциите на всеизвестния аспиратор :) Някой се е постарал да ги препише:




Кво тогава да коментираме за "Надзор на Смокиня. 11:А" (see Fig. 11:A)

Колеги, в неделя си купих кухненски аспиратор, и едва днес изрових отвътре инструкциите, имаше и на български...

Преписвам със съкращения:





Уважаеми клиенти



Благодарни сме че направихте покупка на електроуред от марката ХХХХХХ (да няма реклама). Със своята технология, дизайн, функционалност и превъзходно стриктни качествени характеристики, той ще Ви удовлетворява дълго време.



ИНСТАЛАЦИЯ



Определителен член качулка мога бъда настанявам in определителен член филтър или определителен член version.

Филтър version (смокиня.1): Определителен член качулка придихателен звук определителен член кухня въздух насищам с дим и миризма purifies то през определителен член мас филтър и дървени въглища филтър и връщане въздух в определителен член място.За постоянен способност, определителен член дървени въглища филтър трябва бъда замествам периодичен.

Канал version (смокиня. 2): Определителен член качулка придихателен звук определителен член кухня въздух насищам с дим и миризма, пътник то през определителен член мас филтър и изгонвам то към определителен член външна стена през an излаз тръба

......

Като вземам на разстояние от определителен член скара за печене на месо то е необходим към бутам този един към определителен член издигам определителен член апарат, до способ на определителен член собствен бучка, така този то gets освобождавам, и към дърпам то който води надолу; към вземам то на разстояние от пълен, правя то въртя на една страна притежание определителен член друг един устойчив (смокиня 3). Към премествам определителен член метал филтър (смокиня 4), уреждам определителен член васал и бутам тези към определителен член гръб на определителен член единица, завой тях който води надолу до те сте освободен от определителен член поддръжка.

......

За въздух евакуиране към определителен член външна страна, следвам цял определителен член р.р. от give на определителен член "warnings" лист.

Приготвяне употреба на определителен член подходящ обучение бърз танц, прилагам определителен член просител пън в определителен член стена. Вмъквам две на определителен член просител винт така този определителен член апарат мога бъда крив на тези някой до способ на определителен член дупка при условие че на определителен член прилагане (смокиня. 7А).

.....

Веднъж определителен член апарат е крив, прикрепвам то окончателен към определителен член стена using определителен член две друг винт и определителен член дупка от make до its дъно.

....

ОПЕРАЦИЯ

Определителен член качулка сте при условие че с определителен член вид на надзор:

Надзор на Смокиня.11: А=светлинна шибалка. БУКВАТА В=пръв бързина мотор НА/НА РАЗСТОЯНИЕ ОТ шибалка. БУКВАТА С=втори бързина шибалка.БУКВАТА D=трети бързина шибалка.

......

Ако определителен член кръгъл дървени въглища филтър сте шарлатан на your прилагане, премествам тях пръв.

......



И на финала:

Производителя не поема каквато и да е отговорност при случай на повреда предизвикана от това че не са спазени предупрежденията и инструкциите по-горе.

Дядо Мечо

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 47
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +5
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #74 -: 24 Февруари, 2011, 22:25:33 »
0
 *rofl*
додо, брат, ти нещо се гъбаркаш... Това не може да е истина просто...
 *drink1*