За всичко останало > Строителство и ремонти

ГРАНИТОГРЕС- КАЧЕСТВО "MADE IN"-КЪДЕ? ПЪРВО ВТОРО ТРЕТО КАЧЕСТВО.....

(1/3) > >>

Собственик 31:
Пускам темата за гранитогрес, защото както знаете съм в ремонт на панелната халтурка и си купих един в цвят екрю с размери 50/50 и ми го продадоха едни гърци като твърдяха че е първо качество италиански. Само че вносител на плочки ми е споделял, че внася всичко от Турция и Китай. Доколкото знам от стар плочкаджия какъвто е тъста ми всички големи производители от Италия и Испания, са си изнесли производствените предприятия в Китай. Моля коментирайте.

Ivel:
Няма какво да се коментира, правилно ти е казал човека. От Европа само омитат складовете със дефектна залежала стока, другото е от Китай.

Собственик 31:
А по нещо личи ли качеството? Защото това ми се струва мисия невъзможна. Знам, че не е като да избираш диня. :)

Ivel:
На тия от Европа не им личи много, може леко да се различават в размера или да имат тук там някоя капчица, криви не съм виждал. Или ти трябва някъкво количество а нашите продавачи ти го набират от няколко разнои партиди които леко се отличават в отенъка. И други подобни номера. Абе гледай внимателно ако ти хареса на тебе купувай,няма нищо страшно та даже и китайски да са

Собственик 31:
Благодаря ти Ивел! Пожелавам ти успехи с каквото и да се занимаваш. Явно гранитогреса ти е позната тематика. ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия